• 60 59:59
    14:4
    (Bureš)

FbC Barracudas Slaný - FBC Česká Lípa B 14:4
branky: 3. Radek Šťovíček, 3. Tomáš Richtr, 6. Tomáš Richtr, 6. Václav Linhart, 10. Ondřej Richtr, 19. Radek Šťovíček, 23. Tomáš Richtr, 34. Tomáš Richtr, 36. Jiří Rafaj, 36. Václav Linhart, 43. Tomáš Richtr, 48. Tomáš Richtr, 53. Václav Linhart, 56. Tomáš Richtr - 32. Marek Dzierža, 45. Marek Dzierža, 57. Zdeněk Petrák, 60. Zdeněk Petrák; rozhodčí: Štěpán Weber - Jan Sysel; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 6; zásahy brankářů: Vojtěch Hlava 32 - Vojtěch Jirka 27; po třetinách: 6:0, 4:1, 4:3
60:00 Komentář hostů Dzierža Marek (Trenér): Děkujeme domácím za utkání.  nV malém počtu hráčů se vozí body z venkovního hřiště těžce.  nHezký večer.
60:00 Komentář domácích Richtr Ondřej (Vedoucí): Povinná výhra, nic víc. Děkujeme soupeři, že dorazili.
60:00 Střely ve 3. části: 15:16
59:59 GÓL FBC Česká Lípa B! 14:4
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #3 Zdeněk Petrák, asistoval #7 Jan Bureš (14:4)
59:27 Vyloučen hráč #10 Ondřej Richtr družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
56:32 GÓL FBC Česká Lípa B! 14:3
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #3 Zdeněk Petrák bez asistence (14:3)
55:17 GÓL FbC Barracudas Slaný! 14:2
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #21 Tomáš Richtr, asistoval #97 Alois Burian (14:2)
54:00 Vyloučen hráč #13 David Böhme družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za sekání
52:15 GÓL FbC Barracudas Slaný! 13:2
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #19 Václav Linhart, asistoval #61 Petr Chvojka (13:2)
51:32 Trestné střílení družstva FBC Česká Lípa B neproměnil #41 Josef Hanzalík.
48:08 Timeout FBC Česká Lípa B
47:31 GÓL FbC Barracudas Slaný! 12:2
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #21 Tomáš Richtr, asistoval #10 Ondřej Richtr (12:2)
44:28 GÓL FBC Česká Lípa B! 11:2
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #9 Marek Dzierža, asistoval #19 Petr Procházka (11:2)
42:18 GÓL FbC Barracudas Slaný! 11:1
40:00 Střely ve 2. části: 12:15
37:52 Trestné střílení družstva FbC Barracudas Slaný neproměnil #97 Alois Burian.
36:06 Trestné střílení družstva FBC Česká Lípa B neproměnil #19 Petr Procházka.
35:45 GÓL FbC Barracudas Slaný! 10:1
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #19 Václav Linhart bez asistence (10:1)
35:03 GÓL FbC Barracudas Slaný! 9:1
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #3 Jiří Rafaj, asistoval #28 Radek Šťovíček (9:1)
33:18 GÓL FbC Barracudas Slaný! 8:1
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #21 Tomáš Richtr, asistoval #3 Jiří Rafaj (8:1)
32:00 Vyloučen hráč #7 Jan Bureš družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za bránění ve hře
31:01 GÓL FBC Česká Lípa B! 7:1
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #9 Marek Dzierža bez asistence (7:1)
22:59 GÓL FbC Barracudas Slaný! 7:0
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #21 Tomáš Richtr, asistoval #28 Radek Šťovíček (7:0)
20:00 Střely v 1. části: 14:5
18:06 GÓL FbC Barracudas Slaný! 6:0
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #28 Radek Šťovíček, asistoval #3 Jiří Rafaj (6:0)
09:13 GÓL FbC Barracudas Slaný! 5:0
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #10 Ondřej Richtr, asistoval #3 Jiří Rafaj (5:0)
05:35 GÓL FbC Barracudas Slaný! 4:0
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #19 Václav Linhart, asistoval #20 Patrik Martinovský (4:0)
05:24 GÓL FbC Barracudas Slaný! 3:0
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #21 Tomáš Richtr bez asistence (3:0)
02:56 GÓL FbC Barracudas Slaný! 2:0
02:14 GÓL FbC Barracudas Slaný! 1:0
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #28 Radek Šťovíček, asistoval #19 Václav Linhart (1:0)