• 60 59:59
    7:9
    (Delong)

FB Hurrican Karlovy Vary - 1. SC TEMPISH Vítkovice  7:9
branky: 10. Lukáš Macháček, 14. Michal Strachota, 36. Michal Klápa, 38. Matyáš Velc, 39. Daniel Nicklas, 39. Filip Eliáš, 59. Michal Zeman - 12. Matyáš Šindler, 20. Jakub Hubálek, 25. Matyáš Šindler, 30. David Slončík, 36. David Slončík, 47. Marek Matejčík, 49. Michal Pažák, 60. Michal Pažák, 60. Marek Matejčík; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 3:1; využití: 1:2; diváků: 158; zásahy brankářů: Jan Eckhardt 26 - Denis Jasiok 1, Lukáš Souček 9; po třetinách: 2:2, 4:3, 1:4
60:00 Střely ve 3. části: 8:13
59:59 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 7:9
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #86 Marek Matejčík, asistoval #72 Adam Delong (7:9)
59:25 Domácí trestuhodně nechali před brankou volného Pažáka, který vypadá to vystřelí Vítkovicím tři body.
59:24 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 7:8
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #27 Michal Pažák, asistoval #14 Lukáš Fukala (7:8)
58:28 Nedáš-dostaneš. Eckhardt nejprve fantastickým zákrokem zabránil gólu a z následného protiútoku srovnává nádhernou střelou Zeman.
58:27 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 7:7
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #28 Michal Zeman, asistoval #66 Filip Eliáš (7:7)
57:50 Střelu Tomča bez problémů Souček vyráží.
57:00 Poslední tři minuty třetí třetiny.
55:22 Domácí se snaží o vyrovnání, bohužel jim pokaždé ten poslední krůček chybí.
53:33 Další skvělý zákrok Eckhardta.
52:44 Domácím teď chybí trochu přesnosti, která by je dostala do šance.
51:10 Také Tomčo na druhé straně nad.
50:42 Hubálek teď netrefil branku.
49:36 Eckhardt se skvěle přesunul a vychytal Fukalu.
48:50 Delong čistě odebral míček zezadu Klápovi.
48:16 Pažák dostal na malém brankovišti dostatek prostoru a z dobré pozice se nemýlí.
48:15 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 6:7
46:51 Nyní se to již Vítkovicím povedlo a Matejčík střelou do pravé šibenice dává na 6:6.
46:50 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 6:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #86 Marek Matejčík, asistoval #27 Michal Pažák (6:6)
46:29 Zeman napravil svou chybu v rozehrávce úspěšným blokem.
45:32 Hostům se zatím stále nedaří skóre dorovnat.
44:47 Lebeda trefuje břevno.
43:34 Míček teď poskakoval ve vítkovickém brankovišti, nikdo z domácích na něj nedosáhl.
42:02 Strachota v dobré pozici teď míček netrefil.
41:04 Rostislav Gattnar si v souboji s Langem pomohl faulem.
40:01 Míček jako první získávají hosté
40:00 Střely ve 2. části: 7:10
39:58 Pažáka zablokoval Lebeda a druhá třetina nám končí za stavu 6:5 pro domácí.
38:55 Vary jsou v laufu, Vítkovicím nepomohla ani výměna brankářů, které po půl minutě přívítal v brance Eliáš.
38:54 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 6:5
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #66 Filip Eliáš, asistoval #74 Lukáš Macháček (6:5)
38:17 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 5:5
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #10 Daniel Nicklas, asistoval #44 Michal Klápa (5:5)
38:17 Střídání brankáře. Nový brankář #29 Lukáš Souček družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice
37:39 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:5
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #55 Matyáš Velc, asistoval #23 Jan Zavadil (4:5)
36:41 Šťovíčkův dobrý blok proti Delongovi.
35:48 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 3:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 David Slončík, asistoval #14 Lukáš Fukala (3:5)
35:13 Využitá přesilovka i na domácí straně, Strachota našel Klápu na jeho oblíbené pozici na pravém křídle a máme sníženo.
35:12 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:4
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #44 Michal Klápa, asistoval #78 Michal Strachota (3:4)
34:39 Vyloučen hráč #92 Štěpán Kaleta družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
33:42 Domácí se po ubráněném oslabení snaží snížit, zatím neúspěšně.
