8:11
    Zdeněk FANTA
    (Kaprhál)

FBC Česká Lípa B - SK BIVOJ LITVÍNOV 8:11
branky: 5. Petr Procházka, 13. Ladislav Pekárek, 19. Ladislav Pekárek, 22. Marek Dzierža, 27. Ladislav Pekárek, 33. Jiří Vlček, 36. Petr Procházka, 54. Jakub Knespl - 2. Jakub Vitvar, 11. Lukáš Václavík, 12. Jaroslav Rybka, 15. Jaroslav Rybka, 26. Jaroslav Rybka, 35. Matěj Martinovský, 37. Jaroslav Rybka, 39. Tomáš Kratochvíl, 50. Jaroslav Rybka, 56. Martin Dvořák, 57. Zdeněk Fanta; rozhodčí: Lukáš Pekárek - Ladislav Láska; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 47; zásahy brankářů: Marek Kocourek 21 - Lukáš Vostárek 17, Jiří Vybíral 8; po třetinách: 3:4, 4:4, 1:3
60:00 Komentář domácích Dzierža Marek (Trenér): Dnešní zápas byl první dvě třetiny značně vyrovnaný, ale v třetí třetině jsme pochybili a nechali soupeřům šance, kterých řádně využili. n nSoupeřům děkujeme a gratuluji.
60:00 Komentář hostů Arazim Tomáš (Trenér): Jsme rádi, že jsme do hry zapojili rovnoměrně všechny hráče, co jsme měli k dispozici. Zachytali si oba golmani a odvážíme si 3 body díky zvládnuté třetí třetině. n nDěkujeme soupeři za utkání. n
60:00 Střely ve 3. části: 9:9
58:44 A Českolipská brána je opět prázdná.
58:26 Kocourek se vrátil do hry.
57:12 Česká Lípa odvolala svého brankáře.
56:38 Timeout FBC Česká Lípa B
56:38 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 8:11
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #66 Zdeněk Fanta, asistoval #91 Lukáš Kaprhál (8:11)
55:57 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 8:10
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #68 Martin Dvořák, asistoval #30 Tomáš Kratochvíl (8:10)
54:11 Knespl nahrává Dzieržovi, který se snaží z otočky vstřelit branku.
53:47 GÓL FBC Česká Lípa B! 8:9
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #15 Jakub Knespl, asistoval #7 Jan Bureš (8:9)
52:57 Kratochvíl postupuje na Českolipskou branku.
52:31 Formánek se snaží střílet na branku, bohužel netrefuje míček.
51:02 Vybíral zkušeně chytá všechny pokusy Riljaka dorážet!
49:49 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 7:9
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #22 Jaroslav Rybka, asistoval #91 Lukáš Kaprhál (7:9)
49:13 Kocourek ustává náběh Litvínovských útočníků!
46:52 Kocourek chytá cross od Vitvara a Strejčka!
45:51 Dzierža se řítí napříč Litvínovskou obranou a přihrává Hanzalíkovi, který je ovšem v nevýhodné pozici pro vstřelení branky.
45:16 Marek přihrává Vitvarovi před branku, ten avšak branku přestřelil.
44:03 Martinovský získává míček od Hanzalíka a střílí na Kocourka!
43:01 Procházka střílí na Vybírala, ten ovšem střelu chytá!
41:43 Rybka se drží u mantinelu za Českolipskou brankou, Vlček se mu snaží míček sebrat.
40:53 Vitvar přebírá Pekárkovi míč a střáduje si to k Českolipské brance.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #35 Jiří Vybíral družstva SK BIVOJ LITVÍNOV
40:00 Střely ve 2. části: 13:11
38:30 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 7:8
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #30 Tomáš Kratochvíl, asistoval #14 Jakub Vitvar (7:8)
38:29 Kratochvíl posílá střelu na Českolipskou branku z krásné křízové přihrávky od Vitvara!
37:21 Dzierža rozehrává s Petrákem, a společně s Hanzalíkem se snaží nahrát spoluhráčům za Litvínovskou obranou.
36:59 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 7:7
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #22 Jaroslav Rybka, asistoval #16 Martin Strejček (7:7)
36:37 Kratochvíl se snaží dorážet u Českolipské branky, avšak je písknuta standardní situace pro Českou Lípu.
35:37 GÓL FBC Česká Lípa B! 7:6
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #19 Petr Procházka, asistoval #5 Ladislav Pekárek (7:6)
35:18 Pešír a Pekárek střeží Litvínovskou branku a čekají na příležitost vstřelit branku.
34:35 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 6:6
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #5 Matěj Martinovský, asistoval #22 Jaroslav Rybka (6:6)
34:03 Petrák a Dzierža si obehrávají přihrávkami Rybku.
33:37 Tým FBC Česká Lípa hraje opět v plném počtu.
32:50 Strejček a Kaprhál kombinují, snaží se prodrat blíže k Českolipské brance.
32:16 GÓL FBC Česká Lípa B! 6:5
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #84 Jiří Vlček bez asistence (6:5)
31:37 Vyloučen hráč #28 Ondřej Riljak družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za sekání
31:02 Knespl nahrává Hanzalíkovi, který posílá krásnou střelu směrem k soupěřově brance.
