• 45 44:54
    2
    Michaela DOLEJŠÍ

Aligators - EAV SK Jihlava 3:1
branky: 11. Gabriela Hamplová, 44. Tereza Lengálová, 45. Tereza Lengálová - 21. Veronika Krčálová; rozhodčí: Marek Loskot - Pavel Rýznar; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; diváků: 6; zásahy brankářů: Eva Kulíšková 20 - Danny Václavků 14; po třetinách: 1:0, 0:1, 2:0
45:00 Komentář hostů Komenda Roman (Trenér): Vyrovnné utkání, kde se na začátku nedokázali dostat do zápasu a rozhodl závěr zápasu, kdy nezvládli oslabení a v závěru už nedokázali na to zareagovat. Hráčkam děukuji za hru. Děkujeme soupeři
45:00 Komentář domácích Dolíhal Zdeněk (Trenér): Další zmatené utkání. Utíkají nám balónky, dáváme si nahrávky do těžkých pozic. Je sice začátek sezóny, ale tomuhle se musíme, co nejdřív vyvarovat, jinak z toho budou jen problémy. Teď se vracíme do tréninkového cyklu a musíme máknout. Těšíme se na další pohárové utkání! Soupeři přejeme hodně štěstí v dalších utkáních a těšíme se na zápasy v sezóně.
45:00 Střely ve 3. části: 6:6
44:57 Rychle využitá přesilovka a zbývá pár vteřin do konce
44:56 GÓL Aligators! 3:1
Branku družstva Aligators vstřelil #16 Tereza Lengálová, asistoval #9 Jolana Peterková (3:1)
44:54 Vyloučen hráč #27 Michaela Dolejší družstva SK Jihlava na 2 minuty za bránění ve hře
44:23 Blok Váňové úspěšný
43:24 Jihlava jde do 6
43:23 Timeout SK Jihlava
43:02 Lengálová využila přesilovku dorážkou z předbrankového prostoru
43:01 GÓL Aligators! 2:1
Branku družstva Aligators vstřelil #16 Tereza Lengálová, asistoval #6 Pavla Buráňová (2:1)
42:40 Závar před brankou nejprve vyřešila Václavková svou nohou a poté dvojblok
41:50 Před koncem zápasu tu máme i první přesilovou hru dneška
41:49 Vyloučen hráč #23 Hanka Krčálová družstva SK Jihlava na 2 minuty za nedovolené vrážení
20:11 GÓL EAV SK Jihlava! 1:1
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #35 Veronika Krčálová, asistoval #14 Kristýna Běhounková (1:1)
20:11 Střela Krčálové zapadla přesně do dolního rohu branky a stav utkání je 1:1
18:35 Kombinace Lengálové s Kubalíkovou končí střelou nad první jmenované
17:20 Další zákrok Kulíškové a následuje rozehrání Jihlavy
16:29 Lepidlo v rukách Kulíškové teď bez problémů čape balónek
15:01 Buly ve druhé třetině opět vyhrávají hosté
15:00 Střely v 1. části: 7:5
12:08 Jihlava teď zavřela domácí na jejich polovině, tento tlak ukončují střela a dorážka, se kterými si poradila Kulíšková
10:14 GÓL Aligators! 1:0
Branku družstva Aligators vstřelil #11 Gabriela Hamplová bez asistence (1:0)
10:14 Hamplová už po několikáté úspěšně vyvezla balónek, tentokrát to však okořenila úspěšnou střelou pod ruku Václavkové a může se radovat z první branky utkání
08:53 Po delší odmlce zahrozila Levová
07:06 Utkání se přelévá ze strany na stranu
03:57 Hamplová úspěšně vyvezla balónek a ohrozila hostující gólmanku
02:13 Krčálová nebezpečnou střelou prověřila Kulíškovou, následovaly dva úspěšné bloky domácích
00:55 Skákajícící střela Lengálové Václavkovou nepřekvapila
00:01 Úvodní buly vyhrávají hosté