• 59 58:57
    5:10
    ()

FBC Česká Lípa B - Florbal Ústí B 5:10
branky: 14. Petr Procházka, 17. Petr Procházka, 18. Petr Procházka, 34. Matyáš Flekl, 50. Marek Dzierža - 14. Jindřich Grosse, 21. Patrik Šredl, 23. Leoš Nergl, 26. Filip Kučaba, 32. Leoš Nergl, 39. Leoš Nergl, 48. Pavel Zeman, 52. Patrik Šredl, 54. Vladimír Štorek, 59. Jindřich Grosse; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Josef Kubát; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 7; zásahy brankářů: Vojtěch Jirka 12 - Tadeáš Dittrich 27; po třetinách: 3:1, 1:5, 1:4
60:00 Komentář domácích Dzierža Marek (Trenér): Dnes týmový výkon, ale sposta individuálních chyb které soupeř terstal. Děkuji za uktání.
60:00 Komentář hostů Grosse Jindřich (Vedoucí): Naše léčebna plicních onemocnění v první třetině domácím nadělila příjemnou nadílku. Od druhé třetiny jsme se zvedli a hráli poměrně slušný fobal. Děkujeme všem, přejem klidné Vánoce a málo kil nahoře. Zdravíme Srbáky.
60:00 Střely ve 3. části: 12:8
59:59 To je dnes vše a tak jdu domů, florbalu zdar.
59:12 Domácí v šesti.
58:57 GÓL Florbal Ústí B! 5:10
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #19 Jindřich Grosse bez asistence (5:10)
58:35 Vyloučen hráč #7 Jan Bureš družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za nesportovní chování
56:20 Domácí dleší dobu v útoku.
53:04 Timeout FBC Česká Lípa B
53:04 GÓL Florbal Ústí B! 5:9
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #24 Vladimír Štorek, asistoval #99 Jiří Strnad (5:9)
51:46 GÓL Florbal Ústí B! 5:8
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #17 Patrik Šredl, asistoval #28 Leoš Nergl (5:8)
50:36 Domácí rozehrávají ve vlastním rohu.
49:58 GÓL FBC Česká Lípa B! 5:7
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #9 Marek Dzierža, asistoval #55 Jakub Jirsa (5:7)
49:56 Vyloučen hráč #1 Tadeáš Dittrich družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za hra rukou
47:17 GÓL Florbal Ústí B! 4:7
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #65 Pavel Zeman, asistoval #19 Jindřich Grosse (4:7)
38:24 GÓL Florbal Ústí B! 4:6
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #28 Leoš Nergl, asistoval #99 Jiří Strnad (4:6)
36:54 Dobrá střela Procházky.
35:19 DOmácí v útoku.
33:56 GÓL FBC Česká Lípa B! 4:5
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #37 Matyáš Flekl bez asistence (4:5)
32:28 Domácí rozehrávají ve vlastním rohu.
31:55 GÓL Florbal Ústí B! 3:5
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #28 Leoš Nergl, asistoval #69 Jakub Koník (3:5)
31:39 Výbroná akce Flekla.
30:38 Hosté rozehrávají ve vlastním rohu.
29:12 Domácí většinou u míčku.
27:18 Domácí v útoku.
25:57 GÓL Florbal Ústí B! 3:4
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #14 Filip Kučaba, asistoval #65 Pavel Zeman (3:4)
25:12 Dobrý zákrok Jirky.
22:30 GÓL Florbal Ústí B! 3:3
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #28 Leoš Nergl, asistoval #24 Vladimír Štorek (3:3)
22:01 Hosté rozehrávají v útočném rohu.
20:28 GÓL Florbal Ústí B! 3:2
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #17 Patrik Šredl, asistoval #19 Jindřich Grosse (3:2)
20:01 První buly dnešního utkání vyhrávají hosté.
20:00 Střely v 1. části: 10:5
20:00 DNes tu frčí dechovky české.
19:08 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
18:37 Hosté v útoku.
17:57 GÓL FBC Česká Lípa B! 3:1
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #19 Petr Procházka, asistoval #55 Jakub Jirsa (3:1)
17:37 Flekl v takové šanci, že i slepý by to trefil.
16:38 Domácí v šanci.
16:20 GÓL FBC Česká Lípa B! 2:1
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #19 Petr Procházka, asistoval #37 Matyáš Flekl (2:1)
15:23 Domácí v útoku.
13:58 GÓL FBC Česká Lípa B! 1:1
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #19 Petr Procházka, asistoval #7 Jan Bureš (1:1)
13:01 GÓL Florbal Ústí B! 0:1
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #19 Jindřich Grosse, asistoval #24 Vladimír Štorek (0:1)
12:02 Dzierža trefuje tyčku.
09:11 Hosté roezhrávají v útočném rohu.
08:04 Flekl zrakvil golmana hostí.
06:47 Procházka znovu a znovu do bloku.
04:18 Dobře zahrál Böhme.
03:20 Výborně Dzierža.
02:02 Ústí hraje v útoku, ale né dlouho!
01:09 Jirka nebo Vojta si připisuje dobrý zákrok.