3:7
    Martin ŠULC
    (Pobořil)

FBC 4CLEAN Česká Lípa - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 3:7
branky: 38. Radek Krajcigr, 39. Jan Peška, 49. Milan Tichý - 5. Lukáš Pobořil, 14. Lukáš Pobořil, 17. Patrik Němec, 24. Lukáš Pešat, 38. Lukáš Pešat, 40. Lukáš Pešat, 58. Martin Šulc; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 360; zásahy brankářů: Jan Dvořák 8 - Jan Binder 26; po třetinách: 0:3, 2:3, 1:1
60:00 Střely ve 3. části: 16:3
59:30 U Ostravské branky vznikla menší potyčka, která vyústila ve volný úder pro Ostravu.
58:52 Krajcigr krásným backhandem obehrává Gála.
57:55 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:7
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #6 Martin Šulc, asistoval #85 Lukáš Pobořil (3:7)
57:55 Dvořák se na vteřinu vrátit na hřiště, ovšem ihned se vrátil na střídačku.
57:32 Slaný v šanci s backhandem
56:43 Timeout FBC 4CLEAN Česká Lípa
56:43 Česká Lípa stahuje brankáře a hraje v šesti.
55:24 Němec posouvá hru na českolipskou polovinu, kde již čekají jeho spoluhráči.
54:32 Kopič v šanci, ovšem Štěrba neměl šanci míček dorazit za Bindera!
53:52 Slaný střílí z poloviny do bloku Chatrného.
53:15 Chatrný se ujímá míčku a posílá ho pryč.
53:08 Štěrba přihrává na Mlejnka, který ovšem o této přihrávce zatím neví.
52:58 Štěrba v šanci.
51:19 Stárek přiražen k mantinelu.
50:52 Peška ve velké šanci!
49:33 Mlejnek a Šterba se snaží dostat k Brance, Štěrba střílí, ale Binder již jeho střelu čekal.
48:33 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 3:6
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #4 Milan Tichý z trestného střílení (3:6)
48:32 Rozhodčí signalizovali odložené vyloučení, načež si Lípa vzala trenérskou výzvu na přezkoumání přerušení gólové situace. Po přezkoumání videa bylo nařízeno trestné střílení.
48:14 Štěrba přihrává Slanému, který se trefuje do Binderovy helmy.
47:27 Kopič a Tichý se snaží dostat míček z půlky k Ostravské brance.
46:43 Ostrava se ujímá míčku a zahajuje útok
45:30 Slanému sjel míček z čepele, jeho pokus o střelu zachraňuje Tichý.
44:23 Kouba faulován loktem Sedláčka.
44:03 Gál v obrovské šanci přestřeluje českolipskou branku.
42:49 Tichý posílá nebezpečný míček zpět na domácí polovinu, kde se ho ujímý Slaný.
41:51 Krajcigr se chtěl dostat do šance, avšak Binder zakročil.
41:02 Košarišťan v souboji s Koubou, který letí do mantinelů.
40:14 Česká Lípa v šanci.
40:01 Úvodní buly 3. třetiny vyhrává Ostrava!
40:00 Střely ve 2. části: 7:7
39:18 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:6
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #50 Lukáš Pešat, asistoval #85 Lukáš Pobořil (2:6)
39:17 Odložené vyloučení nebude uloženo z důvodu branky vstřelené nepronivším týmem.
39:15 Rozhodčí signalizují odložené vyloučení pro hráče České Lípy!
38:45 Hrají se poslední minuty 2. třetiny a střely České Lípy se začínají proměnovat
38:35 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 2:5
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #3 Jan Peška, asistoval #29 Ondřej Kopič (2:5)
37:34 Buly vyhrává Ostrava!
37:33 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 1:5
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #77 Radek Krajcigr, asistoval #50 Štěpán Slaný (1:5)
37:22 Buly vyhrává Česká Lípa!
37:21 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:5
37:15 Mlejnek střílí podobně jako Chatrný pár vteřin zpátky, ovšem místo tyčky šla střela do bloku.
36:25 Jirsa a Slaný na půlce, snaží se přihrát Štěrbovi u Ostravské branky.
35:12 Situace na hřišti začíná být velmi vypjatá a frustrace srčí z obou týmů.
34:30 Chatrný přihrál kličkou Sedláčkovi, který se pokusil míček poslat dále. Tuto přihrávku mu ale překlazil Krajcigr.
33:51 Mlejnek právě ztratil kontrolu nad míčkem, situaci zachránil přihrávkou na Kopiče.
