2

1

4.

Kralupy Wolves - FbC Barracudas Slaný 9:8pn
branky: 12. Jakub Brož, 13. Matyáš Metoděj Krahulec, 24. Jan Suk, 27. Kristián Malík, 30. Jan Řehák, 32. Kristián Malík, 53. Petr Husťák, 56. Jan Michálek, N Marek Čejka - 14. Patrik Martinovský, 15. Tomáš Richtr, 23. David Sachr, 26. Václav Linhart, 27. Lukáš Reymar, 27. Radek Šťovíček, 40. Lukáš Chadima, 59. Radek Šťovíček; rozhodčí: Patrik Trejbal - Jan Chuděj; vyloučení: 0:5; využití: 1:0; diváků: 49; zásahy brankářů: Pavel Chmel 16 - Jiří Šimon 32; po třetinách: 2:2, 4:5, 2:1, 0:0
Komentář domácích Svoboda Jakub (Trenér): Hned takhle po zápase mám smíšené pocity. Pro nás alespoň důležité body, každopádně plán byl zakončit nedělní večer výhrou za 3 body. Bohužel soupeř nám to dost zkomplikoval a individuální chyby v naší hře rozhodly o výsledku. nKaždopádně soupeři děkuji za zápas.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Kralupy Wolves hráč #87 Marek Čejka a vstřelil rozhodující gól (9:8).
4 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Barracudas Slaný hráč #19 Václav Linhart , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Barracudas Slaný hráč #21 Tomáš Richtr , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Kralupy Wolves hráč #6 Petr Husťák , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Barracudas Slaný hráč #10 Ondřej Richtr , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Kralupy Wolves hráč #88 Jan Michálek a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Barracudas Slaný hráč #19 Václav Linhart a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Kralupy Wolves hráč #87 Marek Čejka , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Střely v prodloužení: 2:0
65:00 Ani prodloužení nepřineslo gól. Dokonce tu máme i vyloučení slánského hráče. Týmy vybírají, kdo pojede nájezdy.
64:59 Vyloučen hráč #19 Václav Linhart družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za nedovolené vrážení
62:47 Remíza zařídila prodloužení. To tu ještě nebylo na domácím zápase. Všichni jsou zvědaví, kdo zařídí poslední vítězný gól.
60:00 Střely ve 3. části: 8:9
58:02 GÓL FbC Barracudas Slaný! 8:8
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #29 Radek Šťovíček, asistoval #21 Tomáš Richtr (8:8)
57:34 Tohle je na okousání nehtíků :D. Všichni se snaží na maximum. Balónek lítá sem tam.
56:18 Parádní akce, všichni tleskají a Kralupy jdou do vedení. Suk z dálky a Michálek dorážkou dává gól.
55:54 GÓL Kralupy Wolves! 8:7
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #88 Jan Michálek, asistoval #32 Jan Suk (8:7)
54:40 Poslední pětiminutovka bude asi divoká. Brankaři se rozhodně nudit nebudou.....
53:15 Góóóól!! Peťa Husťák po přihrávce Káji Urbana. A je vyrovnáno. Diváci křičí ještě jeden, ještě jeden!
52:58 GÓL Kralupy Wolves! 7:7
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #6 Petr Husťák, asistoval #12 Karel Urban (7:7)
52:00 Vlci si berou oddychový time out. Potřebují nutně dorovnat a minimálně ještě jeden gól přidat, aby si mohli připsat tři bodíky za utkání s Baraccudama.
51:53 Timeout Kralupy Wolves
48:28 Velice napínavé utkání. Tato třetina zatím v čistém kontě.
43:33 Hrajeme hru, kdo vystrčí koho. Oba týmy chtěji tři body a podle toho to teď vypadá.
40:04 Třetí třetina je tu. Strany opět vyměněny a my už vidíme další pěkné akce na obou stranách.
40:00 Střely ve 2. části: 15:8
39:26 Hosté zvyšují na 7:6 a chtějí odejít do šatny s vyhranou druhou třetinou. Což se jim pravděpodobně podaří. Kluci jdou odpočinout a vymyslet taktiku, jak získat tři další body v Divizi. Taaak za chvíliiiii:)
39:16 GÓL FbC Barracudas Slaný! 6:7
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #33 Lukáš Chadima, asistoval #88 Adam Nolč (6:7)
39:00 Poslední minuta druhé třetiny před námi. Buly v rohu u domácí branky. Hosté začali strkat a Vlkům se to dost nelíbí.
35:52 Máme tu další vyloučení pro Baraccudy. Na dvě minuty za hrubost jde sedět Ondra Richtr. Přistrčil Michálka na mantinel. Mezitím jsme viděli neproměnněný nájezd Tomáše Richtra. Stav stále 6:6, čekáme na další gól.
35:38 Trestné střílení družstva FbC Barracudas Slaný neproměnil #21 Tomáš Richtr.
