• 60 59:35
    21:2
    (Šťovíček)

FbC Barracudas Slaný - Florbal Chomutov B U23 21:2
branky: 7. David Sachr, 9. Tomáš Richtr, 10. Lukáš Chadima, 16. Václav Linhart, 18. Tomáš Richtr, 18. Tomáš Richtr, 21. Tomáš Richtr, 28. Vojtěch Teslík, 32. David Mistrík, 34. Jiří Rafaj, 35. Václav Linhart, 40. Václav Linhart, 40. Adam Nolč, 44. Radek Šťovíček, 45. Patrik Martinovský, 57. Jiří Rafaj, 57. Václav Linhart, 58. Ondřej Richtr, 59. Radek Šťovíček, 59. Tomáš Richtr, 60. Václav Linhart - 20. Antonín Mrug, 52. Daniel Kellermann; rozhodčí: Karel Kotyza - Marek Jeřábek; vyloučení: 4:3; využití: 1:0; diváků: 9; zásahy brankářů: Tomáš Cmíral 29 - Jakub Fiala 33; po třetinách: 6:1, 7:0, 8:1
60:00 Komentář domácích Cmíral Tomáš (Trenér): BIOSka po dlouhé době zažila pravé Kanonýry. Děkujem soupeři a divákům za utkání.
60:00 Komentář hostů Marek Michal (Vedoucí): Díky divákům, rozhodčím a soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 21:10
60:00 Pořadatelská služba nestíhá odklánět proudící davy fanoušků. Při výjezdu z haly se tvoří kolony.
60:00 Vážení fanoušci ofenzivního florbalu, v dnešním utkání nedalo Slaný rezervě Chomutova šanci. K vidění bylo několik parádních branek.
59:45 Já bych to tomu Lackovi fakt přál, ale on prostě zase trefil hodiny v šesti metrech.
59:35 GÓL FbC Barracudas Slaný! 21:2
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #19 Václav Linhart, asistoval #29 Radek Šťovíček (21:2)
58:58 GÓL FbC Barracudas Slaný! 20:2
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #21 Tomáš Richtr, asistoval #77 Vojtěch Teslík (20:2)
58:58 20! T. Richtr vymetl krutopřísnou šibenici. Kolik dal Gólostroj zase branek?
58:15 Padne dvacka?
58:06 GÓL FbC Barracudas Slaný! 19:2
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #29 Radek Šťovíček, asistoval #24 Petr Lacko (19:2)
57:20 Lacko střílí botou.
57:15 GÓL FbC Barracudas Slaný! 18:2
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #10 Ondřej Richtr, asistoval #18 Tomáš Cmíral (18:2)
57:15 Cmíral asistence.
57:00 Lacko se nerozeběhl ani v oslabení.
56:35 GÓL FbC Barracudas Slaný! 17:2
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #19 Václav Linhart, asistoval #10 Ondřej Richtr (17:2)
56:35 Linahart předvedl krásnou koupel.
56:19 GÓL FbC Barracudas Slaný! 16:2
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #3 Jiří Rafaj, asistoval #77 Vojtěch Teslík (16:2)
55:54 Lacko byl sám zaskočen před prázdnou brankou. Slovama Jardy Kužela: "No jak to asi mohlo dopadnout?"
55:43 Chomutovská střídačka právě teď: "Hoši, pojďme to zkusit otočit". No, já tu do zítra nebudu.
55:19 Vyloučen hráč #21 Tomáš Richtr družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za sekání
55:19 T. Richtr ladnou sekerou skolil chomutovského hráče.
55:05 Utkání sleduje 9 diváků.
55:00 Hlavní pořadatel šel spočítat diváky. Doufám, že absolvoval vysokoškolskou matematiku.
53:13 Lihartovi to dnes moc neběhá, co asi včera večer dělal.
52:35 Nutno podotknout, že Cmíral když chce, tak bránu zavře kdykoliv. Myslím, že by z fleku mohl opět naskočit do elitního florbalu.
51:20 GÓL Florbal Chomutov B U23! 15:2
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #92 Daniel Kellermann, asistoval #98 Tomáš Kotlan (15:2)
51:20 Hezká branka Chomutova.
50:10 Nolč při napadání mlátí hokejkou. No já ty díry v palubovce tmelit nebudu.
49:30 Cmíral si připisuje zákrok v oslabení, jeho pohyb v brankovišti je naprosto unikátní.
48:30 Nevím, jestli to Mistríkovi někdo řekl, ale tu brána tam je od toho, aby se trefovala.
48:22 Vyloučen hráč #75 Tomáš Zelinka družstva Florbal Chomutov B U23 na 2 minuty za sekání
48:22 Solidní sekaná od chomutovského hráče.
46:57 Teslíkova branka končí v rohu.
45:30 Zdálo se mi to nebo Nolč se pohyboval v obranném pásmu?
44:49 GÓL FbC Barracudas Slaný! 15:1
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #20 Patrik Martinovský, asistoval #77 Vojtěch Teslík (15:1)
44:49 Martinovský skóruje ani nevím jakou částí těla.
43:55 GÓL FbC Barracudas Slaný! 14:1
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #29 Radek Šťovíček, asistoval #3 Jiří Rafaj (14:1)
43:55 Šťovíček nejprve po Rafajovi hodil míček, jako kdyby se nekamarádali, opačným směrem však nahrávka putovala již po zemi.
42:50 Vyloučen hráč #27 Michal Marek družstva Florbal Chomutov B U23 na 2 minuty za sekání
41:30 Nolč na zemi, ovšem poprvé.
