• 60 59:30
    2
    Pavel PEŠÍR

FBC DDM Kati Kadaň - FBC Česká Lípa B 7:5
branky: 3. Mikuláš Kulík, 19. Erik Štěrba, 22. Ondřej Kalach, 34. Jiří Prokop, 34. Jaroslav Michálek, 47. Daniel Jäschke, 59. Jiří Prokop - 21. Jan Bureš, 28. Jan Bureš, 32. Marek Dzierža, 44. Marek Dzierža, 45. Ondřej Riljak; rozhodčí: Lukáš Mucha - Tomáš Chleborád; vyloučení: 3:3; využití: 0:0; diváků: 208; zásahy brankářů: Vojtěch Jiráček 17 - Vojtěch Jirka 27; po třetinách: 2:0, 3:3, 2:2
60:00 Komentář hostů Dzierža Marek (Trenér): Dneska to bylo pro diváky zajímavé utkání. První třetinu byla většina našeho týmu ještě na kruháči někde u Mostu. Na začátku druhé třetiny se děj utkání začal postupně měnit. Podařilo se nám domácí dorovnat herně i brankově. Myslím si, že domácí načekali, že tým z posledního místa tabulky je bude takto trápit. Bohužel v důležité koncovce utkání při nás nestálo to pověstné štěstí kdy nastřelený míček z půlky hřiště proskákal až za brankovou čáru. Soupeři děkujeme za utkání a těšíme se na odvetu :) Velké dík patří také domácím divákům za parádni atmosféru.
60:00 Komentář domácích Štěrba Erik (Trenér): Hrůza, děs a bída. Muselo to bejt utrpení se na tohle koukat. Chceme do národky a hrajeme výkonostně regionálku. Víc k tomu asi nemám. Měli bychom zase slést zpátky z hrušky na zem. Soupeř zahrál šikovně, chytře, držel fyzicky krok. Nebýt 2 minuty do konce tyčka, tak bych asi zapálil halu. Hezký víkend.
60:00 Střely ve 3. části: 13:10
59:30 Vyloučen hráč #60 Pavel Pešír družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za sekání
59:30 A další přesilovka.
58:57 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 7:5
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #12 Jiří Prokop, asistoval #63 Michal Kolitsch (7:5)
57:50 Fleklova hokejka si udělala letecký den, 10 mterů do vzduchu a hurá se zamotat do sítě za brankou.
57:15 Timeout FBC Česká Lípa B
57:15 Kadaň má možnost kraťounké přesilovky.
55:22 Vyloučen hráč #15 Jakub Knespl družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za nedovolené vrážení
55:22 Tak si zase zahrajeme 4na4, první 4na4 byla oku lahodící více než 5na5.
54:50 Vyloučen hráč #73 Mikuláš Kulík družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání
54:26 Flekl místo prázdné brány trefil tyčku.
53:06 Když to Jirka vidí, tak to chytá jako papírovou kuličku.
52:21 Dneska všem utíkají balonky.
50:41 Kulík proběhl kolem Formánka takovou rychlostí, až ho to zfouklo na zem. No alespoň Roman nemusí vytírat tu podlahu.
49:14 Kopp předvedl svou backhandovou střelu na veverku.
47:17 Böhme předvedl dokonalý nedobrovolný ozembouch.
46:59 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 6:5
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #9 Daniel Jäschke, asistoval #63 Michal Kolitsch (6:5)
46:59 Ztečovaný hopík a Jirka byl bez šance.
45:38 Míček skotačí českolipským brankovištěm, ale na branku náladu nemá.
44:32 A máme srovnáno.
44:26 Timeout FBC DDM Kati Kadaň
44:26 GÓL FBC Česká Lípa B! 5:5
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #28 Ondřej Riljak, asistoval #3 Zdeněk Petrák (5:5)
43:58 GÓL FBC Česká Lípa B! 5:4
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #9 Marek Dzierža, asistoval #41 Josef Hanzalík (5:4)
43:58 Úplně zbytečné zbavení se balonku od Pardubskému, ještě namazal Hanzalíkovi a je z toho Dzieržovo gól.
43:13 Štěrba tady má bezkonkurenčně největší fanklub.
42:23 Štěstí, že Böhme netrefil bránu.
40:42 Danda odstřelil balonek daleko za mantinel, no to jste měli vidět výraz jeho táty.
40:00 Úvodní buly 3. třetiny vyhrávají opět domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 10:9
39:35 Kdyby si to dali na hokejku, tak je to v bráně.
