60
  • 60 59:06
    2

SK BIVOJ LITVÍNOV - FbC Barracudas Slaný 6:9
branky: 4. Jaroslav Rybka, 7. Ondřej Kopta, 13. Ondřej Kopta, 15. Tomáš Kratochvíl, 43. Tomáš Kratochvíl, 52. Lukáš Kaprhál - 7. Adam Nolč, 10. Vojtěch Teslík, 12. Václav Linhart, 16. Jiří Budil, 17. Vojtěch Teslík, 22. Václav Linhart, 28. Jiří Budil, 50. Jiří Budil, 59. Ondřej Richtr; rozhodčí: Lukáš Čech - Ondřej Lovacký; vyloučení: 1:4; využití: 0:0; diváků: 41; zásahy brankářů: Jiří Vybíral 22 - Vojtěch Hlava 23; po třetinách: 4:5, 0:2, 2:2
60:00 Komentář domácích Arazim Tomáš (Trenér): Dnes jsme si to prohráli sami, nedůslednost v obraně a nestandardní rozhodování v zakončení nás pravděpodbně bude stát umístění v horní polovině tabulky. Pro mne velké zklamání, měli jsme rozhodně na víc.
60:00 Střely ve 3. části: 9:6
59:06 Vyloučen hráč #10 Ondřej Richtr družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za nedovolené vrážení
58:39 GÓL FbC Barracudas Slaný! 6:9
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #10 Ondřej Richtr, asistoval #21 Tomáš Richtr (6:9)
56:59 Domácí to zkouší opět v šesti.
54:41 Dobrý zákrok Hlavy.
54:20 Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
52:47 Rybka trefuje tyč.
51:57 Bivoj zkouší hrát bez gólmana.
51:38 Vyloučen hráč #19 Václav Linhart družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za blokování florbalky
51:38 Zajímavá třetina..
51:06 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 6:8
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #91 Lukáš Kaprhál, asistoval #72 Ondřej Kopta (6:8)
50:57 Vyloučen hráč #35 Jiří Vybíral družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nesportovní chování
50:00 Doufejme, že tahle přesilová hra bude už lepší.
49:59 Vyloučen hráč #88 Adam Nolč družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za nedovolené vrážení
49:48 GÓL FbC Barracudas Slaný! 5:8
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #93 Jiří Budil, asistoval #21 Tomáš Richtr (5:8)
48:38 Jupa přestřeluje bránu.
47:45 Tahle přesilová hra se Bivoji vůbec nepovedla.
47:23 Hra se začíná přiostřovat.
46:32 Tvrdý souboj v rohu končí popadanými mantinely.
45:45 Vyloučen hráč #61 Petr Chvojka družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za nedovolené vrážení
45:45 Máme tu první vyloučení zápasu po tvrdém zákroku na Rybku.
42:39 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 5:7
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #30 Tomáš Kratochvíl, asistoval #91 Lukáš Kaprhál (5:7)
42:39 Krásná akce Bivojů končí gólem.
40:01 Buly třetí třetiny vyhrávají hosté.
40:00 Střely ve 2. části: 9:13
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:10 Zalubil přestřeluje bránu.
35:30 Teslík netrefil míček dobře a netrefuje úplně prázdnou bránu.
35:05 Nepřesná nahrávka od Kopýtka končí za mantinelem.
34:41 Bivoj zatím druhou třetinu spí.
32:45 Kratochvíl s Koptou běželi 2 na 1, ale gólman hostů tuto akci překazil.
29:11 Dneska je to spíše takové přátelské utkání.
27:23 GÓL FbC Barracudas Slaný! 4:7
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #93 Jiří Budil, asistoval #19 Václav Linhart (4:7)
27:23 Budil vymetl všechny pavučiny v bráně krásnou střelou, která končí gólem.
24:51 Kučera dobře zblokoval střelu.
21:08 GÓL FbC Barracudas Slaný! 4:6
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #19 Václav Linhart, asistoval #61 Petr Chvojka (4:6)
20:34 Dobrý blok od Budila.
20:01 První buly druhé třetiny vyhrávají hosté.
20:00 Střely v 1. části: 11:12
17:11 Rybka teď hoodně přestřeluje bránu.
16:15 GÓL FbC Barracudas Slaný! 4:5
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #77 Vojtěch Teslík, asistoval #93 Jiří Budil (4:5)
15:34 GÓL FbC Barracudas Slaný! 4:4
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #93 Jiří Budil, asistoval #10 Ondřej Richtr (4:4)
14:17 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 4:3
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #30 Tomáš Kratochvíl, asistoval #22 Jaroslav Rybka (4:3)
14:17 Krásná akce Rybky a Kratochvíla končí gólem.
12:36 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 3:3
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #72 Ondřej Kopta, asistoval #22 Jaroslav Rybka (3:3)
12:36 Rybka se snaží navýšit svůj náskok v kanadském bodování a zatím se mu daří.
11:47 Strejček teď fotbalově zahrál za mantinel.
11:35 GÓL FbC Barracudas Slaný! 2:3
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #19 Václav Linhart, asistoval #88 Adam Nolč (2:3)
09:59 GÓL FbC Barracudas Slaný! 2:2
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #77 Vojtěch Teslík, asistoval #21 Tomáš Richtr (2:2)
09:59 Teslík zůstal sám na mantinelu a po Richtrově nahrávce proměňuje.
07:59 Dlouhý výhoz Vybírala na Koptu, ten bohužel špatně zpracoval míček.
06:33 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 2:1
06:13 GÓL FbC Barracudas Slaný! 1:1
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #88 Adam Nolč, asistoval #19 Václav Linhart (1:1)
06:13 Linhart poslal Nolče dlouhou nahrávkou samotnýho do protiútoku a ten si už poradil.
03:09 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 1:0
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #22 Jaroslav Rybka, asistoval #30 Tomáš Kratochvíl (1:0)
03:09 Díky Kratochvílovi kličce se podařilo Rybkovi vstřelit gól.
01:36 První šance Bivoje, ale Hlava chytá.
00:01 Úvodní buly vyhrávají domácí.