1:7
    Dominik BENEŠ
    ()

1. SC TEMPISH Vítkovice - Předvýběr.CZ Florbal MB 1:7
branky: 31. Jiří Besta - 5. Daniel Šebek, 10. Matyáš Krebner, 22. Jan Natov, 29. Jakub Bína, 34. Daniel Šebek, 44. Jan Natov, 56. Dominik Beneš; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 268; zásahy brankářů: Lukáš Souček 16 - Lukáš Bauer 10; po třetinách: 0:2, 1:3, 0:2
60:00 Ohlasy trenérů a hráčů utkání k shlédnutí zde
60:00 Střely celkem 11:22
60:00 Nejlepší hráči: Vítkovice - 17 Jan Šebesta, Mladá Boleslav - 74 Lukáš Bauer
60:00 Střely ve 3. části: 3:5
59:35 Ani Delong teď neprostřelil boleslavskou hráz
58:40 Delong blokuje před prázdnou kasou
56:28 Besta vybojoval míček ale nakonec ho s M. Gattnarem do branky nedokopali
55:41 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:7
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #22 Dominik Beneš bez asistence (1:7)
55:41 Beneš přes půlku do prázdné
54:19 Souča zase odpočívá a Hubyho granát trefil před brankou Šebu
53:00 Když už výsledek není nic moc, tak aspoň, že si děcka užívají mikulášskou nadílku. To zas bude na tribuně svinčík..
51:17 Domácí v šesti, Souča teď odpočívá
48:38 Oba týmy se obviňují ze simulování. Je to nepěkné a ošklivé
45:20 Zbytek přesilovky už domácí ustáli
44:27 Další úprk a Suchánek přehazuje Souču i branku
43:16 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:6
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #88 Jan Natov, asistoval #20 Martin Tokoš (1:6)
43:16 Domácí rozehráli na hosty a Natov toho využívá
43:11 Vyloučen hráč #3 Daniel Šebek družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za blokování florbalky
43:11 Šindlerovy kudrlinky na pětníku se nelíbily Šebkovi
42:03 Matejčík prostrčil na M. Gattnara ale Bauer byl venku včas
41:11 Pažák to zkouší do horní poloviny branky, jenže ta je moc nízko
40:00 Střely ve 2. části: 4:7
39:14 Pěnička utekl a bekhendem rozvlnil síť, ovšem jen z boku
38:35 Teď je to koukatelné asi jako zápas Japonska s Kostarikou
35:50 Co se teď šancí týče nic moc a tak aspoň Tomašík po odpískání dohrává Bestu
33:23 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:5
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #3 Daniel Šebek, asistoval #66 Matyáš Krebner (1:5)
33:23 Jenomže přesně na zadní se trefuje po standardce i Šebek
31:50 V zápase se objevuje Delong s Hubálkem
30:59 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 1:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #88 Jiří Besta, asistoval #86 Marek Matejčík (1:4)
30:59 Suchánkova megazávora na Matejčíka nebyla potrestána rozhodčími ale přesnou střelou Besty na zadní tyč
29:23 Vyloučen hráč #66 Matyáš Krebner družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za držení
28:37 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:4
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #17 Jakub Bína, asistoval #41 Matěj Pěnička (0:4)
28:37 Rychlý výhoz a i přes snahu Vítovce trefuje Bína ze vzduchu přesně
28:04 Besta jen do Bauera
26:50 Hráči domácích si zřejmě vzpomněli na starou spolupráci a namazali během jednoho střídání postupně Tokošovi, Tomašíkovi a Suchánkovi
24:11 Vítkovice kombinují okolo obranného bloku Bolky. R. Gattnar to už nevydržel a vystřelil vedle
22:56 Seibert za brankou sundává Palču
22:22 Domácí reagují redukcí sestavy
21:12 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:3
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #88 Jan Natov, asistoval #7 Milan Tomašík (0:3)
21:12 Natov si ve výjezdu počkal na správný moment a přišpedlil míček pod břevno
20:00 Střely v 1. části: 4:10
19:50 Tak tahle třetina domácím zrovna dvakrát nevyšla
17:38 Míček při nájezdu Bíny končí v rohu
17:37 Trestné střílení družstva Předvýběr.CZ Florbal MB neproměnil #17 Jakub Bína.
09:09 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #66 Matyáš Krebner, asistoval #77 Lukáš Punčochář (0:2)
09:09 Besta se odrazil od Krebnera a ten pak věší do víka
08:11 Na míčku jsou více hosté
06:17 Na druhé straně hledal a nenašel Palča Slonču
05:56 Souča nějakým zázračným způsobem likviduje Bínův pokus z bezprostřední blízkosti
04:50 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #3 Daniel Šebek, asistoval #43 Michal Sládek (0:1)
04:50 Pinčes zahrál rychle na Šebka aten z otočky prostřeluje Souču
03:20 Dnes po dlouhé době nastupuje od první minuty Ondřej Vítovec
01:57 Šebesta z otočky mířil dolů ale Bauer lape
00:30 Tokoš pro zahřátí střílí nad
00:00 Dobrý den při sledování online přenosu z klasického zápasu mezi Vítkami a Bolkou s klasickým rozhodcovským obsazením