35:08 Vyloučen hráč #10 Ondřej Richtr družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za hrubost
31:40 Kristián zase jede pecky! Téměř z půlky nádhernou střelou vsítil další branku a je vyrovnáno.
31:39 GÓL Kralupy Wolves! 6:6
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #10 Kristián Malík, asistoval #2 Jakub Brož (6:6)
29:47 Krásná akce Řeháka. Tři vteřiny po návratu vyloučeného Nolče dostal balón za zády Šimona a snižuje na 5:6.
29:43 GÓL Kralupy Wolves! 5:6
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #48 Jan Řehák, asistoval #10 Kristián Malík (5:6)
28:29 Kralupy si zahrají další přesilovku. Nolč srazil Řeháka k mantinelu a jde k nám na dvě minutky.
27:40 Vyloučen hráč #88 Adam Nolč družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za hrubost
27:18 Vlci teď polevili v obraně a prohrávají o dva góly. Hosté předvedli dvě rychlé luxusní akce a vedou 6:4.
26:50 GÓL FbC Barracudas Slaný! 4:6
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #29 Radek Šťovíček, asistoval #3 Jiří Rafaj (4:6)
26:29 GÓL FbC Barracudas Slaný! 4:5
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #96 Lukáš Reymar, asistoval #88 Adam Nolč (4:5)
26:03 GÓL Kralupy Wolves! 4:4
26:01 Hra se trochu zrychlila a viděli jsme i tvrdší zákroky. Oba týmy se snaží vždy gól vrátit, aby nebyl velký brankový rozdíl.
25:20 GÓL FbC Barracudas Slaný! 3:4
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #19 Václav Linhart, asistoval #88 Adam Nolč (3:4)
23:42 Vyloučení a hned dva góly k tomu máme za sebou. Utkání je gólově vyrovnané, ale šancí vidíme víc na domácí straně.
23:12 GÓL Kralupy Wolves! 3:3
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #32 Jan Suk, asistoval #10 Kristián Malík (3:3)
22:53 GÓL FbC Barracudas Slaný! 2:3
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #67 David Sachr, asistoval #29 Radek Šťovíček (2:3)
22:28 Druhá třetina před námi a také druhé vyloučení pro slánský tým. Reymar omylem seknul přes hokejku modrého vlka a má to za dvě.
22:03 Vyloučen hráč #96 Lukáš Reymar družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za sekání
20:00 Střely v 1. části: 15:7
19:52 Dneska se kluci na mantinely opravdu nenudí. Pravý roh na hostitelské straně stále padá :D. Za chvíli si dáváme pauzičku mezi třetinami a vidíme se brzy:)
14:53 Trochu se tu začalo strkat, máme tu první vyloučení pro Radka Šťovíčka za hrubost. Strčil Čejku přes mantinel a má to za dvě minutky. Slaný stačilo vyrovnat a stav utkání je 2:2. Uvidíme, zda Vlci využijí přesilovku a přidají další gól.
14:31 Vyloučen hráč #29 Radek Šťovíček družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za hrubost
14:07 GÓL FbC Barracudas Slaný! 2:2
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #21 Tomáš Richtr, asistoval #3 Jiří Rafaj (2:2)
13:32 GÓL FbC Barracudas Slaný! 2:1
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #20 Patrik Martinovský, asistoval #67 David Sachr (2:1)
13:03 Zanedlouho přidává další gól Krahulec za pomocí Mazánka.
12:31 GÓL Kralupy Wolves! 2:0
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #46 Matyáš Metoděj Krahulec, asistoval #29 Aleš Mazánek (2:0)
11:34 Máme tu první gól na domácí straně, Malík z dálky na bránu a kluci Brož s Michálkem to krásně dopracovali do Šimonovy branky.
11:29 GÓL Kralupy Wolves! 1:0
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #2 Jakub Brož, asistoval #88 Jan Michálek (1:0)
09:23 Nolč se do toho teď opřel a srazil Michálka na zem, dvojka z toho nebude.
07:21 Chmel ohrožen Richtrem, krásná akce brankaře, stav stále na nule.
06:34 Hosté svojí obranou velice dobře pomáhají Šimonovi. Jeho zranění prstu není určitě příjemné.
05:11 Zatím žádný gól jsme neviděli, slánskému golmanovi rozsekli prst, zdravotník v akci. Vlci se blíží k prvnímu gólu.
02:00 Hra je zatím vyrovnaná, pěkné šance předvedli jak Kralupy, tak Slaňáci. Řeháček prudkou střelou ohrozil Šimona.
00:00 Vítáme vás v novém roce 2023. Dnes tu máme Divizi A, kde se utká domácí tým Kralupy Wolves a FBC Slaný. Minulý zápas skončil 9:4 pro Vlky, tak uvidíme, zda se dnes klukům podaří výhru obhájit. Hezký zápas přejeme!