37:59 Hanzalík trochu zaspal odchod z trestné lavice.
36:25 Kalach se hnal dopředu, ale Jirka byl pozorný.
35:48 Vyloučen hráč #5 Marek Macura družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hrubost
35:48 Vyloučen hráč #41 Josef Hanzalík družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za hrubost
35:48 Hanzalík s Macurou se do sebe zamotali a skončilo to sumo zápasem.
35:02 Další podražený míček v gólové šanci, tentokrát od Kulíka.
33:35 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 5:3
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #29 Jaroslav Michálek, asistoval #33 Dominik Šebek (5:3)
33:07 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 4:3
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #12 Jiří Prokop bez asistence (4:3)
33:07 Andy: „Proky běhá jako slepice:" Já: „Ale dává góly."
32:56 Dvakrát za sebou domácí hráč trefil prvního hráče před sebou.
31:51 GÓL FBC Česká Lípa B! 3:3
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #9 Marek Dzierža, asistoval #15 Jakub Knespl (3:3)
31:51 Jiráček byl na dorážku již krátký.
31:21 Chodura se vymotal ze sevření, ale Jirka pozorný.
30:29 Macura samostatný únik neproměňuje.
29:59 Vyloučen hráč #15 David Budák družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání
29:59 To byla pomsta za tu vysokou, co dostal.
28:50 Kolitsch se skvěle vrátil a doběhl Drahoše.
27:55 Chudák Böhme, tři kadaňští ho honili.
27:01 GÓL FBC Česká Lípa B! 3:2
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #7 Jan Bureš, asistoval #9 Marek Dzierža (3:2)
27:01 Pod nohou Jiráčka se míček proplazil do branky.
25:23 Budák dostal došvihem do krku, ale rozhodčí zůstávají v klidu.
24:18 Pokorný opět zazdil gólovku.
24:02 Kolitsch trefuje pouze tyč.
23:19 Kulík, sám před bránou, si neporadil s příhrávkou od Pardubského.
22:13 Dundrovi začal skákat balonek, a tak začal skákat kolem něj.
21:54 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 3:1
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #27 Ondřej Kalach bez asistence (3:1)
21:54 A zase jsem ho neviděla.
20:54 GÓL FBC Česká Lípa B! 2:1
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #7 Jan Bureš, asistoval #60 Pavel Pešír (2:1)
20:54 Nedáš, dostaneš...
20:15 Pokorný měl před sebou prázdnou bránu, ale podrazil balonek a ten, něž se doplazil k bráně, tak tam byl Jirka.
20:00 Úvodní buly 2. třetiny vyhrávají opět domácí.
20:00 Střely v 1. části: 11:3
18:58 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 2:0
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #71 Erik Štěrba, asistoval #73 Mikuláš Kulík (2:0)
18:58 Štěrba se v těchto situacích nemýlí.
18:28 Michálkovi ujel balonek a byl z toho akorát pořádný došvih.
17:05 Kadaň není, jak je znám. Už jsme tu měli zápasy, kdy to v tento čas bylo 6:4.
15:39 Jirka svým výhozem trefil pouze hůl Jäschkeho.
13:50 Jirka si došel pro odražený balonek.
13:24 Hanzalík si dal dvě délky hřiště a již oddychuje před brankou.
12:08 Opět skvělé bloky proti Dundrovi.
10:56 Kadaň má hodně střel, Lípa ale většinu blokuje.
09:22 Danda ztratil rovnováhu u mantinelu a málem ulehl na trestnou lavici.
08:38 Kadaň je zatím více v držení balonu, Lípa avšak hrozí z protiútoků.
06:10 Dvoumetrový Šebek se před Jiráčkem rozkročil a napadající českolipští hráči byli bez šance.
04:04 Kopp propasíroval míček mezi nohami Jirky, chybělo jen pár centimetrů, aby skončil v bráně.
03:18 Danda vyhrál sprinterský souboj se Zátkou.
02:48 Macura nabízel balonek Budákovi, ten jej avšak netrefil.
02:18 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 1:0
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #73 Mikuláš Kulík, asistoval #63 Michal Kolitsch (1:0)
02:18 Kolitsch vypressoval balonek a Kulík uklidil do prázdné.
01:46 Štěrba skvěle zastavil rozběhnutého Knespla.
00:24 Prokopova dělovka měla gólové parametry, ale nemířila mezi 3 tyče.
00:00 Úvodní buly dnešního utkání vyhrávají domácí.