15:4
    Jan SVOBODA
    (Záň)

TJ Sokol Královské Vinohrady B - BK REAL ROUDNICE n/L 15:4
branky: 11. Jakub Záň, 17. Jiří Krůšek, 17. Viktor Vondra, 19. Jan Svoboda, 21. Matěj Roman Šaroch, 23. Matěj Špaček, 27. Matěj Roman Šaroch, 28. Matěj Špaček, 36. Matěj Roman Šaroch, 37. Viktor Vondra, 41. Jan Svoboda, 42. Radovan Vnuk, 56. Matěj Špaček, 57. Jiří Krůšek, 60. Jan Svoboda - 9. Jaroslav Jaroš, 14. Daniel Pilař, 42. Jaroslav Gabriel, 56. Jiří Šolta; rozhodčí: Patrik Trejbal - Jan Chuděj; vyloučení: 2:4; využití: 2:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Tomáš Hájek 11 - Matěj Fišer 13, Joshua Marinus Whitehead 16; po třetinách: 4:2, 6:0, 5:2
60:00 Komentář hostů Karpíšek Dan (Trenér): Dnešní zápas jsme zase dokázali hrát pouze první třetinu. Od té doby se na naší hře projevil včerejší ples a soupeř začal dominovat. Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům za utkání.
60:00 Komentář domácích Ondrejčík Gustav (Trenér): Některé pasáže nebyly z naší strany úplně nejlepší, ale celkově jsme odehráli hlavně směrem dopředu dobrý zápas, vytvořili jsme si velké množství šancí a ještě jsme řadu z nich neproměnili. Některé góly stály za to. A ještě škoda zbytečných vyloučení. Děkujeme soupeři a dnes i početnému obecenstvu. Hezký zbytek víkendu všem.
60:00 Střely ve 3. části: 16:5
59:29 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 15:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #76 Jan Svoboda, asistoval #52 Jakub Záň (15:4)
57:48 Vyloučen hráč #30 Jan Rott družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za hra bez florbalky
56:18 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 14:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #37 Jiří Krůšek, asistoval #76 Jan Svoboda (14:4)
55:53 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 13:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #64 Matěj Špaček, asistoval #14 Radovan Vnuk (13:4)
55:26 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 12:4
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #25 Jiří Šolta bez asistence (12:4)
49:24 Vyloučen hráč #64 Matěj Špaček družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za zvedání florbalky
41:46 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 12:3
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #77 Jaroslav Gabriel, asistoval #25 Jiří Šolta (12:3)
41:40 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 12:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #14 Radovan Vnuk, asistoval #10 Štěpán Hladký (12:2)
40:46 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 11:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #76 Jan Svoboda, asistoval #37 Jiří Krůšek (11:2)
40:00 Střely ve 2. části: 17:4
39:30 Vyloučen hráč #39 Jiří Hádek družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za hrubost
39:30 Vyloučen hráč #64 Matěj Špaček družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za špatné střídání
36:26 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 10:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #8 Viktor Vondra, asistoval #10 Štěpán Hladký (10:2)
35:17 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 9:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #87 Matěj Roman Šaroch, asistoval #76 Jan Svoboda (9:2)
34:52 Trestné střílení družstva BK REAL ROUDNICE n/L neproměnil #19 Jaroslav Jaroš.
33:55 Vyloučen hráč #39 Jiří Hádek družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za držení
30:33 Střídání brankáře. Nový brankář #2 Joshua Marinus Whitehead družstva BK REAL ROUDNICE n/L
27:25 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 8:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #64 Matěj Špaček, asistoval #44 Lukáš Chvátal (8:2)
26:14 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 7:2
22:39 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 6:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #64 Matěj Špaček, asistoval #4 Gustav Ondrejčík (6:2)
20:38 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 5:2
20:00 Střely v 1. části: 11:6
19:33 Vyloučen hráč #21 Bilguun Ariunbuyan družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za nedovolené vrážení
18:08 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 4:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #76 Jan Svoboda, asistoval #14 Radovan Vnuk (4:2)
16:38 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 3:2
16:19 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 2:2
13:07 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 1:2
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #18 Daniel Pilař, asistoval #19 Jaroslav Jaroš (1:2)
10:56 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #52 Jakub Záň, asistoval #44 Lukáš Chvátal (1:1)
08:31 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 0:1
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #19 Jaroslav Jaroš, asistoval #98 Michal Rott (0:1)