• 62 61:25
    11:12
    (Knespl)

BK REAL ROUDNICE n/L - FBC Česká Lípa B 11:12p
branky: 6. Zdeněk Petrák, 8. Bilguun Ariunbuyan, 23. Daniel Pilař, 24. Jan Rott, 25. Jaroslav Jaroš, 28. Jiří Šolta, 30. Jaroslav Jaroš, 33. Matěj Slaba, 34. Jaroslav Gabriel, 44. Jaroslav Jaroš, 50. Daniel Pilař - 8. Petr Procházka, 16. Ladislav Pekárek, 17. Petr Procházka, 40. Petr Procházka, 42. Marek Dzierža, 48. Jakub Knespl, 53. Jakub Knespl, 56. Jan Zátka, 59. Marek Dzierža, 60. Marek Dzierža, 60. Marek Dzierža, 62. Marek Dzierža; rozhodčí: Josef Heřmánek - Zdeněk Kamínek; vyloučení: 8:4 + Pavel Pešír OS; využití: 1:3; diváků: 17; zásahy brankářů: Daniel Castrillo 30 - Vojtěch Jirka 29; po třetinách: 2:3, 7:1, 2:7, 0:1
65:00 Komentář hostů Dzierža Marek (Trenér): Komentář Marek Dzierža: Dnes nevyhrál lepší tým, ale ten, který měl vůli a stestenu na své strane. V první polovině utkani byl nás tým zralý na ručník, domácí si šli pro tři body. Nakonec se nám podarilo sebrat všechny síly a utkani dotlačit do prodloužení, kde už na naši strane byla euforie z vyrovnání. Dekujeme domácím za utkani.”
65:00 Komentář domácích Karpíšek Dan (Trenér): Dneska to po dvou třetinách vypadalo, že si jedeme pro tři body. Bohužel jsme soupeře pustili zpátky do zápasu, takže si nakonec vezeme jenom bod. Děkujeme pořadatalům za pomoc v krizová situaci.
65:00 Střely v prodloužení: 1:4
61:25 GÓL FBC Česká Lípa B! 11:12
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #9 Marek Dzierža, asistoval #15 Jakub Knespl (11:12)
60:00 Střely ve 3. části: 13:16
59:28 GÓL FBC Česká Lípa B! 11:11
59:13 GÓL FBC Česká Lípa B! 11:10
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #9 Marek Dzierža, asistoval #5 Ladislav Pekárek (11:10)
58:41 GÓL FBC Česká Lípa B! 11:9
55:49 Vyloučen hráč #65 David Karpíšek družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za bránění ve hře
55:49 Vyloučen hráč #65 David Karpíšek družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za sekání
55:21 GÓL FBC Česká Lípa B! 11:8
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #21 Jan Zátka, asistoval #5 Ladislav Pekárek (11:8)
53:11 Jarda Jaroš právě zlomil florbalku při střetu s protihráčem.
52:26 GÓL FBC Česká Lípa B! 11:7
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #15 Jakub Knespl, asistoval #9 Marek Dzierža (11:7)
52:21 Vyloučen hráč #49 Ondřej Cvekl družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za sekání
49:13 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 11:6
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #18 Daniel Pilař, asistoval #21 Bilguun Ariunbuyan (11:6)
47:50 GÓL FBC Česká Lípa B! 10:6
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #15 Jakub Knespl z trestného střílení (10:6)
47:10 Výborný Castrillo opět podržel.
46:40 Po odpikaném osobním trestu se na hřiště vrací hráč hostů Pešír.
45:23 Vyloučen hráč #21 Bilguun Ariunbuyan družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za sekání
43:47 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 10:5
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #19 Jaroslav Jaroš, asistoval #65 David Karpíšek (10:5)
43:47 Karpíšek nahodil balónek před bránu soupeře kde už měl Jaroš lehké zakončení.
41:46 Trestné střílení družstva FBC Česká Lípa B neproměnil #9 Marek Dzierža.
41:46 Výborný Castrillo chytá nájezd.Dneska je domací brankář fantastickou oporou týmu.
41:40 GÓL FBC Česká Lípa B! 9:5
40:50 Hezoun domácího týmu David Karpíšek dnes podává působivý výkon.
40:00 Střely ve 2. části: 15:11
39:59 GÓL FBC Česká Lípa B! 9:4
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #19 Petr Procházka, asistoval #21 Jan Zátka (9:4)
33:40 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 9:3
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #77 Jaroslav Gabriel, asistoval #21 Bilguun Ariunbuyan (9:3)
33:40 Vyloučen hráč #60 Pavel Pešír družstva FBC Česká Lípa B - osobní trest
33:40 Vyloučen hráč #60 Pavel Pešír družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za nesportovní chování
32:58 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 8:3
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #27 Matěj Slaba, asistoval #19 Jaroslav Jaroš (8:3)
29:40 Timeout FBC Česká Lípa B
29:40 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 7:3
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #19 Jaroslav Jaroš bez asistence (7:3)
27:31 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 6:3
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #25 Jiří Šolta, asistoval #49 Ondřej Cvekl (6:3)
25:56 Vyloučen hráč #9 Marek Dzierža družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
24:03 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 5:3
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #19 Jaroslav Jaroš, asistoval #21 Bilguun Ariunbuyan (5:3)
23:29 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 4:3
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #30 Jan Rott, asistoval #49 Ondřej Cvekl (4:3)
22:45 Trestné střílení družstva FBC Česká Lípa B neproměnil #60 Pavel Pešír.
22:36 Hubka výborně proběhl přes dva protihráče.
22:02 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 3:3
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #18 Daniel Pilař, asistoval #19 Jaroslav Jaroš (3:3)
20:34 Lípa do 2.části vstoupila velmi aktivně.
20:00 Střely v 1. části: 11:11
16:32 GÓL FBC Česká Lípa B! 2:3
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #19 Petr Procházka, asistoval #15 Jakub Knespl (2:3)
15:52 Vyloučen hráč #65 David Karpíšek družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za nedovolené vrážení
15:42 GÓL FBC Česká Lípa B! 2:2
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #5 Ladislav Pekárek, asistoval #15 Jakub Knespl (2:2)
14:38 Jaroš výborně zblokoval střelu soupeře.
14:02 Vyloučen hráč #33 Jan Hubka družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za špatné střídání
09:28 Vyloučen hráč #60 Pavel Pešír družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za hrubost
09:28 Vyloučen hráč #30 Jan Rott družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za nesportovní chování
07:33 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 2:1
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #21 Bilguun Ariunbuyan, asistoval #19 Jaroslav Jaroš (2:1)
07:33 Ariunbuyan nekompromisně proměnil nahrávku od Jaroše.
07:07 GÓL FBC Česká Lípa B! 1:1
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #19 Petr Procházka, asistoval #5 Ladislav Pekárek (1:1)
05:45 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 1:0
Vlastní branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #3 Zdeněk Petrák (1:0)
05:14 Trestné střílení družstva FBC Česká Lípa B neproměnil #5 Ladislav Pekárek.
03:53 Vyloučen hráč #41 Josef Hanzalík družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za špatné střídání
03:32 Domácí působí vysoký tlak na polovině soupeře.
01:42 Zdravíme všechny milovníky florbalu.