• 45 44:10
    1:7
    (Doležálková)

TJ Centropen Dačice - MITEL Florbalová akademie MB 1:7
branky: 31. Aneta Lisová - 17. Veronika Zittová, 33. Viktorie Vacardová, 37. Veronika Zittová, 38. Vendula Vrbová, 40. Veronika Zittová, 44. Michaela Bauerová, 45. Viktorie Vacardová; rozhodčí: Josef Pařízek - Jiří Kučera; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 11; zásahy brankářů: Taťána Marková ? - Marie Topolová ?; po třetinách: 0:0, 0:1, 1:6
45:00 Komentář domácích Vacuška Lukáš (Trenér): Z naší strany zápas, kdy jsme až do závěrečné třetiny držely krok jak ve hře, tak i co se týká skóre. Škoda některých neproměněných šancí, které mohly zápas ještě o něco více zamotat. Ve třetí třetině prokázal soupeř zkušenosti v zakončování a zápas rozhodl ve svůj prospěch. Děkuji Mladé Boleslavi za zápas a gratuluji k postupu. Našim holkám moc děkuji za předvedený výkon a věřím, že zkušenosti ze zápasu nás zase posunou o krok dál. Na závěr přeji všem zúčastněným šťastnou cetu domů.
45:00 Komentář hostů Kovačík Jan (Trenér): Děkujeme soupeřkám za utkání
45:00 Střely ve 3. části: 7:10
44:10 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 1:7
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #44 Viktorie Vacardová, asistoval #63 Barbora Doležálková (1:7)
43:43 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 1:6
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #45 Michaela Bauerová, asistoval #80 Mayya Lytorova (1:6)
43:00 Dačice napadají.
39:52 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 1:5
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #96 Veronika Zittová, asistoval #7 Eliška Pivoňková (1:5)
39:45 Rychlý protiútok první lajny Dačic skončil v rukách gólmanky hostů.
37:40 Hráčky Mladé Boleslavi jsou momentálně aktivnějším týmem s více šancemi.
37:12 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 1:4
Vlastní branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #20 Vendula Vrbová (1:4)
36:58 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 1:3
32:03 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 1:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #44 Viktorie Vacardová, asistoval #16 Tereza Mazancová (1:2)
32:02 Vacardová vymetá horní levý růžek brány Dačic.
30:55 GÓL TJ Centropen Dačice! 1:1
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #3 Aneta Lisová, asistoval #4 Lucie Bártů (1:1)
30:00 Střely ve 2. části: 5:6
29:00 V porovnání s první poměrně "ospalou" třetinou se druhá třetina hraje ve vyšším tempu.
24:15 Pěkná kombinace Dačic končí střelou mimo bránu.
21:41 Dačice v plném počtu.
20:50 Doležálková střílí od mantinelu, Marková její střelu chytá.
19:41 Vyloučen hráč #19 Kristýna Minářová družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za blokování florbalky
18:05 Střelu Divišové od mantinelu gólmanka hostů s přehledem chytá.
16:33 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 0:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #96 Veronika Zittová, asistoval #80 Mayya Lytorova (0:1)
15:00 Střely v 1. části: 5:4
11:30 Dačice dobře brání, většinu střel pokrývají blokem hráčky domácích.
04:30 První šance Dačic. Lélyová trefuje gólmanku hostů.
01:10 Začátek hry probíhá poklidně bez vyložených šancí obou týmů.