• 60 59:52

• 60 59:52
    4

Florbal Sokolov - BK REAL ROUDNICE n/L 7:6
branky: 13. Jan Skopový, 19. Štěpán Mosler, 29. Jan Hlavsa, 35. Lukáš Konvalina, 37. Štěpán Mosler, 50. Daniel Macek, 51. Jan Hlavsa - 3. Jan Rott, 17. Ondřej Cvekl, 19. Daniel Pilař, 35. Jaroslav Jaroš, 37. Daniel Pilař, 57. Jaroslav Jaroš; rozhodčí: Michal Žáček - Jakub Matějka; vyloučení: 4 + Štěpán Mosler TDKU + 4:6 + Štěpán Cvekl OS + David Karpíšek TDKU + 4; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Ondřej Heimerle 33 - Daniel Castrillo 26; po třetinách: 2:3, 3:2, 2:1
60:00 Komentář hostů Karpíšek Dan (Trenér): Bohužel jsme se v tomto zápase porazili svojí nedisciplinovaností. Jednu třetinu jsme strávili v oslabení, šance co jsme si vypracovali jsme neproměnili. Do dalších zápasů je potřeba se zlepšit.
60:00 Komentář domácích Hoch Aleš (Vedoucí): Velmi náročné utkání, které bylo i velice vyhrocené. Bojovali jsme celý zápas, nenechali se rozhodit a získáváme zaslouženě 3 body. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu.
60:00 Střely ve 3. části: 13:22
59:52 Vyloučen hráč #92 David Karpíšek družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2+2 minuty za hrubost
59:52 Vyloučen hráč #16 Štěpán Mosler družstva Florbal Sokolov na 2+2 minuty za hrubost
59:52 Vyloučen hráč #16 Štěpán Mosler družstva Florbal Sokolov do konce utkání
59:52 Vyloučen hráč #92 David Karpíšek družstva BK REAL ROUDNICE n/L do konce utkání
59:29 Timeout BK REAL ROUDNICE n/L
59:29 Hosté zkoušejí hru v 6.
59:00 Běží poslední minuta utkání
56:40 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 7:6
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #41 Jaroslav Jaroš bez asistence (7:6)
54:09 Vyloučen hráč #29 Matouš Tesař družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za zdržování hry
50:44 GÓL Florbal Sokolov! 7:5
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #72 Jan Hlavsa, asistoval #7 Jan Skopový (7:5)
49:33 GÓL Florbal Sokolov! 6:5
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #1 Daniel Macek, asistoval #16 Štěpán Mosler (6:5)
49:33 Spolupráce Moslera s Mackem, který přesnou střelou zvyšuje skóre a Sokolov tak vede. Pokračují v přesilovce 5 na 4.
49:23 Vyloučen hráč #92 David Karpíšek družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za nedovolené vrážení
48:53 Vyloučen hráč #11 Ondřej Cvekl družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za hrubost
40:00 Střely ve 2. části: 9:10
40:00 Sledujeme poměřně napjaté utkání.
38:02 Vyloučen hráč #92 David Karpíšek družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za sekání
36:21 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 5:5
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #18 Daniel Pilař, asistoval #91 Bilguun Ariunbuyan (5:5)
36:11 GÓL Florbal Sokolov! 5:4
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #16 Štěpán Mosler, asistoval #1 Daniel Macek (5:4)
34:33 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 4:4
34:30 GÓL Florbal Sokolov! 4:3
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #27 Lukáš Konvalina, asistoval #72 Jan Hlavsa (4:3)
34:30 Vyloučen hráč #19 Štěpán Cvekl družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za nesportovní chování
33:05 Vyloučen hráč #19 Štěpán Cvekl družstva BK REAL ROUDNICE n/L - osobní trest
33:05 Vyloučen hráč #7 Jan Skopový družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání
31:51 Vyloučen hráč #26 Stanislav Hykš družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání
31:20 Odložené vyloučení
28:25 GÓL Florbal Sokolov! 3:3
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #72 Jan Hlavsa bez asistence (3:3)
28:25 Individuální akce, kdy Jan Hlavsa prošel přes celé hřiště a nedal golmanovi šanci.
28:07 Vidíme souboje na obou stranách.
24:39 Vyloučen hráč #16 Štěpán Mosler družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání
24:39 Sokolov se bude muset bránit po sekání Moslera.
22:30 Jsou vidět podařené a velice rchlé akce po zisku míčků, už jen chybí ta koncovka.
20:00 Střely v 1. části: 11:7
18:48 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 2:3
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #18 Daniel Pilař z trestného střílení (2:3)
18:10 GÓL Florbal Sokolov! 2:2
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #16 Štěpán Mosler, asistoval #39 Aleš Hoch (2:2)
16:49 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 1:2
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #11 Ondřej Cvekl, asistoval #19 Štěpán Cvekl (1:2)
13:16 Vyloučen hráč #27 Matěj Slaba družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za sekání
12:42 GÓL Florbal Sokolov! 1:1
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #7 Jan Skopový, asistoval #39 Aleš Hoch (1:1)
12:42 Nádherná kombinace a Jan Skopový měl již jednoduchou práci umístit míček do prázdné brány.
11:33 Hra se otočila a nyní jsou to spíše domácí, kteří tvoří hru a mají mnohem více šancí ke skórování.
08:01 Vybojovaný míček Hlavsou a rychlý protiútok, míček těsně minul branku.
06:02 Hostům se daří kombinace a jsou více na míčku.
02:19 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 0:1
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #30 Jan Rott, asistoval #18 Daniel Pilař (0:1)
02:19 Na druhé straně míček ale končí za brankovou čarou.
02:00 Krásná individuální akce sokolovského Macka, kterou likviduje brankář.
00:00 Utkání bylo zahájeno