9:4
    Jiří RAFAJ
    (Richtr)

FbC Barracudas Slaný - Florbal Sokolov 9:4
branky: 7. David Sachr, 9. Tomáš Richtr, 25. Radek Šťovíček, 39. Jiří Rafaj, 41. Adam Nolč, 47. Tomáš Richtr, 49. Adam Nolč, 50. Adam Nolč, 56. Jiří Rafaj - 3. Štěpán Mosler, 14. Stanislav Hykš, 16. Stanislav Hykš, 29. Štěpán Mosler; rozhodčí: Dominik Dolejš - Vladimír Buzický; vyloučení: 2:2; využití: 2:1; diváků: 10; zásahy brankářů: Jiří Šimon 11 - Ondřej Heimerle 35; po třetinách: 2:3, 2:1, 5:0
60:00 Komentář domácích Richtr Ondřej (Vedoucí): Nudná a nekvalitní hra plná nepřesností a špatných rozhodnutí. Děkuji soupeři, že dorazili.
60:00 Komentář hostů Mosler Štěpán (Trenér): Dvě třetiny jsme drželi naději. Pak nám došly síly a soupeř zlepšil koncovku. Gratulujeme...
60:00 Střely ve 3. části: 23:3
55:25 GÓL FbC Barracudas Slaný! 9:4
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #3 Jiří Rafaj, asistoval #21 Tomáš Richtr (9:4)
49:36 Adam zkomplikoval hatrick konečně hezkým gólem. Čekal jsem, že bude dorážet.
49:35 GÓL FbC Barracudas Slaný! 8:4
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #88 Adam Nolč, asistoval #29 Radek Šťovíček (8:4)
48:27 Další Adamův gól z dorážky.
48:26 GÓL FbC Barracudas Slaný! 7:4
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #88 Adam Nolč, asistoval #77 Vojtěch Teslík (7:4)
46:29 Razantní dohrávka ze vzduchu, povedený gól.
46:28 GÓL FbC Barracudas Slaný! 6:4
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #21 Tomáš Richtr, asistoval #77 Vojtěch Teslík (6:4)
45:03 Vyloučen hráč #14 Patrik Harazim družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za blokování florbalky
40:52 Slaný otvírá poslední třetinu. Hezky Adame ...když už jsi přišel.
40:51 GÓL FbC Barracudas Slaný! 5:4
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #88 Adam Nolč, asistoval #67 David Sachr (5:4)
40:00 Střely ve 2. části: 11:1
38:11 Slaný po velkém trápení střílí gól.
38:10 GÓL FbC Barracudas Slaný! 4:4
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #3 Jiří Rafaj, asistoval #29 Radek Šťovíček (4:4)
28:23 Střela z dálky, slánský gólman nic nevidel.
28:22 GÓL Florbal Sokolov! 3:4
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #16 Štěpán Mosler, asistoval #30 Jan Šafránek (3:4)
24:52 Slaný využívá první přesilové hry.
24:51 GÓL FbC Barracudas Slaný! 3:3
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #29 Radek Šťovíček, asistoval #10 Ondřej Richtr (3:3)
23:27 Poprvé se ke mně přišel kouknout i hráč ze Sokolova.
23:26 Vyloučen hráč #70 Jiří Pokorný družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání
20:00 Střely v 1. části: 10:11
15:14 Slánští hráči se nechávají vulučovat, Sokolov toho využívá a připisuje si další gól.
15:13 GÓL Florbal Sokolov! 2:3
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #26 Stanislav Hykš, asistoval #29 Matouš Tesař (2:3)
14:04 Vyloučen hráč #67 David Sachr družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za bránění ve hře
13:05 Sokolov překvapil povedeným brejkem.
13:04 GÓL Florbal Sokolov! 2:2
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #26 Stanislav Hykš, asistoval #14 Patrik Harazim (2:2)
08:31 Tomáš Richtr si počkal před bránou ...a dočkal se.
08:30 GÓL FbC Barracudas Slaný! 2:1
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #21 Tomáš Richtr, asistoval #29 Radek Šťovíček (2:1)
06:36 Vyloučen hráč #77 Vojtěch Teslík družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za blokování florbalky
06:05 Slaný odpovídá vyrovnávací střelou od půlky.
06:04 GÓL FbC Barracudas Slaný! 1:1
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #67 David Sachr, asistoval #3 Jiří Rafaj (1:1)
02:51 Sokolov otevírá skóre utkání střelou od mantinelu.
02:50 GÓL Florbal Sokolov! 0:1
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #16 Štěpán Mosler bez asistence (0:1)
01:00 Vítám vás u dnešního zápasu.  Dorazili opravdu všichni, nakonec i Adam Nolč.