• 60 59:59
    22:5
    (Dzierža)

TJ Sokol Královské Vinohrady B - FBC Česká Lípa B 22:5
branky: 2. Jan Svoboda, 13. Lukáš Chvátal, 15. Jan Švejda, 18. Jan Svoboda, 20. Vojtěch Trčálek, 22. Štěpán Hladký, 24. Jan Švejda, 26. Jan Svoboda, 27. Matěj Špaček, 28. Jiří Krůšek, 34. Matěj Špaček, 35. Jan Svoboda, 35. Matěj Roman Šaroch, 37. Jan Švejda, 39. Jakub Záň, 44. Viktor Vondra, 45. Jan Švejda, 45. Jan Svoboda, 48. Jan Švejda, 58. Jan Švejda, 59. Lukáš Chvátal, 60. Matěj Roman Šaroch - 9. Pavel Pešír, 25. Ladislav Pekárek, 30. Jan Zátka, 50. Jan Zátka, 60. Jiří Moravík; rozhodčí: Petr Herman - Filip Novák; vyloučení: 4:6; využití: 4:1; diváků: 12; zásahy brankářů: Petr Žitník 22 - Vojtěch Jirka 11, Milan Švajcr 21; po třetinách: 5:1, 10:2, 7:2
60:00 Komentář hostů Dzierža Marek (Trenér): Kdo byl viděl,kdo nebyl neviděl. Dávat góly po celý zápas a chuť vyhrát u soupeře byla veliká. Našim klukům děkuji za přístup a soupeři gratuluji k vítězství.
60:00 Komentář domácích Ondrejčík Gustav (Trenér): Výsledek je pro soupeře krutý, ale nám to tam dneska vepředu solidně padalo. Škoda opět několika zbytečných vyloučení a pár nedorazů v obraně. Jinak jsme ale na útočné polovině hráli docela pěkně. Děkujeme soupeři, obětavým pořadatelkám a divákům za podporu. Těšíme se na poslední zápas za týden, kde se rozhodne.
60:00 Střely ve 3. části: 22:9
59:59 GÓL FBC Česká Lípa B! 22:5
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #78 Jiří Moravík, asistoval #9 Marek Dzierža (22:5)
59:33 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 22:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #87 Matěj Roman Šaroch, asistoval #16 Jan Švejda (22:4)
58:32 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 21:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #44 Lukáš Chvátal, asistoval #64 Matěj Špaček (21:4)
57:07 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 20:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #16 Jan Švejda, asistoval #37 Jiří Krůšek (20:4)
55:54 Vyloučen hráč #41 Josef Hanzalík družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za hrubost
51:44 Vyloučen hráč #2 Dalibor Nigrin družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za sekání
50:43 Vyloučen hráč #9 Marek Dzierža družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za nesportovní chování
50:00 Vyloučen hráč #8 Radek Formánek družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za nedovolené vrážení
49:08 GÓL FBC Česká Lípa B! 19:4
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #21 Jan Zátka, asistoval #5 Ladislav Pekárek (19:4)
47:00 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 19:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #16 Jan Švejda, asistoval #76 Jan Svoboda (19:3)
44:19 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 18:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #76 Jan Svoboda, asistoval #37 Jiří Krůšek (18:3)
44:00 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 17:3
43:02 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 16:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #8 Viktor Vondra, asistoval #10 Štěpán Hladký (16:3)
40:09 Vyloučen hráč #64 Matěj Špaček družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za blokování florbalky
40:00 Střely ve 2. části: 20:10
38:21 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 15:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #52 Jakub Záň, asistoval #2 Dalibor Nigrin (15:3)
36:44 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 14:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #16 Jan Švejda, asistoval #14 Radovan Vnuk (14:3)
34:15 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 13:3
34:02 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 12:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #76 Jan Svoboda, asistoval #14 Radovan Vnuk (12:3)
34:02 Střídání brankáře. Nový brankář #33 Milan Švajcr družstva FBC Česká Lípa B
33:46 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 11:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #64 Matěj Špaček, asistoval #52 Jakub Záň (11:3)
29:44 Vyloučen hráč #10 Štěpán Hladký družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za sekání
29:39 GÓL FBC Česká Lípa B! 10:3
27:38 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 10:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #37 Jiří Krůšek, asistoval #16 Jan Švejda (10:2)
26:19 Timeout FBC Česká Lípa B
26:19 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 9:2
25:17 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 8:2
24:15 GÓL FBC Česká Lípa B! 7:2
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #5 Ladislav Pekárek, asistoval #9 Marek Dzierža (7:2)
23:41 Vyloučen hráč #8 Viktor Vondra družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za sekání
23:05 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 7:1
21:34 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 6:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #10 Štěpán Hladký, asistoval #3 Vít Neuman (6:1)
20:00 Střely v 1. části: 12:8
19:43 Vyloučen hráč #41 Josef Hanzalík družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za sekání
19:03 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 5:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #17 Vojtěch Trčálek, asistoval #13 Marek Šach (5:1)
18:31 Vyloučen hráč #5 Ladislav Pekárek družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za blokování florbalky
17:18 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 4:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #76 Jan Svoboda, asistoval #16 Jan Švejda (4:1)
14:45 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 3:1
14:16 Vyloučen hráč #78 Jiří Moravík družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za špatné střídání
12:25 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 2:1
08:51 GÓL FBC Česká Lípa B! 1:1
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #4 Pavel Pešír, asistoval #9 Marek Dzierža (1:1)
01:08 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 1:0