5:7
    Petr BLAŽEJ
    (Svoboda)

SK BIVOJ LITVÍNOV - TJ Sokol Královské Vinohrady B 6:7
branky: 2. Ondřej Kopta, 10. Jakub Vitvar, 21. Ondřej Kopta, 24. Jakub Vitvar, 33. Tomáš Kratochvíl, 49. Jaroslav Rybka - 13. Marek Paštika, 38. Štěpán Čuda, 40. Ivan Pergler, 43. Jan Svoboda, 46. Matěj Špaček, 47. Jakub Záň, 49. Petr Blažej; rozhodčí: Martin Bocian - Petr Neumaier; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Jiří Vybíral 26 - Petr Žitník 25; po třetinách: 2:1, 3:2, 1:4
60:00 Komentář domácích Arazim Tomáš (Trenér): Nevím jestli byl v Praze taky včera nějaký ples, ale dlouho jsem nic tak ospalého z obou stran neviděl. My jsme pravděpodobně 3 body odevzdali soupeřům již dnes ráno někde mezi barem a parketem. To jak jsme měli zápas rozehraný, byl malý zázrak, který v závěru vyprchal.
60:00 Komentář hostů Ondrejčík Gustav (Trenér): Z velmi rozpačitého začátku jsme se dokázali oklepat a náš výkon postupně rostl. Nakopl nás závěr druhé třetiny, kdy jsme se dostali na dostřel. Škoda šestého inkasovaného gólu, protože jsme to mohli dohrát víc v klidu, ale celkově pěkná otočka. Zdravíme marody do Prahy a přejeme jim rychlé uzdravení. Děkujeme soupeři za férový zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 10:11
48:44 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 6:7
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #22 Jaroslav Rybka bez asistence (6:7)
48:36 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 5:7
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #83 Petr Blažej, asistoval #76 Jan Svoboda (5:7)
48:36 Svobodovu střelu Vybíral vyrazil, ale na dorážku už nestačil.
46:48 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 5:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #52 Jakub Záň, asistoval #76 Jan Svoboda (5:6)
46:48 SKV srovnali mířidla a už vedou.
45:51 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 5:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #64 Matěj Špaček, asistoval #52 Jakub Záň (5:5)
45:21 SKV se tlačí za vyrovnáním a mají převahu.
42:50 Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
42:50 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 5:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #76 Jan Svoboda, asistoval #8 Viktor Vondra (5:4)
40:00 Střely ve 2. části: 12:13
39:01 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 5:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #84 Ivan Pergler, asistoval #52 Jakub Záň (5:3)
38:37 Bivoj měl štěstí, že Blažej netrefil dobře míček, jinak by dával do zpola odkryté.
37:15 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 5:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #96 Štěpán Čuda, asistoval #52 Jakub Záň (5:2)
33:27 Vyloučen hráč #73 Lukáš Václavík družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za hrubost
32:03 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 5:1
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #30 Tomáš Kratochvíl, asistoval #68 Martin Dvořák (5:1)
32:03 Náskok Bivoje je už docela luxusní i když takto načatý zápas jsem už viděl mnohokrát ztratit. Při udržení taktiky a koncentrace by se to však nemělo stát. SKV střílí často, ale nepřesně.
29:35 Strejček zblízka Žitníka nepřekonal.
25:53 Standardka z hranice velkého brankoviště ke gólu domácích nevedla.
23:26 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 4:1
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #14 Jakub Vitvar, asistoval #46 Ondřej Krejčí (4:1)
23:26 Vitvar protřelil Žitníka pod nohama a navyšuje náskok Bivoje už o 3 branky.
22:50 SKV hrají velmi dobře a řekl bych, že mají herně malinko navrch, ale Bivoj dává lekci z produktivity.
22:07 Kratochvíl po zisku míčku na půlce a krátkém sprintu prověřuje Žitníka.
21:10 Střelu do odkryté branku Žitník bravurně chytá
20:22 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 3:1
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #72 Ondřej Kopta, asistoval #30 Tomáš Kratochvíl (3:1)
20:22 Po standardce se Litvínov opět vzdaluje ve skore.
20:00 Střely v 1. části: 9:9
16:21 Špaček ostrým golfákem prověřuje Vybírala.
12:22 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #81 Marek Paštika, asistoval #8 Viktor Vondra (2:1)
12:22 SKV snižují , hra je vyrovnaná po herní stránce, skore zatím pro domácí.
09:14 Kombinace první lajny vedla ke druhému gólu, i když to bylo až napodruhé
09:13 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 2:0
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #14 Jakub Vitvar, asistoval #29 Matěj Martinovský (2:0)
07:02 Pěkný únik Kratochvíla Žitník likviduje.
01:59 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 1:0
01:59 Hezký gól po kombinaci dva na jednoho.
00:01 Úvodní buly získal domácí tým.