5:7
    Stanislav HYKŠ
    (Macek)

Florbal Sokolov - 1.FBC DDM Děčín IV 5:7
branky: 39. Štěpán Mosler, 44. Daniel Macek, 59. Petr Kleiner, 60. Štěpán Mosler, 60. Stanislav Hykš - 8. Marek Sochor, 13. Richard Mašek, 17. Marek Sochor, 21. Richard Mašek, 38. Marek Sochor, 45. Šimon Pilek, 52. David Matza; rozhodčí: Dalibor Berka - Luděk Lejba; vyloučení: 6:0 + Tomáš Rudolf 4; využití: 0:2; diváků: 15; zásahy brankářů: Ondřej Heimerle 35 - Lukáš Topš 39; po třetinách: 0:3, 1:2, 4:2
60:00 Komentář hostů: Zápas se odehrával dle našeho plánu, trpělivě jsme hráli na míčku a sanžili se být aktivnější na útočné polovině, než tomu bylo předchozí zápas. Trochu nás mrzí divočejší závěr, když jsme nechali domácí se dotáhnout a také, že tu divácí vypínají naše kamery. Děkujeme domácí za dobrý  zápas.
60:00 Komentář domácích: Soupeř dnes více chtěl. My jsme prospali dvě třetiny zbytečně. Bohužel...
60:00 Střely ve 3. části: 24:19
59:26 GÓL Florbal Sokolov! 5:7
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #26 Stanislav Hykš, asistoval #22 Daniel Macek (5:7)
59:26 Domácí excelují a střelou Hykše nižují na 5:7.
59:11 GÓL Florbal Sokolov! 4:7
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #16 Štěpán Mosler, asistoval #29 Matouš Tesař (4:7)
59:11 Domácí jsou při chuti. Mosler Š. trefuje branku a snižuje na 4:7.
58:41 GÓL Florbal Sokolov! 3:7
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #99 Petr Kleiner, asistoval #22 Daniel Macek (3:7)
58:41 Po krásné přihrávce od Macka Kleiner trefuje bránu a snižuje skóre na 3:7.
57:46 Domácí hrají opět v plném počtu bez obdržené branky.
55:46 Další vyloučení na straně domácích.
55:43 Vyloučen hráč #16 Štěpán Mosler družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za bránění ve hře
55:33 Vyloučen hráč #12 Milan Skopový družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nedovolené vrážení
55:33 Další přesilová hra pro hosty.
51:54 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 2:7
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #12 David Matza, asistoval #91 Zdeněk Vážný (2:7)
51:54 Hosté přesilovou hru využívají a zvyšují vedení.
51:35 Vyloučen hráč #16 Štěpán Mosler družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nedovolené vrážení
51:35 Hosté jdou do přesilové hry.
44:44 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 2:6
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #61 Šimon Pilek bez asistence (2:6)
44:44 Hosté rychle odpovídají vstřelenou brankou.
43:42 GÓL Florbal Sokolov! 2:5
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #22 Daniel Macek, asistoval #26 Stanislav Hykš (2:5)
43:42 Domácí hráč Macek trefuje bránu a snižuje náskok hostů.
41:21 Na hřisti panuje obrovské napětí na obou stranách.
40:38 Domácí bránou v plném počtu.
40:00 Střely ve 2. části: 10:11
38:58 GÓL Florbal Sokolov! 1:5
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #16 Štěpán Mosler bez asistence (1:5)
38:38 Vyloučen hráč #55 Tomáš Rudolf družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2+2 minuty za hrubost
38:38 Vyloučen hráč #64 Petr Hoch družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za hrubost
37:40 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 0:5
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #29 Marek Sochor, asistoval #26 Jan Koštoval (0:5)
37:40 Hosté využívají přesilovou hru a zvyšují náskok.
37:19 Hosty opět čeká přesilová hra.
35:20 Domácí zvládli oslabení bez obdržené branky.
33:20 Vyloučen hráč #22 Daniel Macek družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání
33:20 Hosty čeká další přesilová hra.
29:15 Vyloučen hráč #12 Milan Skopový družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za vysoká florbalka
23:09 Před bránou hostů je obrovský tlak, gólman stále zůstává neprůstřelný.
22:45 Hosté mají opět šanci, ale  bránu domácích netrefují.
20:43 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 0:4
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #22 Richard Mašek, asistoval #29 Marek Sochor (0:4)
20:43 Hosté se dostávají na míček a trefují bránu domácích.
20:01 Domácí vyhrávají úvodní buly a ihned vyvíjí tlak.
20:00 Střely v 1. části: 10:12
16:14 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 0:3
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #29 Marek Sochor bez asistence (0:3)
16:14 Další akce hostů, která zásluhou Sochora končí v brance domácích.
13:27 Domácí mají standartní situaci před bránou hostů, Moslerovu střelu blokují hosté.
12:20 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 0:2
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #22 Richard Mašek, asistoval #12 David Matza (0:2)
12:20 Po krásné nahrávce na Maška utíkají hosté domácím o 2 branky.
11:50 Velký tlak u brány hostů.
09:49 Hosté uklidňují hru.
07:50 Domácí se snaží skóre vyrovnat, ale míček letí opět mimo.
07:13 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 0:1
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #29 Marek Sochor, asistoval #72 Petr Fišer (0:1)
07:13 Hosté využívají šance a Marek Sochor trefuje bránu domácích.
05:55 Další šance domácích, ale bohužel gólman hostů má míček pod kontrolou.
03:00 Domácí převládají na míčku.