9:4
    David MÜHLBACH
    (Komorný)

Florbal TJ Kobylisy - Kralupy Wolves 9:4
branky: 4. Jakub Zíka, 15. Antonín Semerád, 16. Lukáš Panenka, 21. Antonín Semerád, 23. Vít Komorný, 26. Lukáš Panenka, 41. Vít Komorný, 47. Jan Hrdlička, 60. David Mühlbach - 4. Jan Suk, 20. Jan Suk, 35. Marek Čejka, 48. Aleš Mazánek; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 6 + Ondřej Krejčí OS:3; využití: 2:1; diváků: 61; zásahy brankářů: Marek Paleček 30 - Jan Blaho 22; po třetinách: 3:2, 3:1, 3:1
60:00 Komentář domácích: Dnešní utkání v kombinované sestavě jsme odehráli velmi dobře, soupeře jsme vůbec k ničemu nepustili. Děkuji všem hráčům, kteří dneska hráli pod práškama. Vycházely nám přesilovky, které jsme výjmečně využívali a nedostávali jsme branky, čím to asi bude? Soupeři přeji hodně štěstí v jejich velmi nabitém programu a jen doufám, že nebudou muset řešit problém se dvěma zápasy za víkend. Pozdravuji šéftrenéra a jeho ženu. S novým trenérem jsme to zvládli výborně. Trenér je mrtev, ať žije trenér.
60:00 Komentář hostů Svoboda Jakub (Trenér): Myslel jsem, že přednášky na VŠ nebývají zajímavé. každopádě tým Kobylis dnes potvrdil, že přednášky na stavební fakultě jsou opravdu zajímavé, zvláště ty, v kterých je zmínka o betonu. Bohužel se nám to nedokazilo prolomit a ztrácíme 3 body. Díky za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 9:18
59:14 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 9:4
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #21 David Mühlbach, asistoval #52 Vít Komorný (9:4)
59:00 Už to vypadá, že Žiťákova premiéra na lavičce dopadne úspěšně, trenérský štáb na horách může být v klidu :-)
58:19 Domácí se ubránili
56:19 Vyloučen hráč #90 Šimon Železný družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za bránění ve hře
56:00 Mára Dostál zlomený nos po úderu loktem, míří do nemocnice...
53:40 Komorný trefuje Blaha do helmy
52:32 Oba týmy v pěti
50:30 Trošku rušno, domácí se po ostrém zákroku hostí nechali zbytečně vyprovokovat
50:28 Vyloučen hráč #77 Ondřej Krejčí družstva Florbal TJ Kobylisy - osobní trest
50:28 Vyloučen hráč #77 Ondřej Krejčí družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za hrubost
50:28 Vyloučen hráč #66 Pavel Procházka družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za nedovolené vrážení
50:20 Dáňa dnes už asi sedmá střela, ale stále marně čekáme na první přihrávku :-)
49:40 Paleček hezký zákrok nohou
47:09 GÓL Kralupy Wolves! 8:4
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #29 Aleš Mazánek, asistoval #5 Adam Kozel (8:4)
47:09 Ale hned inkasují...
47:05 Domácí v pěti
46:09 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 8:3
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička, asistoval #68 Tomáš Klouda (8:3)
46:09 Bohoušek v oslabení!
46:00 Paleček dostal "sekerku" přes prsty
45:05 Vyloučen hráč #77 Ondřej Krejčí družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání
44:36 Kobylisy se ubránily
42:36 Vyloučen hráč #52 Vít Komorný družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za bránění ve hře
40:33 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 7:3
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #52 Vít Komorný, asistoval #21 David Mühlbach (7:3)
40:33 Mühlbachovu akci doráží Komorný
40:00 Střely ve 2. části: 9:9
34:59 GÓL Kralupy Wolves! 6:3
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #87 Marek Čejka, asistoval #6 Petr Husťák (6:3)
34:59 Kobyliský odchovanec v dresu Kralup Marek Čejka snižuje
31:33 Domácí v několika nadějných šancích
25:44 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 6:2
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #47 Lukáš Panenka, asistoval #8 Šimon Paldus (6:2)
25:44 Panyho rána o horní tyčku a je to 6:2!
22:26 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 5:2
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #52 Vít Komorný, asistoval #43 Antonín Semerád (5:2)
22:26 A domácí se opět prosazují
21:37 Krejčí v bolestech na zemi, inkasoval do kolene
20:41 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 4:2
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #43 Antonín Semerád, asistoval #52 Vít Komorný (4:2)
20:41 Rychlý nástup domácích do druhé periody!
20:00 Střely v 1. části: 13:7
19:46 GÓL Kralupy Wolves! 3:2
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #32 Jan Suk, asistoval #12 Karel Urban (3:2)
19:46 Střela prosvištěla Palečkovi mezi nohama
19:26 Vyloučen hráč #58 Daniel Havlíček družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání
17:44 Domácí se ubránili
16:10 A další
15:55 Velká šance domácích v oslabení
15:44 Vyloučen hráč #14 Filip Janeba družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za nedovolené vrážení
15:01 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 3:1
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #47 Lukáš Panenka, asistoval #52 Vít Komorný (3:1)
15:01 Na konci hezké kombinace byl Pany a je to 3:1
14:05 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 2:1
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #43 Antonín Semerád, asistoval #68 Tomáš Klouda (2:1)
14:05 Míček se za Blaha zakutálel po sérii odrazů
13:25 Domácí, tlačí, hezky kombinují, ale zatím nic
12:36 Vyloučen hráč #88 Jan Michálek družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za sekání
12:15 Sledujeme rychlý, vyrovnaný duel
08:30 Nováček v dresu domácích Jakub Černohous v pěkné šanci
03:38 GÓL Kralupy Wolves! 1:1
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #32 Jan Suk, asistoval #88 Jan Michálek (1:1)
03:38 Hezká individuální akce hostů a je srovnáno
03:13 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 1:0
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #29 Jakub Zíka, asistoval #33 Jindřich Smoček (1:0)
03:13 Zikič využívá!
02:54 Vyloučen hráč #88 Jan Michálek družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za hra rukou
02:30 Za Blahem cinkla tyčka
01:50 Teď to zkouší Tonda Semerád, nad
00:40 První Bohouškův střelecký pokus
00:00 Pěkný podvečer z kobyliské Šatna areny, kde dnes domácí v premiérovém duelu roku 2023 vyzvou Kralupy