• 61 60:16
    9:10
    (Kisugite)

BLACK ANGELS - FbŠ Bohemians 9:10p
branky: 6. Jakub Renčín, 11. Matouš Burian, 26. Jakub Boček, 37. Marek Fryš, 39. Daniel Ludvík, 44. Vladimír Bačinský, 53. Vilém Doležal, 55. Vilém Doležal, 59. Matouš Burian - 8. Karel Petrák, 19. Jan Řehoř, 31. Filip Forman, 31. Patrik Šebek, 42. Karel Petrák, 50. Filip Forman, 51. Ondřej Kawulok, 52. Patrik Šebek, 56. Jakub Buršík, 61. Jakub Buršík; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 3:0; využití: 0:3; diváků: 72; zásahy brankářů: Daniel Körber 30 - Jakub Zavřel 15; po třetinách: 2:2, 3:2, 4:5, 0:1
65:00 Střely v prodloužení: 0:2
60:16 GÓL FbŠ Bohemians! 9:10
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #21 Jakub Buršík, asistoval #5 Martin Kisugite (9:10)
60:16 Körber nejprve vyrazil střelu po Buršíkově kličce, na jeho dorážku ale už nestačil.
60:01 První buly prodloužení pro Bohemians.
60:00 Střely ve 3. části: 8:13
59:59 Bohemians si berou Coach Challenge na brankovou situaci před pár chvílema, video však bylo neprůkazné.
58:59 Timeout FbŠ Bohemians
58:59 GÓL BLACK ANGELS! 9:9
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Matouš Burian, asistoval #99 Jakub Renčín (9:9)
58:59 Zavřel nejprve předvedl neskutečný zákrok, na pohotovou dorážku Buriana ale už nestačil. Black Angels opět srovnali.
58:30 Körber na střídačce, domácí to zkouší v šesti.
57:59 Neklan ve velmi nebezpečné situaci netrefil bránu.
55:42 GÓL FbŠ Bohemians! 8:9
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #21 Jakub Buršík, asistoval #12 Karel Petrák (8:9)
55:42 Buršík vzal zodpovědnost na sebe a z dálky prostřelil Körbera.
54:51 GÓL BLACK ANGELS! 8:8
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #18 Vilém Doležal, asistoval #7 Matěj Boček (8:8)
54:51 SROVNÁNO!!! Doležal opět stál na správném místě a dokázal ze vzduchu sklepnout míček do Zavřelovy branky.
54:20 Zavřel parádně zvedl koleno a zblokoval tak Renčínovu střelu.
52:07 GÓL BLACK ANGELS! 7:8
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #18 Vilém Doležal, asistoval #17 Matouš Burian (7:8)
52:07 Burian přesvědčil všechny v hale, že bude střílet. Doležal se proto po jeho perfektní nečekané přihrávce nacházel ve snadné situaci.
51:22 Timeout BLACK ANGELS
51:22 GÓL FbŠ Bohemians! 6:8
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #7 Patrik Šebek, asistoval #34 Matúš Gajdoš (6:8)
51:22 Šebek se prokličkoval od mantinelu až před Körbera a dlouhou rukou popostrčil míček do branky.
50:36 GÓL FbŠ Bohemians! 6:7
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #11 Ondřej Kawulok, asistoval #21 Jakub Buršík (6:7)
50:36 Záhy klokani utkání překlápí ve svůj prospěch. Kawulok se v brankovišti předvedl jako ten nejdůraznější a bere si vedení.
49:35 GÓL FbŠ Bohemians! 6:6
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #81 Filip Forman, asistoval #77 Jaroslav Petrák (6:6)
49:35 Už už to vypadalo, že se domácí tentokrát ubrání, dokonce měli více šancí než Bohemians. V závěru však zasáhl Forman a srovnal stav zápasu na 6:6.
48:49 Zavřel si vyjel až na kraj velkého brankoviště a dokázal tak vychytat Bočkův pokus.
47:39 Vyloučen hráč #69 Filip Neklan družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře
47:39 Dokáže Bohemka proměnit i svou třetí přesilovku po dalším faulu Neklana?
45:19 Zavřel si teď oddychnul! Odražený míček proskákal jen těsně vedle jeho branky.
43:13 GÓL BLACK ANGELS! 6:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #29 Vladimír Bačinský, asistoval #18 Vilém Doležal (6:5)
43:13 Doležal našel na středu Bačinského, který nechytatelnou střelou překonal Zavřela a vrátil domácím vedení.
41:48 GÓL FbŠ Bohemians! 5:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #12 Karel Petrák, asistoval #81 Filip Forman (5:5)
41:48 Bohemka na nic nečekala a po šesti vteřinách našla odpověď na nájezd, se kterým jejich střídačka nesouhlasila.
41:42 Trestné střílení družstva BLACK ANGELS neproměnil #17 Matouš Burian.
41:42 Burian se zamotal do svých kliček a Hyršl mu v klidu míček vykopl z čepele.
41:42 Burian se zammotal do svých kliček a Hyršl mu vykopnul míček.
41:42 Čáslavu v úniku sekl obránce klokanů, domácí proto pojedou nájezd. K němu se postaví Burian a do brány proti němu Hyršl.
