• 60 59:02
    4:6
    ()

1.FBC DDM Děčín IV - FBC Česká Lípa B 4:6
branky: 9. Petr Vybíral, 10. Michal Záruba, 19. Marek Sochor, 20. David Matza - 4. Jiří Vlček, 26. Jiří Vlček, 30. Jiří Vlček, 46. Jiří Vlček, 53. Vojtěch Legner, 60. Jakub Knespl; rozhodčí: Josef Kubát - Lukáš Kešner; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 19; zásahy brankářů: Lukáš Topš 11 - Marek Kocourek 4, Vojtěch Jirka 12; po třetinách: 4:1, 0:2, 0:3
60:00 Komentář domácích Miško Petr (Trenér): Po dobré první třetině jsme nedokázali navázat na slušný výkon a druhé třetiny nás začala Lípa přehrávat a postupně se propracovala ke 3 bodům. Boj o záchranu jsem si tak ještě více ztížili, ale nic nevzdáváme.
60:00 Komentář hostů Dzierža Marek (Trenér): Dnes poprvé tříbodová výhra. Bylo to celkem trvrdé utkání z obou stran. Soupeř nás trestal v první třetině z naší nedůslednoti a laxnosti. Ve druhé třetině se naše obrana stala kompaktní a dobře fungující.  nDomácím děkujeme za utkání a přejeme štěstí do dalího průběhu sezóny.
60:00 Střely ve 3. části: 6:8
59:21 Vyloučen hráč #4 Vladislav Vrátil družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za nedovolené vrážení
59:12 To nevypadá vůbec dobře ...
59:02 GÓL FBC Česká Lípa B! 4:6
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #15 Jakub Knespl bez asistence (4:6)
58:01 Timeout 1.FBC DDM Děčín IV
53:22 Sochor sám na golmana. Lipský Kocourek připraven
52:24 Začíná to tu vřít. Je tu vidět, že dnešní body chtějí oba celky
52:19 GÓL FBC Česká Lípa B! 4:5
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #63 Vojtěch Legner, asistoval #5 Ladislav Pekárek (4:5)
46:53 Vyloučen hráč #15 Jakub Knespl družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za vysoká florbalka
46:53 Čtyřgólový Vlček má dnes doslova hody!
45:14 GÓL FBC Česká Lípa B! 4:4
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #84 Jiří Vlček, asistoval #5 Ladislav Pekárek (4:4)
45:14 Od začátku třetí třetiny je Děčín solidně pod tlakem
40:00 Střely ve 2. části: 6:4
39:43 Procházka nás tedy rozhodně nešetří. Střílí snad ze všech pozic světa
36:00 Nutno podotknout, že ve druhé třetině Děčín krapet polevil a Lípa trestá naše chyby a zmatky
35:09 Teplický návštěvník Koštoval je panečku sympaťák! Jde do každého souboje hlava nehlava! To je panečku přístup.
31:57 Matza spálil ultramega tutovku! Božeee!!! Tohle nás bude ještě mrzet
29:49 GÓL FBC Česká Lípa B! 4:3
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #84 Jiří Vlček, asistoval #19 Petr Procházka (4:3)
29:11 Matza v rohu rozjíždí kolotoče.  Pozn.: Inspirace Filip Forman
25:49 GÓL FBC Česká Lípa B! 4:2
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #57 Vojtěch Jirka družstva FBC Česká Lípa B
20:00 Střely v 1. části: 8:5
19:29 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 4:1
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #12 David Matza, asistoval #30 Filip Rubeš (4:1)
18:46 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 3:1
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #29 Marek Sochor, asistoval #56 Jakub Hora (3:1)
17:51 Lípa nás začíná celkem obstřelovat
15:26 Pešír tenisově asi tak 485 metrů nad děčínskou bránu
13:31 Leger těsně nad
11:20 Sice hraje Děčín přesilovku, ale nevypadá to tak. Topš si díky bohu nedal dvouminutkovou pohodu a bez problému zneškodnul Dzieržovu nebezpečnou střelu
10:11 Vyloučen hráč #4 Pavel Pešír družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za nedovolené vrážení
09:08 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 2:1
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #25 Michal Záruba, asistoval #24 Adam Závěrka (2:1)
08:11 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 1:1
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #31 Petr Vybíral, asistoval #17 Adam Betka (1:1)
07:40 Sochor do ramene českolipského golmana
07:26 Náboj zápasu rozhodně nechybí
06:40 Experti od pořadatelského stolečku tvrdí, že Děčín je zatím lepším týmem. Má rozhodně víc šancí a mají více ze hry
03:50 GÓL FBC Česká Lípa B! 0:1
01:01 A jak bylo již mnohokrát řečeno, od dnešního dne začíná Děčín bojovat o záchranu. Jelikož nechceme nic podcenit, tak jsme celou situaci raději posichrovali. Na střídačce můžeme vidět staré známé klasiky, občasné návštěvníky, ale i úplně nové tváře! Tímto děkujeme všem, kterým osud Děčína není lhostejný a rozhodli se nás nenechat ve srabu.
01:00 Vítám všechny fanoušky florbalu. Dnes do poměrně chladného Boru  přijel celek, kterému se daří asi tak stejně jako nám … Vítáme zde tým FBC Česká Lípa B. Česká Lípa zatím obývá poslední místo tabulky, ale Děčín se nemá co vytahovat. Již delší dobu se usídlil na místě předposledním a docela si tam vegetí.