• 59 58:44
    8:13
    (Lenke)

Florbal Chomutov B U23 - FBC DDM Kati Kadaň 8:13
branky: 7. Tomáš Kotlan, 8. Marek Nekuda, 9. Matyáš Rauscher, 10. Jan Ibl, 20. Matyáš Rauscher, 33. Matyáš Rauscher, 43. Martin Peksa, 48. Jan Ibl - 2. Daniel Jäschke, 10. Patrick Lenke, 12. Bořek Dundr, 12. Patrick Lenke, 13. Daniel Jäschke, 14. Jaroslav Michálek, 35. David Budák, 38. Marek Macura, 42. Mikuláš Kulík, 53. Dominik Šebek, 54. Marek Pokorný, 54. Michal Kolitsch, 59. Jaroslav Michálek; rozhodčí: Tomáš Chleborád - Lukáš Pekárek; vyloučení: 3 + Martin Peksa OS:0; využití: 0:1; diváků: 121; zásahy brankářů: Jakub Fiala 26 - Matěj Holeček 20; po třetinách: 5:6, 1:2, 2:5
60:00 Komentář hostů Štěrba Erik (Trenér): No, co si budem. Kdyby se Maty Rauscher ve třetí třetině nezranil, měli bychom to horší. Byl to těžký zápas hlavně pro hlavu, a to asi pro obě strany. Cv boys patří pochvala, rvali se o to srdnatě a drželi s námi krok opravdu velmi dlouho. Děkuju svejm klkům na tři body a od nynějška nám začíná play-off... Lets go!!!
60:00 Komentář domácích Marek Michal (Vedoucí): Dnes jsme od nás velmi dobrý bojovný výkon, chvilkami až na krev. V zápase jsme se soupeřem hráli první dvě třetiny vyrovnaný zápas, ve třetí jsme již bohužel odešli fyzicky. A soupeř to potrestal. Děkuji soupeři, rozhodčím a fanouškům.
60:00 Střely ve 3. části: 7:11
59:01 Hraje se poslední minuta třetí třetiny.
58:44 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 8:13
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #29 Jaroslav Michálek, asistoval #13 Patrick Lenke (8:13)
56:59 Vyloučen hráč #50 Martin Peksa družstva Florbal Chomutov B U23 - osobní trest
56:59 Vyloučen hráč #50 Martin Peksa družstva Florbal Chomutov B U23 na 2 minuty za zdržování hry
56:59 Vyloučen hráč #50 Martin Peksa družstva Florbal Chomutov B U23 na 2 minuty za nesportovní chování
53:40 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 8:12
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #63 Michal Kolitsch, asistoval #71 Erik Štěrba (8:12)
53:05 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 8:11
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #26 Marek Pokorný, asistoval #5 Marek Macura (8:11)
52:41 Stav je poměrně vyrovnaný a Chomutov má stále spoustu času vyrovnat.
52:03 Timeout Florbal Chomutov B U23
52:03 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 8:10
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #33 Dominik Šebek, asistoval #29 Jaroslav Michálek (8:10)
51:22 Zelinka zkusil vybojovat míček, ale to se mu nepovedlo a tak hosté pokračují v útoku.
47:37 GÓL Florbal Chomutov B U23! 8:9
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #34 Jan Ibl, asistoval #98 Tomáš Kotlan (8:9)
45:45 Honza Ibl brání své území a posílá pekelnou sekeru do hostující čepele.
45:08 Vyloučen hráč #17 Marek Nekuda družstva Florbal Chomutov B U23 na 2 minuty za sekání
42:53 Hra se přelévá ze strany na stranu.
42:45 GÓL Florbal Chomutov B U23! 7:9
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #50 Martin Peksa, asistoval #28 Michal Marek (7:9)
42:34 Z hry lze pocítit vážný adrenalin.
41:54 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 6:9
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #73 Mikuláš Kulík, asistoval #13 Patrick Lenke (6:9)
41:48 Chomutov kombinuje přihrávky.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrál tým hostů FBC DDM Kati Kadaň.
40:00 Střely ve 2. části: 9:13
39:01 Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
37:57 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 6:8
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #5 Marek Macura, asistoval #27 Ondřej Kalach (6:8)
34:50 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 6:7
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #15 David Budák, asistoval #5 Marek Macura (6:7)
33:56 Zelinka zkusil štěstí, ale hostující brankář zvednutím pravé ruky posílá znamení, že to gól nebude.