41:20 Šťovíček sesekal vše, co mu stálo v cestě.
41:00 Neuvěřitelné, ale T. Richtr alis Gólostroj netrefuje zcela otevřenou kasu.
40:30 Chadima s tou holí běhá jako se sekáčkem na maso.
40:00 Sachr prošel kolem pořadatelského stolku se slovy: "Prohra uklízí". No, chomutovští mají co dělat.
40:00 Střely ve 2. části: 20:10
40:00 Souhrn 2. třetiny: Ve druhé třetině pokračovaly "Demoliční práce Slaný s.r.o.". K vidění však bylo hned několik krásných loženek.
39:20 GÓL FbC Barracudas Slaný! 13:1
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #88 Adam Nolč, asistoval #67 David Sachr (13:1)
39:20 Teď už se i spoluhráči diví, ale Nolč skutečně skóroval do prázdné branky.
39:08 GÓL FbC Barracudas Slaný! 12:1
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #19 Václav Linhart, asistoval #20 Patrik Martinovský (12:1)
39:08 Martinovský krásnou přihrávkou našel Linharta. Skoro to vypadá, že včera neměl ani pivo.
38:00 Přemýšlím jak to napsat slušně, ale chudák Šťovíček byl zasažen míčkem do slabin. Pro tyto případy však máme po ruce kelen.
35:57 Nolč netrefuje prázdnou branku, né že by se někdo divil.
35:09 Lacko za velikého aplausu střílí od půlky, balónek tam však ještě letí.
34:31 GÓL FbC Barracudas Slaný! 11:1
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #19 Václav Linhart, asistoval #27 David Mistrík (11:1)
34:31 Linhart skóruje po návratu z trestné lavice.
33:58 GÓL FbC Barracudas Slaný! 10:1
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #3 Jiří Rafaj, asistoval #21 Tomáš Richtr (10:1)
33:58 T. Richtr v oslabení krásně našel volného Rafaje, který se v těchto situacích obvykle nemílí.
32:16 Vyloučen hráč #19 Václav Linhart družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za sekání
32:16 Řeznictví Linhart v akci, sekačka zezadu.
31:25 GÓL FbC Barracudas Slaný! 9:1
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #27 David Mistrík, asistoval #19 Václav Linhart (9:1)
31:25 David Mistrík skóruje.
30:57 Cmíral předvedl dva hezké zákroky.
30:13 Šťovíček s tou hokejkou občas šermuje, jak kdyby se točil film Tři mušketýři.
30:00 Slaný kombinuje na útočné polovině, ale bez významné šance.
28:00 Lacko řve na spoluhráče: "Jsi pomalej". To snad ne.
27:44 GÓL FbC Barracudas Slaný! 8:1
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #77 Vojtěch Teslík, asistoval #10 Ondřej Richtr (8:1)
27:44 Téměř jsem to nestihl ani dopsat a Teslík opět konal. Krásný gól.
27:23 Teslík to v té ruce pořád má.
26:33 Lacko se rozeběhl.
26:00 Adam Nolč zatím 0 pádů, zatím to nevypadá na letecký den.
25:22 Občas to je solidní sekaná z Glóbusu.
24:36 Chomutov nyní kombinuje na útočné polovině, ale slánští obránci blokují jak u Stalingradu.
23:00 Šťovíček vždy když proběhne pod světlem, hází hrozný prasátka.
20:10 GÓL FbC Barracudas Slaný! 7:1
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #21 Tomáš Richtr, asistoval #3 Jiří Rafaj (7:1)
20:10 T. Richtr nejprve trefil hodiny v hale, poté už neminul.
20:00 Střely v 1. části: 13:11
20:00 Ještě k té první třetině - co by to bylo za zápas, kdyby Cmíral nedostal na bližší. Má splněno.
20:00 Vážení příznivci ofenzivního florbalu, první třetina byla zcela v režii slánského celku. Za zmínku stojí jistě gól novopečeného otce Vaška Linharta, kterému tímto gratulujeme a zdravíme Viky do nemocnice.  Dále je třeba zmínit dvě asistence Štepána Kozuba alias Davida Sachra, který zřejmě dorazil rovnou z O2 arény. Závěrem: Štovíček dostal krutopřísné jesle.
19:15 GÓL Florbal Chomutov B U23! 6:1
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #22 Antonín Mrug, asistoval #8 Matyáš Müller (6:1)
17:55 GÓL FbC Barracudas Slaný! 6:0
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #21 Tomáš Richtr, asistoval #67 David Sachr (6:0)
17:33 GÓL FbC Barracudas Slaný! 5:0
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #21 Tomáš Richtr, asistoval #29 Radek Šťovíček (5:0)
15:44 GÓL FbC Barracudas Slaný! 4:0
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #19 Václav Linhart, asistoval #67 David Sachr (4:0)
12:19 Vyloučen hráč #8 Matyáš Müller družstva Florbal Chomutov B U23 na 2 minuty za hrubost
09:57 GÓL FbC Barracudas Slaný! 3:0
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #33 Lukáš Chadima, asistoval #77 Vojtěch Teslík (3:0)
08:57 GÓL FbC Barracudas Slaný! 2:0
07:12 Vyloučen hráč #29 Radek Šťovíček družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za sekání
06:46 GÓL FbC Barracudas Slaný! 1:0
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #67 David Sachr, asistoval #77 Vojtěch Teslík (1:0)
02:26 Vyloučen hráč #24 Petr Lacko družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za bránění ve hře