60
  • 60 59:47
    2

Florbal Ústí B - 1.FBC DDM Děčín IV 4:3
branky: 5. Hynek Nikolič, 24. Hynek Nikolič, 24. Jan Vaca, 44. Jiří Horák - 9. David Matza, 52. Vladislav Vrátil, 55. Marek Sochor; rozhodčí: Pavel Váňa - Ondřej Hrubý; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 102; zásahy brankářů: Jan Hrstka 23 - Adam Havriljak 21; po třetinách: 1:1, 2:0, 1:2
60:00 Komentář hostů Miško Petr (Trenér): Vyrovnnaý zápas, který určitě musel diváky bavit. Se 3 vstřelenýma brankama se špatně vyhrává. Dnes jsme se do střeleckých pozic dostávali těžko a když ano, tak většina šla mimi nebo do desítky. Děkujeme vše za utkání a divákům za sympatickou atmosféru.
60:00 Komentář domácích Grosse Jindřich (Vedoucí): DÍKY! Už si ani nevzpomínám, kdy jsem naposledy měl před zápasem motýlky v břiše. Celý tým si zaslouží poklonu za dnešní výkon. Jestli tohle byl opravdu poslední zápas, tak bylo skvělý, že si to ta parta kamarádů mohla prožít spolu na hřišti, s bandou kamarádů, rodičů, přítelkyň a potomků na tribuně. Takhle to asi mělo bejt a do florbalové penze se mi po těch více 20 letech kdyžtak půjde s klidem na duši. Díky všem, bylo to super.
60:00 Střely ve 3. části: 9:11
59:47 Vyloučen hráč #10 Hynek Nikolič družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání
59:34 Je to velice napínavé, hostí hrají v 6 bez brankáře.
58:14 Timeout 1.FBC DDM Děčín IV
57:16 Koník si výborně naběhl do volného prostoru před brankou a přijmul nahrávku.
57:11 Závěrka do bloku.
55:58 Závěrka střílí mimo branku Hrstky.
55:39 Ústí mělo další velkou šanci.
54:52 Děčín začíná domácí tlačit do kouta.
54:23 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 4:3
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #29 Marek Sochor, asistoval #91 Zdeněk Vážný (4:3)
54:03 Strnad do bloku!
51:38 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 4:2
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #4 Vladislav Vrátil bez asistence (4:2)
50:21 Kučaba vyslal několik střel za sebou, ale ani jedna nepronikla štítem děčínského brankáře.
46:53 Vyloučen hráč #76 Pavel Zeman družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za špatné střídání
46:11 Vrátil srazil Kučabu tvrdě na zem.
43:06 GÓL Florbal Ústí B! 4:1
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #68 Jiří Horák, asistoval #24 Vladimír Štorek (4:1)
42:37 Koník i přes to, že na něj doléhali hráči hostí, dotáhl míček až k jejich brance.
40:10 Grosse vystřelil backhandem přímo do brankáře hostí.
40:00 Střely ve 2. části: 9:9
37:27 Nikolič H. opět zasahuje, ale pouze tyčku branky hostí!
35:12 Nikolič H. vyslal neskutečnou střelu z otočky!
30:13 Vyskočil ze samostatného útěku vyslal dobrou střelu do Hrstky, ten ale skvěle vyčapal.
28:50 Zápas začíná být víc a víc vyhrocený.
27:00 Grosse výborně přihrál na Nikoliče, ale ten už byl o pár kroků napřed.
25:34 Kučeba vyslal pěknou střelu na bránu, ale bohužel byla vyblokována.
24:32 Černý překazil akci Ústí a sebral jim míček.
23:21 GÓL Florbal Ústí B! 3:1
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #22 Jan Vaca, asistoval #69 Jakub Koník (3:1)
23:12 GÓL Florbal Ústí B! 2:1
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #10 Hynek Nikolič bez asistence (2:1)
23:10 Nikolič H. šikovně sebral míček a padl z toho pěkný gól!
22:17 Nergl si míček udržel i přes souboj s protihráčem a poslal dále.
20:00 Střely v 1. části: 7:6
19:04 Koník z přihrávky střílí těsně vedle branky hostí.
18:35 Hrstka skvěle vychytal.
17:52 Grosse v pokleku také svkěle blokuje.
15:48 Horák výborně vyblokoval střelu hostí!
14:32 Závěrka zkusil vystřelit z otočky, ale branku domácích míjí.
13:06 Nikolič byl připraven před brankou hostí, ale bohužel přihrávka od Grosseho ho těsně minula.
12:20 Neskutečná šance Grosseho přd brankou hostí, stačilo málo.
08:53 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 1:1
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #12 David Matza, asistoval #94 Jan Fidler (1:1)
04:28 GÓL Florbal Ústí B! 1:0
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #10 Hynek Nikolič, asistoval #19 Jindřich Grosse (1:0)
04:28 První střelu zápasu a zároveň gólovou vstřelil Nikolič H.
00:01 Úvodní buly vyhrál Grosse pro tým domácích.
00:00 Srdečně Vás vítám u dnešního posledního domácího utkání na půdě Ústí.