32:55 Kadaňský hráč byl zraněn, ale po úspěšném ošetření se vrací zpátky do hry.
32:04 GÓL Florbal Chomutov B U23! 6:6
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #42 Matyáš Rauscher, asistoval #75 Tomáš Zelinka (6:6)
31:42 Zelinka zblokoval jasný gól a dostal se tak k míčku.
31:01 Vyhrocené utkání začíná čím dál tím více eskalovat a k míčku se dostává Chomutov.
29:20 Macura přichází o míček a Chomutov se tak dostává k další šanci na vyrovnání.
28:44 Hostující Pokorný si zahrál na fotbalistu a vykopl míček mimo hřiště.
27:31 Hosté zatím přesné přihrávky na domácí polovině, kde se Chomutovu nedaří vybojovat míček.
25:54 Ibl marně napadal Kadaňskou svatyni, k míčku se dostávají hráči Kadaně.
25:02 Štěrba střílí na Fialu, který odráží míček na Macuru, který také střílí a míček posílá mimo hřiště.
23:52 Chomutov pokusil kombinovat přihrávky na své polovině, ale Kadaň se rozhodla hned zasáhnout a míček vybojovat.
22:24 Rauscher se opět pokouší o vyrovnání stavu, ale střela šla opět do brankáře.
20:33 Kadaň při pokusu o získání míčku fauluje a míček se dostává zpět na čepele domácích.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrál tým FBC DDM Kati Kadaň.
20:00 Střely v 1. části: 12:15
19:45 GÓL Florbal Chomutov B U23! 5:6
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #42 Matyáš Rauscher, asistoval #28 Michal Marek (5:6)
19:40 Vysoká florbalka na středu hřiště značí volný úder pro domácí tým.
19:01 Hraje se poslední minuta první třetiny.
17:30 Hosté pokouší další střelu, ale míček letí kompletně mimo hřiště.
16:10 Kadaň zasáhlo do Chomutovského útoku a dostala se tak tedy k míčku, se kterým se dále pohybuje do útoku.
14:10 Domácí Ibl zasahuje a skvělým gestem získává míček.
13:30 Kadaň se zmocňuje míčku a dostává se do útoku, kde na ně čeká Fiala.
13:04 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 4:6
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #29 Jaroslav Michálek, asistoval #73 Mikuláš Kulík (4:6)
12:52 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 4:5
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #9 Daniel Jäschke, asistoval #23 Martin Žemlička (4:5)
11:42 Domácí se dostávají na útočnou polovinu a Zelinka trefuje tyč.
11:24 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 4:4
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #13 Patrick Lenke, asistoval #33 Dominik Šebek (4:4)
11:04 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 4:3
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #53 Bořek Dundr, asistoval #71 Erik Štěrba (4:3)
10:32 Kadaň kombinuje přihrávky na obranné polovině a pomalu zahajuje útok.
09:19 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 4:2
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #13 Patrick Lenke, asistoval #73 Mikuláš Kulík (4:2)
09:08 GÓL Florbal Chomutov B U23! 4:1
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #34 Jan Ibl bez asistence (4:1)
08:52 GÓL Florbal Chomutov B U23! 3:1
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #42 Matyáš Rauscher bez asistence (3:1)
07:19 GÓL Florbal Chomutov B U23! 2:1
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #17 Marek Nekuda, asistoval #50 Martin Peksa (2:1)
06:42 GÓL Florbal Chomutov B U23! 1:1
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #98 Tomáš Kotlan, asistoval #28 Michal Marek (1:1)
06:42 Skvělá souhra dvou domácích hráčů, kteří pomocí skvělého útoku vyrovnávají.
04:31 Jeden útok a tři střely, to právě předvedl Chomutov, žádné snížení se ale nekonalo.
03:54 Domácí se pokuseli o nový útok, v tom však ztrácí míček.
02:29 Chomutov se zvládl dostat k míčku a střílí na hostujícího brankáře, který míček chytá.
01:17 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 0:1
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #9 Daniel Jäschke, asistoval #71 Erik Štěrba (0:1)
01:17 Perfektní akce Kadaňského družstva, který si připisuje první branku utkání.
00:49 Marek Macura se zmoňuje míčku, přihrává na Pokorného, který místo prázdné brány trefuje boční síťku.
00:01 Úvodní buly první třetiny vyhrál tým Florbal Chomutov B U23.