• 43 42:45
    2:3
    (Zelená)

Prague Tigers - FbŠ Bohemians 2:3
branky: 35. Eliška Mrázková, 43. Eliška Mrázková - 17. Tereza Havlová, 34. Adéla Bočanová, 39. Klára Minářová; rozhodčí: Andrej Lipan - Tomáš Tóth; vyloučení: 3:3; využití: 1:1; diváků: 150; zásahy brankářů: Martina Pilšáková 20 - Kristýna Karli 19; po třetinách: 0:0, 0:1, 2:2
45:00 Komentář domácích Gattnar Vít (Trenér): Bouřlivá atmosféra v Nehvizdech nás dnes hnala dopředu. Zápas byl plný emocí a jsem rád, že jsme obstáli. Bohužel nám chyběl gól při hře 5 na 5. Jsem rád, že jsme takový zápas absolbovali a může nám do budoucna jenom pomoci.
45:00 Komentář hostů Vojáček Michal (Trenér): Děkujeme domácím za kvalitní utkání a výbornou atmosféru, věděli jsme, že Prague Tigers nám nedají postup zadarmo a to se potvrdilo. Mrzí nás, že jsme nedokázali utkání dříve rozhodnout, i když jsme k tomu měli spoustu příležitostí.
45:00 Střely ve 3. části: 14:7
44:59 Závěrečný tlak domácím nestačil a prokletí s klokanem pokračuje i nadále.
42:54 Mrázková svým druhým golem ještě vykřesala naději.
42:45 GÓL Prague Tigers! 2:3
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #49 Eliška Mrázková, asistoval #31 Kristýna Zelená (2:3)
41:59 Timeout Prague Tigers
40:56 Hammerníková do toho třískla golfem a brankářka hostí měla co dělat.
39:51 Přečíslení zakončené střelou z první, Pilšáková další změnu ve skore nepovolila.
38:06 GÓL FbŠ Bohemians! 1:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #18 Klára Minářová, asistoval #22 Kristýna Dvořáková (1:3)
36:42 Vyloučen hráč #23 Natálie Bartošová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hra bez florbalky
36:10 Hráček Tigers je teď plné hřiště a napětí se dá krájet.
34:50 GÓL Prague Tigers! 1:2
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #49 Eliška Mrázková z trestného střílení (1:2)
34:50 Mrázková nasadila jesličky a snižuje!!!
33:56 GÓL FbŠ Bohemians! 0:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #94 Adéla Bočanová, asistoval #23 Natálie Bartošová (0:2)
33:56 Domácí okusili pravidlo nedáš dostaneš a ztrácejí 2 branky.
33:26 Vyloučen hráč #22 Kristýna Dvořáková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hra rukou
33:20 Pilšáková sebrala Veselé míček z florbalky, následně Urbanová opět v obrovské šanci.
32:14 Domácí fanoušci ženou své oblíbenkyně kupředu.
31:30 Balonek poskakoval na brankové čáře, nechybělo málo a hosté mohli odskočit na dvě branky.
30:33 Mezerová jen o vlásek míjí.
30:01 Buly pro Bohemians, kteří se následně opět zabydlují v přesilovkovém boxu.
30:00 Střely ve 2. části: 5:8
29:12 Domácí se opět dostávají do početní nevýhody.
29:06 Vyloučen hráč #49 Eliška Mrázková družstva Prague Tigers na 2 minuty za vysoká florbalka
28:58 Mrázková ze vzduchu trefuje připravenou golmanku hostí.
28:26 V Nehvizdech se nám tu rozpoutává peklo jak na hřišti, tak v hledišti.
27:07 Krásná kombinace Šusterové s Bursovou.
26:24 Máme příležitost slyšet i fanoušky.
25:04 Mezerová hezky vystřelila z otočky.
24:00 Přesilovka zůstala nevyužita, ačkali jsme v ní viděli spoustu šancí.
23:03 Dobrá střela Horákové.
22:00 Vyloučen hráč #71 Tereza Havlová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za blokování florbalky
20:19 Střelu hostí blokuje Hammerníková a z následného protiútoku domácí těží faul a přesilovou hru.
19:12 Po delší době v šanci domácí, ale balonek sbírá golmanka hostí.
17:00 A obrovský tlak Bohemians pokračuje i nadále.
16:42 GÓL FbŠ Bohemians! 0:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #71 Tereza Havlová, asistoval #9 Karolína Mezerová (0:1)
16:20 Bohemians teď mohutně sevřely domácía mají první branku.
15:37 Pilšáková neuvěřitelně zasahuje.
15:01 Buly ve druhé třetině pro Tigers.
15:00 Střely v 1. části: 4:6
14:52 Vyloučen hráč #85 Eliška Horáková družstva Prague Tigers na 2 minuty za hrubost
13:51 Proisová v úniku backhandem míjí branku.
12:50 Tigers teď spíše sekundují v soubojích a ztrácí míčky na půlce.
12:01 Veselá a její výběh končí těsně vedle.
11:41 Strnadová těsně míjí branku Tigers.
10:39 Další cenné vteřinky ušetřila Steinbachová za brankou domácích.
10:12 Pilšáková drží v oslabení domácí.
08:50 Vyloučen hráč #19 Irena Palatínusová družstva Prague Tigers na 2 minuty za špatné střídání
08:43 Sledujeme zatím velice pohledný florbal, ovšem bez branek.
06:20 Další dobrý blok, domácí brání opravdu srdnatě.
04:40 Steinbachová výborně vystoupila proti střele ze střední vzdálenosti, následně Mrázková pořádně prověřila hostující golmanku, hra se začíná vyrovnávat.
04:15 Horáková napálila z volného úderu první hráčku, což Tigers vyhnalo na jejich půlku.
04:00 Bohemians mají zatím více ze hry.
03:40 Bohemians teď zkoušely kombinaci dokončit crossovou přihrávkou, ale sražený míček lapila Pilšáková.
02:00 První zákrok Pilšákové a hosté rozehrávají z rohu.
01:20 Steinbachová výborně zabránila hrozivému protiútoku Bohemians.
00:44 Tigers se u míčku ohřály jen chvilku a už zase brání.
00:01 Po buly se míčku ujímají hosté a hra se rychle přesouvá na půli Tigers.