(Müller)
60
  • 60 59:55

Florbal Chomutov B U23 - BK REAL ROUDNICE n/L 11:6
branky: 6. Martin Peksa, 7. Tomáš Kämpf, 17. Tomáš Kotlan, 18. Martin Morava, 26. Marek Nekuda, 28. Matyáš Rauscher, 33. Martin Morava, 35. Tomáš Kämpf, 38. Martin Morava, 47. Martin Morava, 58. Tomáš Zelinka - 3. Štěpán Cvekl, 16. Jiří Šolta, 25. Jaroslav Jaroš, 31. Bilguun Ariunbuyan, 47. Jaroslav Jaroš, 53. Daniel Pilař; rozhodčí: Marek Pohunek - Zdeněk Kamínek; vyloučení: 3:2; využití: 2:1; diváků: 58; zásahy brankářů: Jakub Fiala 32 - Daniel Castrillo 14, Joshua Marinus Whitehead 14; po třetinách: 4:2, 5:2, 2:2
60:00 Komentář domácích Bocian Martin (Trenér): Dnes spousta chyb, nepřesností a nedůslednosti, ale důležitá výhra, za kterou vděčíme jedině neuvěřitelnému výkonu Kuby Fialy v bráně.
60:00 Komentář hostů Karpíšek Dan (Trenér): Z naší strany špatný výkon a špatný zápas. Do příštího víkendu se z toho musíme poučit a zlepšit. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 12:11
59:55 Trestné střílení družstva Florbal Chomutov B U23 neproměnil #91 Martin Morava.
57:14 GÓL Florbal Chomutov B U23! 11:6
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #75 Tomáš Zelinka, asistoval #8 Matyáš Müller (11:6)
56:50 Vyloučen hráč #65 David Karpíšek družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za hrubost
55:01 Marek Nekuda si efektivně vybojoval míček.
52:31 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 10:6
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #18 Daniel Pilař, asistoval #31 Štěpán Cvekl (10:6)
51:48 Chomutov se snaží vybojovat míček.
50:10 Roudnice se dostává až před domácí bránu a střílí tyčku.
46:25 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 10:5
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #20 Jaroslav Jaroš, asistoval #31 Štěpán Cvekl (10:5)
46:11 GÓL Florbal Chomutov B U23! 10:4
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #91 Martin Morava, asistoval #17 Marek Nekuda (10:4)
44:34 Peksa se dostává k bráně, střílí, ale míček letí vedle brány.
43:47 Chomutov kombinuje přihrávky přes střed a dostává se do před brankového prostoru.
41:38 Míček si vybojovalo hostující družstvo.
40:01 Úvodní bule pro BK REAL ROUDNICE n/L.
40:00 Střely ve 2. části: 15:18
37:51 Fiala byl opět ve správný čas na správném místě a ubránil domácí bránu před hrozícím gólem.
37:27 GÓL Florbal Chomutov B U23! 9:4
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #91 Martin Morava, asistoval #42 Matyáš Rauscher (9:4)
36:15 Domácí se v oslabení drží na míčku.
35:15 Vyloučen hráč #27 Michal Marek družstva Florbal Chomutov B U23 na 2 minuty za sekání
34:25 GÓL Florbal Chomutov B U23! 8:4
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #25 Tomáš Kämpf, asistoval #91 Martin Morava (8:4)
33:00 Vyloučen hráč #31 Štěpán Cvekl družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za vysoká florbalka
32:00 GÓL Florbal Chomutov B U23! 7:4
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #91 Martin Morava, asistoval #50 Martin Peksa (7:4)
30:58 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 6:4
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #21 Bilguun Ariunbuyan, asistoval #25 Jiří Šolta (6:4)
29:21 Jakub Fiala si připisuje další fascinující zákrok.
28:40 K míčku se dostávají domácí, kteří se pokouší vstřelit další branku.
28:20 Roudnice prostřídala brankáře a pokračuje ve hře.
27:43 Střídání brankáře. Nový brankář #2 Joshua Marinus Whitehead družstva BK REAL ROUDNICE n/L
27:01 GÓL Florbal Chomutov B U23! 6:3
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #42 Matyáš Rauscher bez asistence (6:3)
25:23 GÓL Florbal Chomutov B U23! 5:3
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #17 Marek Nekuda, asistoval #98 Tomáš Kotlan (5:3)
24:29 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 4:3
23:58 Michal Marek chtěl přihrát za domácí bránou, ale míček poslal za mantinel.
22:58 Domácí se posouvají do útočného pásma.
20:01 Úvodní bule pro BK REAL ROUDNICE n/L.
20:00 Střely v 1. části: 12:9
19:09 Probíhá poslední minuta první třetiny a s míčkem se v obraně drží Roudnice.
18:00 Roudnice ve vyrovnaném stavu příliš dlouho nevydrželi a Chomutov je nazpět ve vedení.
17:36 GÓL Florbal Chomutov B U23! 4:2
16:53 GÓL Florbal Chomutov B U23! 3:2
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #98 Tomáš Kotlan, asistoval #42 Matyáš Rauscher (3:2)
15:48 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 2:2
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #25 Jiří Šolta, asistoval #31 Štěpán Cvekl (2:2)
15:30 Hosté mají další možnost k využití své přesilové hry, aby vyrovnali.
14:41 Vyloučen hráč #29 Václav Koubek družstva Florbal Chomutov B U23 na 2 minuty za bránění ve hře
14:06 Hostující družstvo nedokázalo využít své přesilové hry a domácí zůstávají stále ve vedení.
13:19 Hosté mají možnost využít přesilové hry a vyrovnat.
12:01 Vyloučen hráč #17 Marek Nekuda družstva Florbal Chomutov B U23 na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
08:20 Peksa vytváří útok a dostává se na útočnou polovinu.
06:32 GÓL Florbal Chomutov B U23! 2:1
05:34 GÓL Florbal Chomutov B U23! 1:1
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #50 Martin Peksa, asistoval #25 Tomáš Kämpf (1:1)
05:08 Michal Marek si obhájil vedení na míčku.
04:10 Chomutov střílí na bránu, ale míček letí vedle.
02:56 Peksa při volném úderu přišel o míček a byl z toho gól.
02:55 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 0:1
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #31 Štěpán Cvekl, asistoval #20 Jaroslav Jaroš (0:1)
00:01 Úvodní bule pro Florbal Chomutov B U23.