40:01 Úvodní vhazování třetí třetiny pro Bohemku.
40:00 Střely ve 2. části: 8:11
38:21 GÓL BLACK ANGELS! 5:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #26 Daniel Ludvík, asistoval #71 Jakub Boček (5:4)
38:21 Zápas nahoru dolů, tentokrát zmatku dokázali využít domácí, po krosovce si s padajícím Zavřelem poradil Ludvík.
36:41 GÓL BLACK ANGELS! 4:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #9 Marek Fryš, asistoval #26 Daniel Ludvík (4:4)
36:41 Vyberte si, střela inspirována Zdeno Chárou, nebo Robinem Bělíkem z juniorky BA. Marek Fryš opět srovnává stav zápasu.
30:41 GÓL FbŠ Bohemians! 3:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #7 Patrik Šebek, asistoval #81 Filip Forman (3:4)
30:41 Pouze dvacet vteřin od konce minulé přesilovky se hosté dostali do další, kterou tentokrát dokázali využít během pouze jedné vteřiny.
30:23 GÓL FbŠ Bohemians! 3:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #81 Filip Forman, asistoval #5 Martin Kisugite (3:3)
30:23 Forman od mantinelu vyslal prudkou střelu, ke které se brankář nedokázal včas přesunout. Domácí v plném počtu.
29:58 Vyloučen hráč #16 Vojtěch Novotný družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře
29:58 Za prohřešek Novotného teď budou domácí muset bránit pátou nejlepší přesilovku v lize.
29:02 Körber je dnes v bráně velmi jistý, teď si poradil s Kawolukem.
28:06 Matěj Boček z voleje míček přestřelil.
25:49 GÓL BLACK ANGELS! 3:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #71 Jakub Boček, asistoval #15 Daniel Körber (3:2)
25:49 Körber chytil míček a fantasticky našel Jakuba Bočka, který už si samotný na Zavřela věděl rady.
23:15 Burianovi nesedl míček po přihrávce a přestřelil branku.
21:37 Doležal s Hanákem dokázali překazit Zavřelův výhoz, před otevřenou bránou ale Doležal zpanikařil a trefil pouze tyč.
20:54 Körber vleže zvedl nohu a udělal tak zákrok.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny pro Black Angels
20:00 Střely v 1. části: 8:14
18:00 GÓL FbŠ Bohemians! 2:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #18 Jan Řehoř bez asistence (2:2)
18:00 Rozehrávku Jana Baumana zachytil Řehoř, překonal ho v souboji 1 na 1 a backhandem prostřelil Körbera.
17:20 Bohemians standartku z nebezpečné pozice nedokázali využít.
14:24 Kisugite trefil pouze Körberovu helmu.
10:57 GÓL BLACK ANGELS! 2:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Matouš Burian, asistoval #34 Tomáš Čáslava (2:1)
10:57 Zavřel dokonce objímal svou tyč za účelem zastavení míčku po Burianově úniku, ten se ale nakonec zakutálel o centimetr za jeho záda a andělé jsou opět ve vedení.
10:38 Navrátilce do sestavy Čáslavu vychytal Zavřel.
09:35 Buršík ze středu hřiště pouze do tyče.
08:49 Forman našel střílenou přihrávkou před bránou Petráka, jeho teč ale mířila nad bránu.
07:27 GÓL FbŠ Bohemians! 1:1
07:27 Malič našel v obraně domácích ulici na Formana, ten pouze zklepl míček na stranu na Petráka, který srovnal stav zápasu.
05:09 GÓL BLACK ANGELS! 1:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Jakub Renčín, asistoval #9 Marek Fryš (1:0)
05:09 Po úvodní permanenci klokanů si slovo vzali andělé, kteří předvedli svou efektivitu. Míček po střele Fryše, která se odrazila za bránu, našel Renčín a uklidil ho za Zavřelova záda.
04:00 Körber za poslední minutu v bráně lítal jak superman a zabránil třem gólům.
02:42 Až po téměř třech minutách zápasu jsme svědci první střely, tu měli na svědomí klokani.
00:01 Úvodní vhazování zápasu pro Bohemians.
00:00 Nastupujcí brankáři: BLACK ANGELS: Daniel Körber - 73,58 % úspěšnost zákroků; 6,10 průměr gólů na zápas; 963,68 odchytaných minut FbŠ Bohemians: Jakub Zavřel - 76,72 % úspěšnost zákroků; 6,73 průměr gólů na zápas; 481,35 odchytaných minut
00:00 Tahouni mužstev: BLACK ANGELS: Jakub Boček (17+15) FbŠ Bohemians: Filip Forman (17+33)
00:00 Dle minulých vzájemnýcch zápasů můžeme očekávat divokou přestřelku, na konci října v zápase, kde padlo sedmnáct gólů, se vítězství těsně převážilo na stranu klokanů. V minulých sezonách či na Czech Open rovněž nejsme zvyklí, že by v duelech těchto týmů padlo méně než deset gólů.
00:00 Dámy a pánové, vítejte u 20. kola Livesport Superligy. Domácí BLACK ANGELS hostí FbŠ Bohemians.