7:4
    Jan ŠVEJDA
    (Krůšek)

TJ Sokol Královské Vinohrady B - Florbal Sokolov 7:4
branky: 8. Jan Švejda, 9. Matěj Špaček, 18. Richard Klíma, 27. Lukáš Chvátal, 42. Radovan Vnuk, 45. Dalibor Nigrin, 59. Jan Švejda - 6. Jan Hlavsa, 10. Jan Skopový, 15. Patrik Harazim, 57. Štěpán Mosler; rozhodčí: Artem Zolotar - Filip Novák; vyloučení: 2:4; využití: 0:0; diváků: 2; zásahy brankářů: Tomáš Hájek 12 - Ondřej Heimerle 23; po třetinách: 3:3, 1:0, 3:1
60:00 Komentář domácích Ondrejčík Gustav (Trenér): Body dobrý a to je z kladů tohohle zápasu asi všechno. Vlažný výkon, nevyužitá přesilovka 5:3 a celkově to bylo bez tempa. Asi jsme ještě nevypotili všechen salát, kapra a řízky.. Díky soupeři, rozhodčím a divákům.
60:00 Střely ve 3. části: 13:6
58:26 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 7:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #16 Jan Švejda, asistoval #37 Jiří Krůšek (7:4)
56:55 GÓL Florbal Sokolov! 6:4
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #16 Štěpán Mosler, asistoval #7 Jan Skopový (6:4)
48:26 Vyloučen hráč #39 Aleš Hoch družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nedovolené vrážení
44:36 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 6:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #2 Dalibor Nigrin, asistoval #37 Jiří Krůšek (6:3)
41:37 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 5:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #14 Radovan Vnuk, asistoval #10 Štěpán Hladký (5:3)
40:00 Střely ve 2. části: 8:3
38:55 Vyloučen hráč #64 Matěj Špaček družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za sekání
36:44 Vyloučen hráč #10 Štěpán Hladký družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za zvedání florbalky
26:43 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 4:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #44 Lukáš Chvátal, asistoval #64 Matěj Špaček (4:3)
20:00 Střely v 1. části: 9:7
19:54 Vyloučen hráč #12 Milan Skopový družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za hrubost
19:54 Vyloučen hráč #99 Petr Kleiner družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nedovolené vrážení
17:10 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 3:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #23 Richard Klíma, asistoval #10 Štěpán Hladký (3:3)
14:28 GÓL Florbal Sokolov! 2:3
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #14 Patrik Harazim, asistoval #16 Štěpán Mosler (2:3)
09:35 GÓL Florbal Sokolov! 2:2
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #7 Jan Skopový, asistoval #21 Karel Tyrpekl (2:2)
08:23 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #64 Matěj Špaček, asistoval #44 Lukáš Chvátal (2:1)
07:11 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 1:1
05:36 GÓL Florbal Sokolov! 0:1
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #72 Jan Hlavsa, asistoval #21 Karel Tyrpekl (0:1)
03:09 Vyloučen hráč #30 Jan Šafránek družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání