59
  • 59 58:47
    12:9

TJ Sokol Královské Vinohrady B - SK BIVOJ LITVÍNOV 12:9
branky: 5. Matěj Špaček, 6. Viktor Vondra, 14. Matěj Špaček, 19. Chi Hieu Nguyen, 19. Jiří Krůšek, 27. Gustav Ondrejčík, 31. Petr Blažej, 36. Matěj Špaček, 37. Jan Švejda, 41. Petr Hartman, 43. Petr Hartman, 53. Lukáš Gregor - 18. Martin Dvořák, 20. Ondřej Kopta, 35. Jaroslav Rybka, 37. Pavel Doubek, 37. Martin Marek, 45. Jaroslav Rybka, 46. Martin Marek, 56. Martin Marek, 59. Ondřej Kopta; rozhodčí: Filip Novák - Artem Zolotar; vyloučení: 2 + Petr Blažej 4 + TDKU + 4:3 + Jan Kopýtko 4; využití: 2:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Tomáš Hájek 37 - Jiří Vybíral 23; po třetinách: 5:2, 4:3, 3:4
60:00 Komentář hostů Arazim Tomáš (Trenér): Škoda, že druhá třetina dopadla gólově lépe pro soupeře. V této pasáži jsme byli rozhodně lepším týmem, závěr už byl hop nebo trop. Ve hře v šesti si vezeme spoustu nově nabytých zkušeností. Děkujeme soupeři za utkání a těšíme se na odvetu.
60:00 Komentář domácích Ondrejčík Gustav (Trenér): Dopředu jsme dneska hráli solidně, v defenzivě bylo pár mezírek a hlavně nedůraz v prostoru před brankou. A možná až moc často jsme zbrkle ztráceli míčky v prostřední části hřiště. Velkou kaňkou je nedisciplína ve třetí třetině. To se nesmí stávat. Děkujeme přítomným divákům a pořadatelům a soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 10:20
59:42 Kopýtko z pozice posledního hráče napřahoval do střely, ale trestuhodně minul. Nguyena ale jeho promach překvapil natolik, že to nedokázal využít.
59:04 Švejda pumelice ze středu, Vybíral s obtížemi vyráží.
58:47 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 12:9
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #72 Ondřej Kopta, asistoval #30 Tomáš Kratochvíl (12:9)
56:20 Hosté jdou zase do šesti.
55:21 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 12:8
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #11 Martin Marek, asistoval #30 Tomáš Kratochvíl (12:8)
55:21 Marek se nejdříve ocitl na zemi za brankou, ale rychle se z toho oklepal a Litvínov snižuje.
54:38 Josef Jupa na posledním trefil pouze Špačka před sebou, ale nakonec sprinterský souboj vyhrál hráč z Litvínova.
54:12 Kopýtko se teď objevil před brankou Hájka a byl důraznější více než by bylo třeba.
53:19 Vyloučen hráč #24 Petr Hartman družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za sekání
52:39 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 12:7
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #27 Lukáš Gregor bez asistence (12:7)
52:27 Ale i na druhé straně se gólman dostává do formy. Vybíral přisprintoval ze střídačky, aby zachránil svou svatyni a podařilo se mu to!
51:57 Další skvělý zákrok Hájka. Už to vypadalo pro domácí bledě, ale Hájek zvládl ruku položit na zem a balonek se tak za něj nedostal.
50:10 Monster save! Ondřej Kopta dostal krosovou přihrávku a vypálil z první, Hájek však ukázal, že skákat umí a efektivní zákrokem jeho střelu zlikvidoval.
49:28 Kopýtko z trestné tentokrát běží rovnou na střídačku. Ale pak se hned vrací, zajímavá to taktika Litvínova. Nyní jsou tedy v 6 proti 5.
48:50 Josef Jupa se teď docela vztekal, pořvával, ale kdo ví, jestli na své spoluhráče, nebo na rozhodčí. Bylo to prostě jenom: "Hej, hej!".
48:35 Skvělý blok Krůška.
48:07 Hosté znovu v pěti bez gólmana.
47:27 Vyloučen hráč #97 Jan Kopýtko družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
47:27 Zajímavá situace. Kopýtko se vrátil na hřiště, aby hned nezvládl standardku domácích a jde si znova odpočinout.
46:57 Záň se teď chtěl dostat k balonku hlava nehlava, ale soupeř mu utekl a on vlastně doběhl rovnou vystřídat.
45:45 Hosté ještě cítí šanci a odvolávají gólmana. Zkouší tak přesilovku 5 na 4 bez gólmana v brance.
45:41 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 11:7
45:19 Horká brambora v podání Vybírala. Švejda si sběhl na střelu a zadělal Vybíralovi na problémy, ale míček nakonec skončil v rohu.
45:04 Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
45:01 Jupa teď zase prověřil Hájkovu helmu!
44:17 Doubek se nenechal zahanbit a běžecký souboj s Rybkou zvládl profesionálně a s klidnou hlavou.
44:10 Zajímavá situace, Balonek přímo z buly končí lobem na hostující střídačce.
44:09 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 11:6
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #22 Jaroslav Rybka, asistoval #18 Josef Jupa (11:6)
42:54 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 11:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #24 Petr Hartman bez asistence (11:5)
42:53 Vyloučen hráč #97 Jan Kopýtko družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2+2 minuty za hrubost
42:53 Vyloučen hráč #83 Petr Blažej družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B do konce utkání
42:53 Vyloučen hráč #83 Petr Blažej družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2+2 minuty za hrubost
42:53 Tak už se nám přiostřilo úplně. Blažej se dostal s Kopýtkem do potyčky, až Kopýtko skončil za brankou na zemi a šli si to vyříkat. Blažej to ale neunesl tak dobře jak Kopýtko a odchází do šaten.
42:33 Z fotbalové přestřelky mezi Dvořákem a Šachem vyšel určitě líp Dvořák, protože Šachovi se s odkopem trochu podlomili nohy a nebylo to úplně efektivní.
40:42 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 10:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #24 Petr Hartman, asistoval #83 Petr Blažej (10:5)
40:42 Krásná akce domácích. Hartman nejdřív zkusil vyvézt míček a díky tomu zůstal vepředu a poté vstříc Vybíralovi zvolil krásnou střelu nad nohu.
40:00 Střely ve 2. části: 10:9
38:12 Dvořák teď vstříc Hájkovi vyzkoušel, jak pevnou helmu má a helma obstála na výbornou.
37:03 Teď se nám to trochu zvrtlo a góly padají do obou branek.
36:44 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 9:5
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #11 Martin Marek bez asistence (9:5)
36:38 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 9:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #16 Jan Švejda, asistoval #94 Jiří Krůšek (9:4)
36:21 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 8:4
Vlastní branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #44 Pavel Doubek (8:4)
36:21 Ten Doubek by se neztratil ani ve fotbale! Přátelsky si šel plácnout s protihráči, protože z pozice obránce si balonek ze vzduchu kopl do branky a Hájek chudák byl bez šance.
35:56 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 8:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #64 Matěj Špaček, asistoval #52 Jakub Záň (8:3)
35:16 Marek teď dokázal podržet balonek a i přes bránícího hráče na zádech šel do střely. Hájek celkem v pohodě chytá.
34:48 Nguyen si odnáší čepel a jde na střídačku, to je pro domácí dnes už druhá zlomená hokejka. Au.
34:26 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 7:3
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #22 Jaroslav Rybka, asistoval #97 Jan Kopýtko (7:3)
34:26 Rybka teď takovou střelu z posledního po zemi překonal Hájka, který na tenhle gól nebude pyšný. Rychlost téměř nulová, ale projelo mu to za záda...
32:10 SKV teď hezky dokázalo otočit balonek kolem dokola a Špaček vystřelil, Vybíral se stihl přesunout a rukou vyrazit mimo.
30:41 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 7:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #83 Petr Blažej, asistoval #8 Viktor Vondra (7:2)
30:41 Vybíral dlouhým pasem našel Kratochvíla, ten si skvěle zpracoval nohou a šel do střely. Následně Vondra zvládl vychytat přihrávku a vyslal Blažeje do útoku, který sám vstříc Vybíralovi bekhendovou kličkou jde slavit gól.
26:30 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 6:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #4 Gustav Ondrejčík, asistoval #70 Chi Hieu Nguyen (6:2)
26:12 Kratochvíl teď hezky sebral balonek a utíkal dopředu, ale neměl co, tak zaběhl za bránu a nic z toho.
25:07 Blažej teď hezky našel Vondru na středu a ten z první vypálil, Vybíral dobře vykryl.
24:32 Vyloučen hráč #21 Michal Libecait družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nesportovní chování
24:32 Šach teď trochu sroloval Kopýtka, ale nevypadalo to úplně proti pravidlům. Hostující lavička ale nesouhlasila a důraznými výkřiky si stěžovala, až z toho jeden z hráčů odchází na trestnou.
24:08 Kratochvíl v dobré příležitosti utíkal dopředu, ale střela tahem mu nesedla a vystřelil zbytečně vysoko.
23:57 Přiostřování pokračuje, Litvínovštví teď důrazně reklamovali nějaký faul, až na ně rozhodčí musel zařvat: "Neječ!"
22:45 Dvořák mířil na bližší, Hájek vyrazil a zase se rozezvonila tyč.
20:00 Střely v 1. části: 14:17
19:12 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 5:2
19:12 Tak teď to Kopta udělal velice pěkně. Nejdříve si jednoduchou kličkou obešel Záně a pak nedal Hájkovi šanci střelou do vinglu.
18:30 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 5:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #94 Jiří Krůšek, asistoval #16 Jan Švejda (5:1)
18:14 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 4:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #70 Chi Hieu Nguyen, asistoval #94 Jiří Krůšek (4:1)
18:14 Ngueyn si teď hezky povodil Vybírala a bekhendem za něj jen lehce zasunul.
17:15 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 3:1
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #68 Martin Dvořák, asistoval #91 Lukáš Kaprhál (3:1)
15:49 Zvonila tyč! Libecait po krásné krosové nahrávce od Kratochvíla byl před práznou bránou, trefil to krásně z první přes ruku, ale Hájek to dneska zatím dobře postavil.
15:06 Vyloučen hráč #16 Jan Švejda družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za opakované přestupky
14:59 To netrvalo dlouho a už se nám to tu začíná přiostřovat.
13:52 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 3:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #64 Matěj Špaček, asistoval #27 Lukáš Gregor (3:0)
13:52 A Špaček na druhý pokus úspěšný. Krásné přehrání balonku na druhou stranu a jeho střelu z první si Vybíral trochu srazil do brány.
12:43 Vyloučen hráč #22 Jaroslav Rybka družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za blokování florbalky
11:46 I na druhé straně střela ze vzduchu, tentokrát z hole Hruštince.
11:07 Tak teď už to všichni viděli v síti. Špaček dostal žabičku na střed a ocitl se sám před prázdnou bránou. Balonek trefil ze vzduchu z první, ale na ochoz.
09:45 Nigrin teď natáhl z půlky a ač jeho střela měla dobré parametry, tak Vybíral nikým necloněný v pohodě chytá.
07:37 Hruštinec při chuti, zase vystřelil, tentokrát se jeho střela otřela o nohy Klímy, ale Hájek s trochou štěstí chytá.
06:10 Švejda se teď natáhl pro balonek a ještě zkusil bekhendovou kličkou překonat Vybírala, ale ten byl tentokrát úspěšný.
05:56 Kratochvíl teď chytře vystřelil mezi nohama obránce, ale Hájek se nenechal překvapit.
05:32 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 2:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #8 Viktor Vondra, asistoval #24 Petr Hartman (2:0)
04:25 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 1:0
04:03 Záň teď vystihl rozehrávku Litvínova zpoza útočné brány a vyslal dopředu Gregora, ten se ještě otočil a hezky se snažil nahrát zpátky Záňovi do prázdné, ale hostující obránce jeho úmysl vystihl.
03:15 Nigrin teď trochu namazal Hruštincovi, ale tomu naštěstí balonek uskočil a vystřelil tak 10m do vzduchu.
01:39 Začátek zápasu a už oba gólmani mají dva úspěšné zákroky.