• 56 55:57
    13:10
    (Diepolt)

Kralupy Wolves - Florbal Chomutov B U23 13:10
branky: 5. Matyáš Metoděj Krahulec, 11. Marek Čejka, 13. Kristián Malík, 15. Jan Řehák, 21. Marek Čejka, 24. Petr Husťák, 24. Kristián Malík, 28. Marek Čejka, 28. Jan Řehák, 34. Ondřej Diepolt, 41. Jakub Hájek, 45. Pavel Procházka, 56. Jan Michálek - 5. Daniel Kellermann, 10. Michal Marek, 19. Martin Peksa, 23. Matyáš Rauscher, 35. Tomáš Kotlan, 38. Matyáš Rauscher, 40. Martin Šnobr, 43. Matyáš Rauscher, 44. Daniel Kellermann, 55. Matyáš Rauscher; rozhodčí: Marek Střída - Filip Novák; vyloučení: 7:5; využití: 2:3; diváků: 36; zásahy brankářů: David Kozel 6, Jakub Brož 11 - Lukáš Kopecký 36; po třetinách: 4:3, 6:4, 3:3
60:00 Komentář domácích Svoboda Jakub (Trenér): Dnes skvělý týmový výkon. I přes zranění brankáře v první třetině jsme zvládli utkání vyhrát a být lepším týmem - velké díky patří tedy J. Brožovi, který se dočasné role brankáře ujal. Soupeři děkujeme za zápas.
60:00 Komentář hostů Bocian Martin (Trenér): Výsledek byl dnes určitě ovlivněn tím, že domácím většinu utkání chytal hráč z pole. Pravděpodobně bychom jinak dnes tolik branek nevstřelili. Co se výkonu týká, tak každé utkání na hřišti těchto rozměrů je předem odsouzeno ke strašné řežbě. Vůbec nerozumím tomu, jak je možné, že se oficiální utkání divize mužů hraje na hřišti rozměrů žáků. Velkou pochvalu chci dnes směřovat na adresu rozhodčích, kteří dělali vše, co bylo v jejich silách, aby udrželi alespoň náznak podoby florbalu. Domácím gratuluji a přeji mnoho zdaru v dalším průběhu sezóny.
60:00 Střely ve 3. části: 12:9
59:59 Parádní konec poslední třetiny a my se s vámi loučíme.Vlci si ty tři bodiky dnes opravdu zaslouží, odbránili to fakticky skvěle i přes ztrátu brankaře.
55:57 GÓL Kralupy Wolves! 13:10
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #88 Jan Michálek, asistoval #61 Ondřej Diepolt (13:10)
55:06 Tohle se bohužel Vlkům nepovedlo, nevyužili přesilovku. Rauscherovi se dokonce v oslabení podařilo vsítit branku.
54:59 GÓL Florbal Chomutov B U23! 12:10
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #42 Matyáš Rauscher, asistoval #50 Martin Peksa (12:10)
53:33 Řehák leží na zemi, dostal zezadu do hlavy pravděpodobně. Kellermann jde na dvě minuty k nám. Tyčka za tyčkou. Kopecký neskutečný akce!
53:10 Vyloučen hráč #92 Daniel Kellermann družstva Florbal Chomutov B U23 na 2 minuty za vysoká florbalka
52:18 Kluci se fantasticky drží a brání i v oslabení zuby nehty. Dneska by si tu výhru opravdu zasloužili!
51:11 Další přesilovka pro Chomutov. Kozel nedovoleně bránil a jde k nám na dvě minutky.
50:29 Vyloučen hráč #5 Adam Kozel družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za bránění ve hře
48:00 Dneska je fofr, vyloučeních a gólů máme hafo, kluci z Kralup teď mírně zaspali a dali Chomutovu šanci se brankově přiblížit. Už jsou ale zpátky a vidíme hodně pěkné střely na Kopeckého.
44:26 GÓL Kralupy Wolves! 12:9
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #66 Pavel Procházka, asistoval #46 Matyáš Metoděj Krahulec (12:9)
43:37 GÓL Florbal Chomutov B U23! 11:9
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #92 Daniel Kellermann, asistoval #42 Matyáš Rauscher (11:9)
42:43 Vyloučen hráč #6 Petr Husťák družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za bránění ve hře
42:35 GÓL Florbal Chomutov B U23! 11:8
40:17 GÓL Kralupy Wolves! 11:7
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #25 Jakub Hájek, asistoval #5 Adam Kozel (11:7)
40:05 Poslední třetina před námi. A máme to hned gól pro Kralupy!
40:00 Střely ve 2. části: 21:5
39:31 GÓL Florbal Chomutov B U23! 10:7
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #6 Martin Šnobr bez asistence (10:7)
37:17 GÓL Florbal Chomutov B U23! 10:6
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #42 Matyáš Rauscher, asistoval #92 Daniel Kellermann (10:6)
37:15 Vyloučen hráč #55 Lukáš Carvan družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za sekání
37:06 Před chomutovskou brankou je husto. Čejka, Hájek i Michálek se snažili ohrozit Kopeckého, ale ten se nedal. Carvan nechtěně seknul a jde na dvě minuty sedět k nám.
34:20 GÓL Florbal Chomutov B U23! 10:5
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #98 Tomáš Kotlan, asistoval #42 Matyáš Rauscher (10:5)
33:45 GÓL Kralupy Wolves! 10:4
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #61 Ondřej Diepolt, asistoval #46 Matyáš Metoděj Krahulec (10:4)
31:27 Krásná akce Michálka, Kopecký chytil. Vlci musejí nasázet co nejvíce gólu, aby si pojistili vítězství. Kapitán Kozel dostal neskutečnou ránu do rozkroku, ale už je naštěstí zpátky na hřišti.
30:15 Vypadalo to, že dnes nikdo nepřijde, ale nakonec tu máme 36 diváků. Děkujeme!
27:21 Timeout Florbal Chomutov B U23
27:21 GÓL Kralupy Wolves! 9:4
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #48 Jan Řehák, asistoval #61 Ondřej Diepolt (9:4)
27:07 GÓL Kralupy Wolves! 8:4
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #87 Marek Čejka, asistoval #5 Adam Kozel (8:4)
26:45 Vyloučen hráč #32 Tomáš Podubecký družstva Florbal Chomutov B U23 na 2 minuty za špatné střídání
26:35 Vlci dnes brání, co to jde. Chomutov špatně střídá, bude tu další vyloučení. Tři na pět!
25:45 Au au, náš Lupík Hájek dostal florbalkou od Rauschera do hlavy. 2 minutový trest za vysokou.
25:12 Vyloučen hráč #42 Matyáš Rauscher družstva Florbal Chomutov B U23 na 2 minuty za vysoká florbalka
23:42 GÓL Kralupy Wolves! 7:4
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #10 Kristián Malík z trestného střílení (7:4)
23:12 GÓL Kralupy Wolves! 6:4
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #6 Petr Husťák bez asistence (6:4)
22:33 GÓL Florbal Chomutov B U23! 5:4
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #42 Matyáš Rauscher bez asistence (5:4)
20:47 GÓL Kralupy Wolves! 5:3
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #87 Marek Čejka bez asistence (5:3)
20:00 Střely v 1. části: 16:13
19:59 Opravdu zajímavá první třetina. Tolik vyloučení jsme tu ještě asi neměli. Brož excelentní v bráně poprvé, Chomutov pěkné akce před Vlčí brankou. Ještě to bude zajímavý zápas! Vidíme se za chvíli.
19:05 Vyloučen hráč #6 Petr Husťák družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za blokování florbalky
18:19 GÓL Florbal Chomutov B U23! 4:3
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #50 Martin Peksa, asistoval #98 Tomáš Kotlan (4:3)
18:02 Vyloučen hráč #48 Jan Řehák družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za zdržování hry
17:41 Čejka byl ošklivě faulovaný za hrubost Peksou. Řehák jde na dvě minuty za zdržování hry.
15:56 Vyloučen hráč #50 Martin Peksa družstva Florbal Chomutov B U23 na 2 minuty za hrubost
14:47 GÓL Kralupy Wolves! 4:2
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #48 Jan Řehák, asistoval #10 Kristián Malík (4:2)
14:00 Proběhly další vyloučení. Hráči jsou již komplet na hřišti. Brož si branku slušně hlídá. Teď jsme viděli parádní zákrok. Diváci tleskají.
12:44 GÓL Kralupy Wolves! 3:2
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #10 Kristián Malík, asistoval #5 Adam Kozel (3:2)
11:24 Vyloučen hráč #88 Jan Michálek družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za bránění ve hře
10:56 GÓL Kralupy Wolves! 2:2
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #87 Marek Čejka, asistoval #25 Jakub Hájek (2:2)
10:10 Vlčí branku chrání Kuba Brož, jeho premiéra, jinak ho vidíme v obranné pozici. Budeme držet palce, protože Vlci musí vytvořit skvělou obranu, aby mu pomohli.
09:14 GÓL Florbal Chomutov B U23! 1:2
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #27 Michal Marek, asistoval #42 Matyáš Rauscher (1:2)
09:09 Kralupský golman dostal hodně přes prsty, bohužel odchází z hřiště a již nebude hrát:(
06:31 Střídání brankáře. Nový brankář #2 Jakub Brož družstva Kralupy Wolves
04:56 Rychlý gól na obou stranách a stav utkání je 1:1.
04:46 GÓL Kralupy Wolves! 1:1
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #46 Matyáš Metoděj Krahulec, asistoval #32 Jan Suk (1:1)
04:13 GÓL Florbal Chomutov B U23! 0:1
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #92 Daniel Kellermann, asistoval #98 Tomáš Kotlan (0:1)
03:54 Za námi je první vyloučení za špatné střídání domácího týmu a my vidíme poklidnou hru. V hale je opět zima, takže se hráči potřebují rozehřát.
00:31 Vyloučen hráč #10 Kristián Malík družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za špatné střídání
00:01 Vítáme vás na domácím zápase Divize A v Kralupech nad Vltavou. Dnešním soupeřem Vlků budou kluci z Chomutova.