7:1
    Gabriela VACULOVÁ
    (Hegingerová)

FBS Olomouc - Bulldogs Brno 7:1
branky: 6. Tereza Brančíková, 17. Klára Horčičková, 35. Lucie Cholinská, 41. Klára Horčičková, 41. Eva Řeháková, 43. Eva Řeháková, 44. Gabriela Vaculová - 6. Kristýna Pospíšilová; rozhodčí: Radek Šiška - Lukáš Axmann; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 64; zásahy brankářů: Klára Hodulíková 15 - Sabina Dvořáčková 6, Markéta Hošek Marková 11; po třetinách: 1:1, 1:0, 5:0
45:00 Střely ve 3. části: 11:4
43:52 GÓL FBS Olomouc! 7:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #68 Gabriela Vaculová, asistoval #13 Alexandra Hegingerová (7:1)
43:52 S góly se roztrhl pytel, Vaculová opět navyšuje skóre.
42:58 Timeout Bulldogs Brno
42:58 GÓL FBS Olomouc! 6:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #5 Eva Řeháková bez asistence (6:1)
42:58 Řeháková opět do prázdné, 6:1.
40:56 GÓL FBS Olomouc! 5:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #5 Eva Řeháková, asistoval #84 Šárka Zhébalová (5:1)
40:56 Nepovedené power-play končí gólem v síti hostů.
40:53 GÓL FBS Olomouc! 4:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #71 Klára Horčičková, asistoval #50 Lucie Cholinská (4:1)
40:53 Horčičková se skvěle zorientovala před brankou a zvyšuje na 4:1.
39:34 Brucháčková se dostala před Palinkovou, ale trefila pouze brankovou konstrukci.
38:30 Buldočky nebyly v rozehrávce důsledné, míček získala Horčičková, ale minula branku.
35:32 Hubáčková za bránou získala míček a hledala Zmrzlou, ovšem nepřesně.
34:29 GÓL FBS Olomouc! 3:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #50 Lucie Cholinská, asistoval #5 Eva Řeháková (3:1)
34:29 Řeháková našla krásnou nahrávkou Cholinskou a ta zvyšuje na 3:1.
33:39 Horčičková nadvakrát hledala Cholinskou před kasou soupeře, ale ani jednou neprotlačila přihrávku na svou spoluhráčku.
31:58 Ukázkový nához Pospíšilové doletěl přímo na čepel Brucháčkové, která se drala do zakončení, ale Hodulíkovou nepřekonala.
31:17 Nechybělo mnoho a Olomouc mohla navyšovat skóre! Cholinská nedokázala překonat přesouvající se Markovou.
30:00 Střely ve 2. části: 7:7
28:39 Krupičková si skvěle poradila proti pressu prohozem na Pejzlovou, která ale ztratila míček.
27:37 Vyloučen hráč #8 Zuzana Hubáčková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
27:37 Přesilovku si zahrají i hosté, Hubáčková si pomohla nedovoleným zákrokem.
27:17 Pejzlové se nepovedla nahrávka a míček končí mimo mantinely.
24:58 Buldočky si vytvořily tlak v útočném pásmu, ale nedostaly se ani jednou do zakončení.
24:20 Brucháčková střelou z výběhu přestřeluje.
23:25 Baseballový odpal Žákové z vlastní poloviny končí až v náručí Hodulíkové.
22:33 Střídání brankáře. Nový brankář #11 Markéta Hošek Marková družstva Bulldogs Brno
20:11 Buldočky teď předvedly dobrou kombinaci, kterou zakončovala Ema Brucháčková, jež minula branku.
19:12 Sovadinová poslala "Uničov" směrem dopředu, ale neúspěšně.
18:20 Olomouc začala druhou periodu velkým tlakem a nepouští hosty na míček.
16:34 GÓL FBS Olomouc! 2:1
16:34 Horčičková propálila Dvořáčkovou a navyšuje skóre.
15:00 Střely v 1. části: 4:5
12:58 Pospíšilová zkusila backhand, ale přestřelila branku Hodulíkové.
12:35 Po střele Cholinské zvoní tyč.
11:37 Hubáčková prověřila dobrou střelou Dvořáčkovou, ta je ale pozorná.
11:21 Bulldogs v plném počtu, FBS v přesilovce nic nevymyslelo.
10:31 Olomouc se až teď usazuje v pásmu.
10:01 Brucháčková udělala domácím velké problémy v rozehrávce.
09:14 Vyloučen hráč #19 Marie Jirková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
09:10 Jirková faulovala Krupičkovou a FBS si zahraje první přesilovku.
07:32 Pešková byla v obranném rohu faulována Cholinskou, hosté střídají.
05:57 GÓL Bulldogs Brno! 1:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #97 Kristýna Pospíšilová, asistoval #20 Ema Brucháčková (1:1)
05:57 Bulldogs ryhcle odpovídají na úvodní branku FBS a je vyrovnáno.
05:27 GÓL FBS Olomouc! 1:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #19 Tereza Brančíková, asistoval #8 Zuzana Hubáčková (1:0)
05:27 Hubáčková našla volnou Brančíkovou na středu a ta nekomprimisně poslala míček nad nohu golmanky Bulldogs.
04:40 Pejzlová zkoušela vzduchem na Suchánkovou, která ale promáchla.
01:55 Suchánková si vynutila faul a Olomouc může v poklidu vystřídat.
00:01 Úvodní buly pro Bulldogs.