7:6
    Petr HUSŤÁK
    (Hájek)

Florbal Ústí B - Kralupy Wolves 7:6
branky: 1. Jan Řehák, 12. Jindřich Grosse, 18. Pavel Zeman, 28. Hynek Nikolič, 37. Jan Dobosz, 40. Hynek Nikolič, 47. Hynek Nikolič - 7. Karel Urban, 17. Kristián Malík, 23. Jakub Hájek, 28. Jakub Hájek, 47. Jan Suk, 59. Petr Husťák; rozhodčí: Lukáš Kešner - Josef Kubát; vyloučení: 4:2; využití: 0:2; diváků: 26; zásahy brankářů: Jan Hrstka 30 - Jan Blaho 23; po třetinách: 3:2, 3:2, 1:2
60:00 Komentář domácích Grosse Jindřich (Vedoucí): Bylo to dlouhé utkání, první třetina šla podle plánu a byla z toho Bětka Polanská. Ve druhé třetině to bylo náročné, soupeř težký, ale závěr byl z naší strany rychlej a máme tu Maxíka Nikoliče. Třetí třetina suprová a proto máme tři body. Jdem na prodloužení. Zdravíme maminy a děkujeme soupeři.
60:00 Střely ve 3. části: 9:12
58:22 GÓL Kralupy Wolves! 7:6
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #6 Petr Husťák, asistoval #25 Jakub Hájek (7:6)
55:17 Vyloučen hráč #19 Jindřich Grosse družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za držení
52:10 Kučaba doráží, bohužel neúspěšně
51:15 hosté vytrvale atakují bránu domácích
49:25 Hosté promáchli před bránou
48:00 Kučaba se kácí k zemi
46:50 GÓL Florbal Ústí B! 7:5
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #10 Hynek Nikolič, asistoval #19 Jindřich Grosse (7:5)
46:22 GÓL Kralupy Wolves! 6:5
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #32 Jan Suk, asistoval #12 Karel Urban (6:5)
44:58 Vyloučen hráč #68 Jiří Horák družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za bránění ve hře
44:04 Vyloučen hráč #32 Jan Suk družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za vysoká florbalka
43:00 hosté se tlačí do útoku
40:00 Střely ve 2. části: 10:10
39:59 GÓL Florbal Ústí B! 6:4
39:45 Matějka dnes nemá svúj den, doporučujeme návštěvu očního lékaře:)
36:23 GÓL Florbal Ústí B! 5:4
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #63 Jan Dobosz, asistoval #76 Pavel Zeman (5:4)
33:25 grosse je lehce vyveden z míry
31:50 Horák střílí, ale trefuje jen obránce
30:40 Matějka netrefuje prázdnou bránu, Matějka styď se!
30:10 Kučaba střílí bohužel mimo bránu
27:26 GÓL Florbal Ústí B! 4:4
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #10 Hynek Nikolič, asistoval #24 Vladimír Štorek (4:4)
27:22 GÓL Kralupy Wolves! 3:4
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #25 Jakub Hájek, asistoval #46 Matyáš Metoděj Krahulec (3:4)
26:36 Vyloučen hráč #7 Adam Nikolič družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za nedovolené vrážení
26:16 Váca zblokoval střelu hostů
26:06 domácí se hnali vpřed bhužel Dobosz netrefil bránu
22:20 GÓL Kralupy Wolves! 3:3
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #25 Jakub Hájek, asistoval #6 Petr Husťák (3:3)
20:00 Střely v 1. části: 11:14
19:40 krásný zákrok brankáře domácích
18:19 Vyloučen hráč #22 Jan Vaca družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za špatné střídání
18:11 Domácí se stále tlačí dopředu
17:36 GÓL Florbal Ústí B! 3:2
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #76 Pavel Zeman bez asistence (3:2)
17:00 Dravost u obou týmů je značná
16:20 GÓL Kralupy Wolves! 2:2
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #10 Kristián Malík, asistoval #88 Jan Michálek (2:2)
13:03 Trestné střílení družstva Kralupy Wolves neproměnil #88 Jan Michálek.
11:55 GÓL Florbal Ústí B! 2:1
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #19 Jindřich Grosse, asistoval #10 Hynek Nikolič (2:1)
11:00 domácí si konečně ybojovali míček
08:50 další zblokovaná střela hostů
08:00 krásný zákrok brankáře domácích
07:56 domácí pod tlakem
07:20 Matějka skvělý únik
06:03 GÓL Kralupy Wolves! 1:1
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #12 Karel Urban, asistoval #6 Petr Husťák (1:1)
04:15 Vyloučen hráč #88 Jan Michálek družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za sekání
03:33 Vaca našel před brankou připraveného Štorka, ten však promáchl.
02:45 Matějka sám na bránu, akce končí soubojem v rohu.
01:45 Hosté v tlaku, pozorný Grosse před brankou sbírá odražený balón.
01:25 Řehák to zkouší rovnou z rozehry, ale trefuje jen konstrukci.
00:45 Dobosz svou střelou od mantinelu trefuje pouze gólaman hostí.
00:34 GÓL Florbal Ústí B! 1:0
Vlastní branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #48 Jan Řehák (1:0)
00:01 Úvodní buly pro tým domácích.