59
  • 59 58:13
    Kadaň

TJ Sokol Královské Vinohrady B - FBC DDM Kati Kadaň 5:3
branky: 6. Jan Švejda, 18. Jan Švejda, 32. Matěj Špaček, 42. Jan Otta, 46. Lukáš Gregor - 8. Mikuláš Kulík, 13. Patrick Lenke, 35. Patrick Lenke; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 1 + Jakub Záň 4:5; využití: 1:1; diváků: 22; zásahy brankářů: Tomáš Hájek 21 - Vojtěch Jiráček 23; po třetinách: 2:2, 1:1, 2:0
60:00 Komentář hostů Štěrba Erik (Trenér): Super utkání. Takových bychom potřebovali víc. Byl to první zápas letos, kterej nás prověřil opravdu florbalově a né v lítání za manťák. Určitě jsme dnes čelili nejšikovnějšímu soupeři v lize a můžem odcházet se zvedlou hlavou. Chyběl nám Dáňa s Márou a bylo to znát. Děkujeme soupeři, dívákům a rozhodčím za super zápas a držíme palce na zítra velkejm klukům do Švýcar.
60:00 Komentář domácích Ondrejčík Gustav (Trenér): Krásný zápas z obou stran, který jsme si moc užili. Řada hezkých šancí z obou stran. My jsme to tentokrát odehráli až na pár střídání takticky velmi dobře a odměnou je výhra nad houževnatým soupeřem. Ve třetí třetině dobrá obětavost a ubráněné dlouh čtyřminutové oslabení. Děkujeme Kadani, fanouškům i pořadatelům za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 10:11
59:43 Prázdná brána je zakletá. Švejda zkoušel vystřelit, ale Michálek tam nastavil svou hruď. Svoboda pak ze vzduchu přestřelil.
58:25 Hosté zkouší ještě něco s výsledkem udělat a jdou do hry v šesti.
58:13 Timeout FBC DDM Kati Kadaň
53:39 Vyloučen hráč #52 Jakub Záň družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2+2 minuty za sekání
51:50 Kdyby byl Ondrejčík dřevo, tak máme naštípáno na zimu.
51:49 Vyloučen hráč #26 Marek Pokorný družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání
51:38 Trestné střílení družstva FBC DDM Kati Kadaň neproměnil #13 Patrick Lenke.
50:59 Chvátal teď hezky oběhl branku a pak našel nahrávkou Vnuka, ale ten trefil pouze blokujícího hráče.
46:05 Šaroch krásně viděl Blažeje a ten šel sám na Jiráčka, ale Jiráček se nenechal vymíchat.
45:41 Jiráček teď rukou vytáhl super zákrok, jnak by to asi byl gól.
45:03 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 5:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #27 Lukáš Gregor, asistoval #76 Jan Svoboda (5:3)
44:19 Teď se SKV řítilo na Jiráčka, ale bohužel Blažej nedokázal zpracovat balonek tak, aby dal finální přihrávku.
41:38 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 4:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #47 Jan Otta, asistoval #44 Radek Kužel (4:3)
41:38 Kužel ukázal superligové zrychlení a chytře vyřešil přečíslení 2 na 1, kdy žabičkou dostal balonek před branku a Otta už si se zakončením nelámal hlavu.
40:24 Pardubský teď vystřelil a Kulík číhal na dorážku, naštěstí má Vnuk dlouhé ruce i nohy.
40:00 Střely ve 2. části: 10:6
38:00 Šebek se teď hezky dostal dopředu a proskočil kolem přední tyčky, ale Hájek pozorný!
37:31 Vyloučen hráč #13 Patrick Lenke družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání
36:30 Krásná individuální akce Chvátala, který nabral balonek na středu a běžel dopředu, ale střela skončila bohužel v rohu. Následně pak nahrával na střed, kde byl připraven pálit Špaček, ale z první přestřelil
34:56 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 3:3
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #13 Patrick Lenke, asistoval #73 Mikuláš Kulík (3:3)
34:56 Kadaň dokázala svou první přesilovku využít docela rychle. Lenke vystřelil krásnou střelu k tyči.
34:33 Vyloučen hráč #14 Radovan Vnuk družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za sekání
33:50 Teď je vidět na hřišti mnoho přečíslení, ale žádné z nich nemá gólovou koncovku.
31:57 Pardubský teď rozezněl tyčku i za Hájkem, jeho výlet z obranných řad po mantinelu skončil pouze na přední tyčce.
31:04 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 3:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #64 Matěj Špaček, asistoval #52 Jakub Záň (3:2)
31:04 Krásná akce domácích, která skončila střelou a Jiráček ji pouze tečoval helmou do své branky.
29:53 Teď tam Jiráček několikrát začapal. Svoboda poté pálil už pouze do boční skříňky.
28:06 Šaroch teď suprově vypíchl balonek Pardubskému, ale bohužel nikdo jiný ho nezachytil, takže Kadaň zůstala na balonku.
27:31 Špaček teď zkusil střelu z půlky, zvolil přízemní a Jiráček s tím měl menší problémy.
25:41 Docela dlouhý úsek bez přerušení, kdy se hraje docela nahoru dolu. Hráči si na hřišti dneska docela zaběhají!
24:14 Hájek teď vytáhl super zákrok!
22:36 A tentokrát zvoní druhá tyčka za Jiráčkem. Gregor natáhl a krásnou střelou nad nohu bohužel mířil přesně do tyče.
20:00 Střely v 1. části: 8:7
17:35 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #16 Jan Švejda, asistoval #2 Dalibor Nigrin (2:2)
16:42 Kužel se teď vydal na výlet dopředu a rozezněl tyčku.
16:11 Vyloučen hráč #33 Dominik Šebek družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za nedovolené vrážení
12:19 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 1:2
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #13 Patrick Lenke, asistoval #29 Jaroslav Michálek (1:2)
10:08 Vyloučen hráč #63 Michal Kolitsch družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání
10:06 Svoboda šel do výběhu a když ho nepustili dál, tak se zastavil a zkusil bekhend, neúspěšně.
08:31 Kalachova hůl je na dvě části. Poslušně si sebral čepel (ikdyž podle nových pravidel už nemusí) a šel vystřídat.
07:29 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 1:1
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #73 Mikuláš Kulík, asistoval #13 Patrick Lenke (1:1)
07:29 Kadaň držela delší dobu balonek na útočné polovině a na konec z toho byl i gól!
06:53 Šebek střílel z první, ale pouze do rohu.
05:44 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #16 Jan Švejda, asistoval #27 Lukáš Gregor (1:0)
05:44 Krásná akce domácích otevírá skóre. Svoboda dával na Gregora, který místo střely zvolil ještě přihrávku na střed, kde stál Švejda. Ten to měl sice přes ruku, ale z první neměl problém trefit odkrytou bránu.
04:50 A zaítm nejvíc zaútočili hosté, kdy Lenka nahrával na Kulíka. Ten naštěstí pro domácí branku minul.
04:16 Přesilovka domácích zatím taková bezzubá, bez větší šance. Jednou vystřelil Špaček na bližší, ale obrana byla pozorná.
02:56 Vyloučen hráč #26 Marek Pokorný družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za špatné střídání
02:34 Švejda zpoza branky hledal lobíčkem Svobodu na velkém brankovišti, ale měl to opravdu těžké.
00:33 Začátek zápasu a už tu máme první střelu. Svoboda sklepl  na střed na Gregora a ten vypálil svou jedovku, Jiráček vyráží.