32:43 Mlejnek a Dzierža na hřišti si přihrávají kolem Ostravských hráčů
32:01 Šulc střílí do bloku Mlejnka.
31:07 Jakubec nyní ve velmi ostrém souboji, který skončil zákrokem zdravotníka.
30:19 Peška vybojoval v rohu volný úder.
29:27 Pekárek a Kopič v souboji.
28:15 Stárek střílí do bloku Pobořila!
27:25 Šubert a Sedláček se snaží obehrát českolipskou blokádu a najít šanci na další branku.
26:25 Barabáš klidní hru a posílá míček zpět ke svým spoluhráčům.
25:22 Choma postupuje na českolipskou branku, ovšem jeho pokus byl zmařen Tichým.
25:06 Štěrba v obří šanci!
24:06 Herblich si vodí Pešku kolem své branky a snaží se dostat míček do bezpečnější pozice.
23:46 Buly vyhrává Ostrava!
23:45 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:4
22:55 Peška seknut Jakubcem.
21:59 Sedláček posílá míček do útočné poloviny, kde na něj ale čekal Stárek a poslal ho kopem zpátky.
21:03 Tichý a Slaný v souboji s Pešatem se snaží vybojovat míček.
20:18 Kopič se ihned po získání míčku ujímá šance a střílí.
20:01 Úvodní bylu 2. třetiny vyhrává Ostrava!
20:00 Střely v 1. části: 6:5
19:48 Ostrava se zdržuje na své polovině a vyčkává.
19:17 Pešat měl nyní šanci připsat si první střelu, avšak míček přeletěl branku.
18:20 Šubert hledá své spoluhráče, kteří by byli ve výhodné pozici pro vstřelení branky.
17:42 Hrají se poslední tři minuty první třetiny a aktuální stav utkání se přiklání více k hostům z Ostravy.
16:55 Ostravští opatrně našlapují a nedávají žádné příležitosti k zákroku českolipských hráčů.
16:02 Buly vyhrává Ostrava!
16:01 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #79 Patrik Němec, asistoval #50 Lukáš Pešat (0:3)
15:54 Pobořil a Šulc přesouvají hru na českolipskou polovinu.
15:41 Krajcigr faulován v rohu.
14:34 Stárek a Kouba v šanci jako hrom.
13:53 Českolipští obránci se snaží zamezit pokusům o průnik Ostravských útočníků.
13:11 Buly vyhrává Ostrava!
13:10 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #85 Lukáš Pobořil, asistoval #50 Lukáš Pešat (0:2)
12:21 Jakubcovi Kouba sebral míček, avšak šance byla promarněna poté, co sklouznul a ztratil kontrolu nad míčkem!
11:35 Herblich posílá míček zpět na svojí polovinu po přeskupení Českolipských obránců.
10:49 Peška, Slaný, Pekárek i Krajcigr v poli, bohužel jim míček zalítl za mantinel a nedostali se ke střele.
10:10 Němec rozehrává v rohu svého týmu.
09:59 Pešat a Peška v souboji u českolipské střídačky.
09:13 Jakubec a Sedláček vyčkávají u své branky.
08:22 Štěrba v souboji vybojoval výhodu pro Českou Lípu.
06:56 Stárek sebral míček Sedláčkovi a přihrává Peškovi, který střílí na bránu.
06:07 Sedláček posílá míček Šulcovi a přesouvá se blíče k Českolipské brance.
05:30 Stárek a Pekárek předávají míček Kopičovi a střídají.
05:02 Mlejnek a Gál soupeří na polovině o míček.
04:25 Buly vyhrává Ostrava!
04:24 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:1
03:32 Peška přijímá přihrávku od Kopiče a střílí!
03:05 Stárek a Mlejnek získávají kontrolu nad míčkem, a předávají štafetu Kopičovi a Krajcigerovi.
02:13 Košarišťan a Stibor hledají skuliny v českolipské obraně.
01:05 Slaný a Tichý kombinují, posílají přihrávku Koubovi na útočné polovině.
00:08 Ostrava se ovšem ihned ujímá míče a Choma s Němcem si přihrávají na své polovině.
00:01 Úvodní buly vyhrává Česká Lípa!
00:00 Vážení florbaloví fanoušci, vítejte u 26. a posledního kola základní části Livesport Superligy, ve kterém se střetne FBC 4Clean Česká Lípa a FBC ČPP Bystroň Group Ostrava