8:11
    Erik ŠTĚRBA
    (Muchna)

Florbal Ústí B - FBC DDM Kati Kadaň 8:11
branky: 5. Jiří Strnad, 12. Hynek Nikolič, 20. Leoš Nergl, 27. Leoš Nergl, 36. Vladimír Štorek, 39. Hynek Nikolič, 48. Vladimír Štorek, 53. Jiří Horák - 1. Marek Pokorný, 4. Jiří Prokop, 6. Ondřej Kopp, 23. Marek Macura, 36. Marek Pokorný, 43. Jiří Prokop, 45. David Stummer, 46. Marek Macura, 47. Marek Macura, 51. Daniel Jäschke, 60. Erik Štěrba; rozhodčí: Lukáš Mucha - Zdeněk Kamínek; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 26; zásahy brankářů: Jan Hrstka 26 - Filip Staněk 28; po třetinách: 3:3, 3:2, 2:6
60:00 Komentář hostů Štěrba Erik (Trenér): Příště až bude maturák, tak volam do kulturního domu, nahlásim bombu a celý ejchuchu jim zrušim. Kdo se na to pak má koukat. Zápas klasická přestřelka, ale mohlo to bejt víc na klid. Děkujem soupeři za fair play utkání, hezký zbytek víkendu.
60:00 Komentář domácích Grosse Jindřich (Vedoucí): Řekli jsme si, že si dneska dokážeme, zda na to máme, nebo patříme do florbalové penze. Vypadá, že to ještě půjde. Děkujeme soupeři za pohledný zápas a taky fair play. Škoda, že ve třetí třetině se ten vlak utrhl a přitopilo se do kamínek. Díky všem, jdem na besídku.
60:00 Střely ve 3. části: 13:15
59:48 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 8:11
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #71 Erik Štěrba, asistoval #18 Daniel Muchna (8:11)
58:30 Hustota nervozity by se dala krájet
57:50 Ústí nedokázalo vstřelit gól ze standartky u branky hsotí
57:48 Timeout Florbal Ústí B
55:51 Střely tady lítají jako blázen, oba týmy chtějí vyhrát, jen Kadaň má k tomu blíž
52:41 GÓL Florbal Ústí B! 8:10
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #68 Jiří Horák bez asistence (8:10)
52:41 Vůbec netuším, jak se to stalo, ale ,,Hory" vstřelil gól v oslabení
52:31 Nebudu lhát, ale agrese na hřišti je šílená
51:46 Vyloučen hráč #10 Hynek Nikolič družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za hrubost
50:12 Už jsem se opět zakřikla...
50:11 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 7:10
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #8 Daniel Jäschke, asistoval #11 Ondřej Kopp (7:10)
50:03 Domácí se už trochu vzpamatovali
47:43 GÓL Florbal Ústí B! 7:9
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #24 Vladimír Štorek, asistoval #10 Hynek Nikolič (7:9)
47:32 Kadaň se musela pořádně nahecovat, jinak si nedokážu tento nýnější výkon vysvětlit
46:51 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 6:9
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #5 Marek Macura, asistoval #13 Patrick Lenke (6:9)
45:28 Jako kdybych to zakřikla, Ústí začíná podléhat a přestavájí hrát
45:27 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 6:8
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #5 Marek Macura, asistoval #33 Dominik Šebek (6:8)
44:57 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 6:7
Vlastní branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #13 David Stummer (6:7)
44:03 Máme dorovnáno, hra je v neskutečném tempu, připadám si jak u sledování superligy
42:32 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 6:6
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #12 Jiří Prokop, asistoval #18 Daniel Muchna (6:6)
40:00 Střely ve 2. části: 9:10
39:55 Hostí šli 2 na 1, ale Šebek míjí branku
39:14 Vyloučen hráč #8 Daniel Jäschke družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hrubost
38:28 Domácí se poprvé za hru dostávají do vedení, takže uvidíme, co s tím Kadaň udělá
38:27 GÓL Florbal Ústí B! 6:5
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #10 Hynek Nikolič, asistoval #19 Jindřich Grosse (6:5)
38:00 Strnad je velmi dobrý obránce, vůbec se nebojí chodit do bloků
36:10 Už je mi to trapné, jak stále vychvaluji Koníka, ale holt dnes výborně nahrává
35:40 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 5:5
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #26 Marek Pokorný, asistoval #7 Lukáš Pardubský (5:5)
35:40 Hostí překvapili, takže se dostávají opět do vedení
35:09 GÓL Florbal Ústí B! 5:4
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #24 Vladimír Štorek, asistoval #69 Jakub Koník (5:4)
33:59 Tak snad se po této přesilovce dostane Ústí do vedení
33:51 Vyloučen hráč #53 Bořek Dundr družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za vysoká florbalka
29:59 Trestné střílení družstva FBC DDM Kati Kadaň neproměnil #13 Patrick Lenke.
29:59 Lenke měl zcela prázdnou branku při nájezdu, ale spatně trefil míček, tudíž hostí jsou bez gólu
26:19 Po výborné sólo akci Koníka, který následně nahrál Negrlovi, Ústí vyrovnává na 4:4
26:17 GÓL Florbal Ústí B! 4:4
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #28 Leoš Nergl, asistoval #69 Jakub Koník (4:4)
25:16 Nyní se hra drží pouze na straně domácích
23:17 Ústí je plné elánu a míček drží u sebe
22:49 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 3:4
22:49 Kadaň opět zvyšuje své skóre
22:27 Vyloučen hráč #14 Filip Kučaba družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání
20:00 Střely v 1. části: 14:12
19:09 Tak přeci jenom se Ústí dočkalo a vyrovnává
19:08 GÓL Florbal Ústí B! 3:3
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #28 Leoš Nergl, asistoval #10 Hynek Nikolič (3:3)
17:18 Domácí  si zahrají přesilovku
17:00 Vyloučen hráč #27 Ondřej Kalach družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za blokování florbalky
15:37 Koník pálí z půlky, ale nic těžkého pro staňka
15:18 Grosse ve velké šanci
11:02 GÓL Florbal Ústí B! 2:3
09:00 Prokop skolik brankáře domácích přímo u něj v brance, agresivity na hřišti už je víc, než dost
05:46 Zápas nabírá na obrátkách a to jsem teprve v 6.minutě 1.třetiny
05:45 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 1:3
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #11 Ondřej Kopp, asistoval #12 Jiří Prokop (1:3)
04:56 Po rychlém protiútoku Ústí, Jirka Strnad pálí přímo za záda gólmana
04:53 GÓL Florbal Ústí B! 1:2
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #99 Jiří Strnad, asistoval #69 Jakub Koník (1:2)
03:25 Kadaň zakončuje pokaždé, kdy se dostanou přes půlku
03:12 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 0:2
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #12 Jiří Prokop, asistoval #8 Daniel Jäschke (0:2)
02:31 Neuvěřitelně rychlý ,,Koňas" zasazuje golfák přímo do Staňka
02:07 Nergl vypustil ránu z půlky, ale letělo to mimo
00:45 O první střelu Ústí se postaral David Stummer
00:27 Ani jsem nestihla cokoliv napsat a Kadaň se již prosazuje
00:26 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 0:1
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #26 Marek Pokorný, asistoval #5 Marek Macura (0:1)