32:11 Domácí tentokrát početní nevýhodu ubránili.
30:56 Střelu Hubálka vyráží Eckhardt maskou.
30:11 Vyloučen hráč #55 Matyáš Velc družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání
29:13 Chyba v domácí rozehrávce a přečíslení Gattnara se Slončíkem končí čtvrtým gólem v karlovarské síti.
29:12 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 2:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 David Slončík, asistoval #12 Martin Gattnar (2:4)
28:10 Výběh Rostislava Gattnara řeší Eckhardt zákrokem ramenem.
27:05 Zahraj před brankou na přihrávku Macháčka nedosáhl.
26:03 Nicklas teď vypomohl obraně a u míčku tak domácí.
24:43 Šindler dostal míček do předbrankového prostoru a backhendem uklízí pod břevno.
24:42 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 2:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #25 Matyáš Šindler, asistoval #72 Adam Delong (2:3)
24:23 Vyloučen hráč #28 Michal Zeman družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hra rukou
23:41 Domácí drží míček a v klidu rozehrávají.
22:27 Strachota pálí mimo
20:49 Šťovíček na poslední chvíli odpálil míček z brankoviště
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrávají hosté.
20:00 Střely v 1. části: 2:11
19:24 Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
19:22 Hubálek dostal na středu dostatek prostoru a po milimetrově přesné přihrávce od Delonga prostřeluje Eckhardta.
19:21 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 2:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #55 Jakub Hubálek, asistoval #72 Adam Delong (2:2)
18:33 Gattnar opět netrefil odkrytou branku.
18:04 Vyloučen hráč #8 Matěj Korbel družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost
17:35 Vítkovice teď drží domácína jejich polovině.
15:53 Tomčo zablokoval pokus Rostislava Gattnara
15:12 Vysoká hokejka Klápy zmařila další domácí pokus.
14:01 Delong se snažil vyrovnat, Eckhardt vyráží maskou.
13:44 Parádní střela do šibenice v podání Strachoty a domácí opět vedou
13:43 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #78 Michal Strachota, asistoval #44 Michal Klápa (2:1)
11:44 Besta vybojoval míček na středu a oté ho předložil Šindlerovi, který rychlou střelou vyrovnává. Domácí kapitán ještě reklamoval faul, branka však platí.
11:43 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 1:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #25 Matyáš Šindler, asistoval #88 Jiří Besta (1:1)
10:22 Rychlá kombinace Klápy se Strachotou končí střelou nad.
09:50 Matejčík našel výborně Rostislava Gattnara, ten však odkrytou klec netrefil.
09:16 Macháček potáhl míček a střelou nad rameno Jasioka otevírá skóre
09:15 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:0
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #74 Lukáš Macháček, asistoval #86 Jiří Šťovíček (1:0)
08:27 Zmatek v domácím brankovišti řeší Tomčo dlouhým odpalem.
07:35 Střela Nicklase opět tečovaná
05:56 Macháček se zkoušel vytočit z rohu, jeho tečovaná střela těsně minula branku
03:32 Zatím sledujeme zápas plný úspěšných bloků, brankáři na svou chvíli zatím čekají.
01:33 Pkus Lebedy rovněž zablokovaný a u míčku jsou hosté.
00:34 Dva úspěšné bloky Zahraje a Korbela.
00:01 První buly dnešního zápasu pro hosty
00:00 Vítáme vás u sledování online přenosu k utkání 14.kola Livesport Superligy, ve kterém se proti sobě postaví domácí Karlovy Vary a Vítkovice. Domácí výběr v letošní sezóně ukořistil doma čtyři body, když hned při své premiéře přehrál Pardubice a poté ještě dovedl do prodloužení zápas s Českou Lípou, naposledy padl v Liberci 9:3. Vítkovicím se na hřištích soupeřů daří, kromě nečekaného zaváhání v Pardubicích si odvezly pokaždé tři body. Také hosté budou chtít zapomenout na minulý víkend, kdy doma prohráli s Mladou Boleslaví 1:7. Uvidíme, kdo bude tentokrát úspěšnější, zda hosté potvrdí roli favorita, nebo se karlovarští postarají o překvapení. Než celý zápas vypukne, můžete si přečíst zápasový program, odkaz naleznete zde