• 59 58:35
    11:8
    (Nikolič)

Florbal Ústí B - FbC Barracudas Slaný 11:8
branky: 1. Hynek Nikolič, 7. Filip Kučaba, 21. Jindřich Grosse, 24. Jindřich Grosse, 25. Leoš Nergl, 26. Hynek Nikolič, 30. Hynek Nikolič, 34. Jindřich Grosse, 47. Filip Kučaba, 49. Jan Vaca, 59. Vladimír Štorek - 2. Adam Nolč, 17. David Štechmüller, 17. Tomáš Richtr, 18. David Štechmüller, 22. Vojtěch Teslík, 37. Ondřej Richtr, 40. Adam Nolč, 53. Tomáš Richtr; rozhodčí: Ondřej Lovacký - Lukáš Čech; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 36; zásahy brankářů: Tomáš Hlava 24 - Jiří Šimon 22; po třetinách: 2:4, 6:3, 3:1
60:00 Komentář hostů: Dnes jsme si prohráli zápas v hlavách. vypustili jsme druhou třetinu a už jsme ustí nestihli dotáhnout. děkujeme za zápas.
60:00 Komentář domácích Grosse Jindřich (Vedoucí): Ukázali jsme, že tým má silný kořínek. Dneska jsme se postavili osudu, zrátě, dovjitému vyloučení a tak. Šnůra je hold šnůra, konečně. Zasloužené vítězství. Děkujeme všem a příští sobotu ve 20:00 na Slunetě, bude to velký!
60:00 Střely ve 3. části: 8:6
59:00 Štorek si odčinil ty dvě trestný
58:35 GÓL Florbal Ústí B! 11:8
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #24 Vladimír Štorek, asistoval #10 Hynek Nikolič (11:8)
56:52 Slaný jdou do šesti
55:30 Hostí začínají být více důrazní a hrají lepší hru
52:10 GÓL FbC Barracudas Slaný! 10:8
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #21 Tomáš Richtr, asistoval #20 Patrik Martinovský (10:8)
48:32 GÓL Florbal Ústí B! 10:7
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #22 Jan Vaca, asistoval #9 Tomislav Matějka (10:7)
46:40 GÓL Florbal Ústí B! 9:7
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #14 Filip Kučaba, asistoval #99 Jiří Strnad (9:7)
46:26 Matějka se dostává do hodně šancí, ale gól se mu dnes nedaří vstřelit
42:00 Úspěšná hra ve třech pro domácí, už se opět ujímají míčku
41:20 Ústí hru ve třech celkem vzládají
40:00 Střely ve 2. části: 12:15
39:40 Vyloučen hráč #19 Jindřich Grosse družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za nesportovní chování
39:40 Vyloučen hráč #24 Vladimír Štorek družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za blokování florbalky
39:13 GÓL FbC Barracudas Slaný! 8:7
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #88 Adam Nolč, asistoval #29 Radek Šťovíček (8:7)
38:44 Hlava si připsal skvělý zákrok
36:41 GÓL FbC Barracudas Slaný! 8:6
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #10 Ondřej Richtr, asistoval #3 Jiří Rafaj (8:6)
36:16 Vyloučen hráč #24 Vladimír Štorek družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání
36:16 Štorek zlomil bekhandem Šťováčkovi hokejku
33:21 GÓL Florbal Ústí B! 8:5
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #19 Jindřich Grosse, asistoval #68 Jiří Horák (8:5)
31:45 V souboji v rohu se zranil  Štechmuller, který odchází z hrací plochy. Držel se za ruku, celý pořadatelský tým doufá, že bude brzy v pořádku
30:44 Štorek poslal crossovku na Nikoliče, ale v cestě jim stál Nolč, která zakročil hokejkou
29:16 GÓL Florbal Ústí B! 7:5
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #10 Hynek Nikolič, asistoval #24 Vladimír Štorek (7:5)
25:40 Nergl vymetl pravý horní růžek a o pár sekund později vymetl levý horní růžek Nikolič
25:02 GÓL Florbal Ústí B! 6:5
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #10 Hynek Nikolič, asistoval #68 Jiří Horák (6:5)
24:36 GÓL Florbal Ústí B! 5:5
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #28 Leoš Nergl bez asistence (5:5)
23:54 GÓL Florbal Ústí B! 4:5
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #19 Jindřich Grosse, asistoval #10 Hynek Nikolič (4:5)
21:23 GÓL FbC Barracudas Slaný! 3:5
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #77 Vojtěch Teslík, asistoval #10 Ondřej Richtr (3:5)
21:05 Kučaba vytřelil tutovku z půlky hřiště, ale to pro Šimona nebylo nic těžkého
20:21 GÓL Florbal Ústí B! 3:4
20:00 Střely v 1. části: 13:11
17:51 GÓL FbC Barracudas Slaný! 2:4
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #15 David Štechmüller, asistoval #29 Radek Šťovíček (2:4)
17:00 Ústí na chvilinku poleví a Slaný jim to oplácí dvěma fíky
16:51 GÓL FbC Barracudas Slaný! 2:3
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #21 Tomáš Richtr, asistoval #10 Ondřej Richtr (2:3)
16:14 GÓL FbC Barracudas Slaný! 2:2
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #15 David Štechmüller, asistoval #88 Adam Nolč (2:2)
14:15 Domácí více na míčku, Slaný brání, ale stejně je nejvíc drží gólman Šimon
08:30 Štorek dostál krásnou crossovku od Nergla, ale netrefil ani bránu
06:46 Zkušený obránce Strnad neprohraje jediný souboj v rohu
06:06 GÓL Florbal Ústí B! 2:1
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #14 Filip Kučaba, asistoval #22 Jan Vaca (2:1)
02:49 Vyloučen hráč #15 David Štechmüller družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za sekání
02:49 Matějka byl faulován před brankou hostí
02:00 Nikolič spálil tutovku, na kterou mu nahrál Grosse
01:21 GÓL FbC Barracudas Slaný! 1:1
00:11 GÓL Florbal Ústí B! 1:0