45
  • 45 44:26
    2

MITEL Florbalová akademie MB - FbŠ Bohemians 1:5
branky: 4. Lucie Seifertová - 10. Aneta Faltová, 12. Adéla Bočanová, 18. Aneta Faltová, 24. Karolína Mezerová, 43. Lucie Veselá; rozhodčí: Václav Patera - Nikola Staňková; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Eva Klementová -5 - Kristýna Karli -1; po třetinách: 1:2, 0:2, 0:1
45:00 Komentář domácích Kovačík Jan (Vedoucí): Jedna z mála věcí která se nám v utkání povedla bylo získat si vedení utkání na naší stranu. Bohužel se v utkání objevilo hodně individuálních chyb a zbytečných ztrát míču, které vedly ke ztrátě vedení a následné prohře tohoto utkání. Děkujeme soupeři, přejeme mu hodně zdaru v pokračování v Poháru a těšíme se na blížící se vzájemné ligové utkání.
45:00 Komentář hostů Vojáček Michal (Trenér): Dnes se nám dařilo kontrolovat hru, byli jsme silní na míčku a díky tomu jsme postoupili do semifinále, za což jsme velmi rádi. Děkujeme soupeři za fér zápas.
45:00 Střely ve 3. části: 5:20
44:53 Domácí jsou zase v oslabení.
44:26 Vyloučen hráč #21 Ivana Miklíková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za zvedání florbalky
43:05 Strnadová trefuje Klementovou do nohy.
42:17 GÓL FbŠ Bohemians! 1:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #85 Lucie Veselá, asistoval #94 Adéla Bočanová (1:5)
39:30 Dolžálková posílá vzduchem nahrávku na Lytorovou.  Ta však nahrávku nezpracovala.
38:16 Domácí se dostávají pod velký tlak.
37:04 Domácí jsou v plném počtu.
35:30 Vacardová se sama snaží udržet míček a odvézt ho na útočnou polovinu. Tato snaha končí faulem.
35:02 Vyloučen hráč #21 Ivana Miklíková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
34:15 Po divokých kombinací, dostávají hosté míček pod kontrolu a stahují se na svojí polovinu.
32:13 Strnadová se pokouší navýšit skóre, ale trefuje helmu Klementové.
31:48 Mezerová z rozehrávky trefuje Vacardovou do boty.
31:01 Miklíková vybíhá a posílá nahrávku na Hukalovou.
30:25 Faltová střílí, ale trefuje svojí spoluhráčku.
30:02 Buli vyhrávají hosté.
30:00 Střely ve 2. části: 8:15
29:22 Klementová si připisuje další zákrok.
28:40 Hosté kombinují na vlastní polovině.
27:24 Švejdová v  tvrdém souboji, který končí faulem.
26:49 Doležálková se pokouší vstřelit branku, štěstí ji bohužel nepřálo.
25:42 Machačová fauluje v rohu. Rozehrávají hostí.
25:11 Faltová střílí, trefuje pouze tyč.
24:55 Vranová střelu zastavuje vlastním tělrm.
23:16 GÓL FbŠ Bohemians! 1:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #9 Karolína Mezerová, asistoval #6 Denisa Hebíková (1:4)
23:15 Domácí po krásné kombinaci ztrácejí míček na útočné polovině. Hosté toho využívají v rychlém protiútoku a navyšují své skóre.
22:37 Klementová si připisuje další zákrok.
21:42 Šípková střílí, střela však končí za mantinelem.
20:23 Machačová nahrává na střed Doležálkové a ta střílí. Střela však končí v rukou golmanky.
19:35 Miklíková si vyměňuje za vlastní brankou míček s Machačovou.
18:45 Hosté dostávají pod kontrolu míček a uklidňují hru.
18:20 Střelu Strnadové chytá Klementová.
18:03 Hosté jsou v plném počtu.
17:09 GÓL FbŠ Bohemians! 1:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #21 Aneta Faltová, asistoval #94 Adéla Bočanová (1:3)
17:09 Hoaaté dávají v oslabení další branku.
16:03 Vyloučen hráč #19 Nela Kočvarová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
15:20 Střela Lytorova se odráží od horní tyčky.
15:02 Buli vyhrávají domácí.
15:00 Střely v 1. části: 5:10
14:52 Domácí jsou v plném počtu.
13:40 StřelU Veselé zneškodňuje Miklíková.
12:52 Vyloučen hráč #85 Lucie Seifertová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
11:54 GÓL FbŠ Bohemians! 1:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #94 Adéla Bočanová, asistoval #23 Natálie Bartošová (1:2)
11:17 Bohemians kombinuje na útočné polovině. Střelu hostí však chytá s přehledem Klementová.
11:15 Bude se vylučovat, hostí využívají výhody a bude se vylučovat.
09:39 Bohemians střeluje branku a vyrovnává skóre.
09:39 GÓL FbŠ Bohemians! 1:1
08:48 Střela Doležálkové, tu zneškodňuje brankářka hostí.
08:44 Miklíková se pokusila o střelu na bránu, střela však letí vysoko nad bránu.
08:15 Bohemians kombinuje na útočné polovině.
07:38 Baureová vybíhá za mantinel.
06:55 Klementová si připisuje první zákrok.
05:55 Miklíková bojuje v rohu a snaží se udržet míček proti dvou hráčkám z FBŠ Bohemians.
03:55 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 1:0
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #85 Lucie Seifertová, asistoval #44 Viktorie Vacardová (1:0)
03:22 Císařová se pokusila o vyrovnání, střela však minula bránu..
03:11 Domácí kombinují na vlastní polovině.
00:00 Vítam Vás na 4. kole Poháru žen Českého florbalu, kde se proti sobě utká FBŠ Bohemians a MITEL Florbalová akademie MB.