29:43 Tým SK BIVOJ LITVÍNOV hraje opět v plném počtu.
29:35 Rybka vychýlil Pekárkovu kontrolu nad míčkem.
28:49 Vodička a Vlček soupeří těsně u malého brankoviště o kontrolu míčku - té se ujímá Vostárek.
28:13 Hanzalík nahrává Procházkovi, ten střílí a přestřeluje Litvínovskou branku.
27:43 Vyloučen hráč #97 Jan Kopýtko družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání
26:34 GÓL FBC Česká Lípa B! 5:5
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #5 Ladislav Pekárek, asistoval #7 Jan Bureš (5:5)
26:31 Vlček a Pekárek se snaží dorazit míček do Litvínovské branky.
25:36 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 4:5
25:35 Rybka předvádí švédskou fintu a míček do branky posílá kličkou na zvednuté čepeli.
23:48 Petrák posílá střelu na Litvínovskou branku, proti které Vostárek perfektně zakročuje.
22:48 Procházka ztratil kontrolu nad míčkem, čehož využívá Vitvar a střílí na Českolipskou branku.
22:26 Pešíř posílá střelu před tři čtvrtiny hřiště!
22:14 Vodička a Fanta si přihrávají za Litvínovskou brankou, kde čekají na vhodnou příležitost k přesunu hry.
21:15 GÓL FBC Česká Lípa B! 4:4
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #9 Marek Dzierža bez asistence (4:4)
20:39 Kaprhál posílá míček zpět k Litvínovské bráně, kde místo jeho spoluhráčů čeká Vlček. Ten míček míjí a zahazuje tak šanci na branku.
20:01 Buly vyhrávají domácí.
20:00 Střely v 1. části: 11:12
19:58 Vlček se v posledních vteřinách třetiny snaží vstřelit branku z poloviny hřiště.
19:43 Rybka se velmi rázně přesouvá s míčkem za branku domácích a hledá spoluhráče, kterým může přihrát.
19:33 Kopýtko blokuje Dzieržovu střelu na Litvínovskou bránu.
18:37 GÓL FBC Česká Lípa B! 3:4
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #5 Ladislav Pekárek, asistoval #19 Petr Procházka (3:4)
18:08 Pekárek rozehrává - Rybka a Fanta se mu snaží sebrat kontrolu nad míčkem
17:25 Strejček seká Dzieržu, jemuž tím byla udělena výhoda.
16:39 Vitvar se snaží vypíchnout míček Pešířovi z kontroly.
15:37 Kaprhál soupeří s Vlčkem u mantinelu o míček.
14:27 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 2:4
14:15 Pešír likviduje Dvořáka.
13:58 Dvořák se snaží Pekárkovi sebrat kontrolu nad míčkem.
13:25 Kopýtko přihrává Kratochvílovi do rohu na straně domácích.
12:58 Pešír shazuje Rybku na zem.
12:07 GÓL FBC Česká Lípa B! 2:3
12:06 Procházka přihrává Pekárkovi, který stojí před Litvínovskou brankou.
11:52 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 1:3
11:15 Vyloučen hráč #15 Jakub Knespl družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za nedovolené vrážení
11:01 Česká Lípa si přihrává na své polovině a hledají způsob, jak dostat míček k útočníkům za Litvínovskou obranou.
10:35 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 1:2
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #9 Lukáš Václavík, asistoval #97 Jan Kopýtko (1:2)
09:42 Martinovský samostatně nabíhá na Českolipskou branku, byl však zastaven Pekárkem.
09:19 Kopýtko posílá míček svým spoluhráčům před Českolipskou brankou.
09:04 Strejček střílí na Českolipskou bránu, o několik centimetrů míjí.
08:21 Vodička a Kratochvíl kombinují, avšak Petrák jim přerušil přihrávku.
07:20 Petrák a Hanzalík se snaží udržet hru na Litvínovské polovině.
06:20 Vodička zápasí s Pešírem o kontrolu míčku.
05:30 Strejček se bleskově přesunul s míčkem k domácí brance a snaží se prorazit Kocourkovu obranu, avšak neúspěšně.
04:16 GÓL FBC Česká Lípa B! 1:1
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #19 Petr Procházka, asistoval #15 Jakub Knespl (1:1)
04:15 Procházka využívá přesilovky a střílí z pravoboku na Litvínovskou branku.
03:59 Vyloučen hráč #14 Jakub Vitvar družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání
03:30 Česká Lípa využívá odloženého vyloučení a snaží se vstřelit branku.
02:25 Dzierža se ujímá míčku a přesouvá hru do útočného pásma domácích.
01:45 Fanta nahrává před branku domácích, bohužel jeho nahrávku nemá kdo přijmout.
01:19 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 0:1
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #14 Jakub Vitvar, asistoval #33 Matěj Vodička (0:1)
00:39 Procházka nekompromisně atakuje Litvínovskou obranu.
00:01 Buly vyhrávají domácí.