17:6
    Ondřej FILIP
    (Kočí)

Florbal TJ Kobylisy - SK BIVOJ LITVÍNOV 17:6
branky: 1. Vít Komorný, 3. Ondřej Kočí, 9. Vojtěch Semerád, 12. Filip Janeba, 20. Daniel Havlíček, 23. Jakub Zíka, 28. Tomáš Klouda, 28. Matěj Víšek, 31. Ondřej Krejčí, 35. Antonín Semerád, 40. Antonín Semerád, 42. Tomáš Klouda, 48. Tomáš Klouda, 53. Vít Komorný, 55. Vít Komorný, 57. Jakub Zíka, 60. Ondřej Filip - 17. Ondřej Kopta, 19. Zdeněk Fanta, 19. Ondřej Kopta, 34. Ondřej Kopta, 41. Ondřej Kopta, 50. Jaroslav Rybka; rozhodčí: Martin Preclík - David Kozlík; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; diváků: 19; zásahy brankářů: Marek Paleček 19 - Jiří Vybíral 27; po třetinách: 5:3, 6:1, 6:2
60:00 Komentář hostů Arazim Tomáš (Trenér): Dnes jsme to nějak přetrpěli, doufám, že si chuť spravíme příští víkend a sezonu zakončíme vítězně.Díky všem našim hráčům a hráčkám, kteří dnes dorazili na utkání. Soupeři přejeme šťastnou cestu do play off.
60:00 Komentář domácích Hrdlička Jan (Trenér): Důležité vítězství proti oslabenému soupeři, děkuji všem!
60:00 Střely ve 3. části: 18:9
59:23 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 17:6
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #83 Ondřej Filip, asistoval #3 Ondřej Kočí (17:6)
59:23 Tak ještě jeden
56:45 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 16:6
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #29 Jakub Zíka, asistoval #68 Tomáš Klouda (16:6)
54:13 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 15:6
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #52 Vít Komorný, asistoval #73 Antonín Semerád (15:6)
54:13 Patnáct
52:24 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 14:6
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #52 Vít Komorný, asistoval #3 Ondřej Kočí (14:6)
52:24 Hezká akce domácích končí čtrnáctým gólem
49:21 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 13:6
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #22 Jaroslav Rybka, asistoval #72 Ondřej Kopta (13:6)
49:21 Laciná trefa za Palečkovými zády
47:23 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 13:5
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #68 Tomáš Klouda, asistoval #29 Jakub Zíka (13:5)
47:23 Po delší době opět trefa domácích
41:23 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 12:5
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #68 Tomáš Klouda, asistoval #43 Vojtěch Semerád (12:5)
40:30 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 11:5
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #72 Ondřej Kopta, asistoval #30 Tomáš Kratochvíl (11:5)
40:25 Po vyložené šanci promarněné na obou stranách
40:00 Střely ve 2. části: 13:7
39:04 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 11:4
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #73 Antonín Semerád, asistoval #3 Ondřej Kočí (11:4)
39:04 Jeden z obránců soupeře tak dlouho váhal s rozehrávkou za vlastní brankou, až o míček přišel a domácí skórují
37:53 Domácí se ubránili
35:53 Vyloučen hráč #58 Daniel Havlíček družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání
34:09 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 10:4
34:09 A je tam desátej
33:14 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 9:4
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #72 Ondřej Kopta, asistoval #22 Jaroslav Rybka (9:4)
33:14 Hosté po delší době snižují
30:52 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 9:3
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #46 Ondřej Krejčí, asistoval #11 Matěj Víšek (9:3)
30:52 A je tam devátej
27:41 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 8:3
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #11 Matěj Víšek, asistoval #91 Adam Kropík (8:3)
27:41 Ta neproměněná penalta Bohemky mě tak rozněžnila, že jsem nestíhal zapisovat :-)
27:24 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 7:3
25:59 Dáňa netrefuje prázdnou branku...
22:26 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 6:3
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #29 Jakub Zíka, asistoval #3 Ondřej Kočí (6:3)
22:26 Domácím se povedlo početní výhodu využít
22:00 Vyloučen hráč #16 Martin Strejček družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání
20:00 Střely v 1. části: 13:8
19:49 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 5:3
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #58 Daniel Havlíček, asistoval #33 Jindřich Smoček (5:3)
19:49 Dáňa domácí trochu uklidňuje
18:58 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 4:3
18:58 V závěru první třetiny se nám zápas zbytečně dramatizuje
18:13 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 4:2
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #66 Zdeněk Fanta, asistoval #13 Nicole Kopýtko (4:2)
18:13 Hosté zničehonic snižují na rozdíl dvou branek
17:50 Domácí v pěti
16:09 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 4:1
16:09 Hosté dvojnásobnou výhodu využívají
15:39 Vyloučen hráč #91 Adam Kropík družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání
15:39 Vyloučen hráč #11 Matěj Víšek družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání
11:42 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 4:0
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #14 Filip Janeba, asistoval #68 Tomáš Klouda (4:0)
11:42 Současně s Krejdovým gólem v Ďolíčku zvyšují Kobylky na 4:0
08:50 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 3:0
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #43 Vojtěch Semerád, asistoval #68 Tomáš Klouda (3:0)
08:50 Další pěkná akce a je to 3:0
02:08 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 2:0
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #3 Ondřej Kočí, asistoval #52 Vít Komorný (2:0)
02:08 Tahle oku lahodící kombinace snad ani jinak skončit nemohla
00:33 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 1:0
00:33 Bleskurychlý vstup domácích do zápasu
00:00 Pěkný únorový podvečer z kobyliské Šatna areny, kde dnes domácí v předposledním kole základní části vyzvou Litvínov