• 57 56:58
    7:5
    (Procházka)

ACEMA Sparta Praha - TJ Sokol Královské Vinohrady 7:5
branky: 1. Mikuláš Krbec, 3. Josef Juha, 8. Jiří Curney, 12. Dominik Bartoš, 34. Marek Zouzal, 43. Marek Zouzal, 49. Josef Juha - 12. Ondřej Stuchlík, 24. Vojtěch Klápa, 40. Vojtěch Klápa, 52. Radek Kužel, 57. Vojtěch Klápa; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 223; zásahy brankářů: Viktor Hejna 9 - Roberts Blumbergs 13; po třetinách: 4:1, 1:2, 2:2
60:00 Střely ve 3. části: 6:4
59:50 ROZHOVORY SPARTA ROZHOVORY SKV Sparťané na míčku. Vypadá to že se budou snažit dohrát posleních 10 sekund v klidu.
59:35 Juha teď promarnil obrovskou šanci
58:19 Atmosféra houstne. Klápův gól přidal zápasu na dramatičnosti.
57:58 Gregor od mantinelu trefuje tyčku.
56:58 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 7:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #89 Vojtěch Klápa, asistoval #99 Jan Procházka (7:5)
56:58 Klápa vyslal střelu od půlky. Hejna bohužel pro domácí vůbec nic neviděl.
55:52 Blumbergs si připsal úspěšný zákrok a hned v zápětí je odvolán z branky. SKV znovu v šesti.
55:32 Sparta se snaží zůstat na míčku a nedat tak Vinohradům šanci.
54:11 Krbec zkusil nahodit do prázdé. Chyběly milimetry.
52:34 Je tomu skutečně tak. Blumbergs utíká na střídačku a Vinohrady jdou do šesti.
51:59 SKV se vybírají svůj oddechový čas. Uvidíme hru v šesti?
51:58 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
51:58 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 7:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #44 Radek Kužel, asistoval #37 Štěpán Švejda (7:4)
51:58 I přesto že se dva hráči SKV zneškodnili mezi sebou, tak se Kužel dostal ke střele a snižuje tak náskok Sparty
51:04 Juha to znovu zkouší od mantinelu. Tentokrát však neodhadl pozici branky.
49:18 Před Hejnou teď bylo opravdu rušno. Ten ale vše s klidnou hlavou vyřešil.
48:09 GÓL ACEMA Sparta Praha! 7:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #10 Josef Juha, asistoval #40 Jiří Curney (7:3)
48:09 Juha dostal dostatek prostoru pro dorážení Curneyho střely. Třetí dorážka už konečně spadla za Blumbergsova záda.
47:01 Čermák jen těsně minul Blumbergsovu branku.
45:33 Košir zůstává ležet na hrací ploše. Snad bude v pořádku.
45:02 Křenek vyslal dalekosáhlou střelu. Bohužel mimo.
44:28 Juha zkouší od mantinelu. Střílí pouze do bloku.
42:39 GÓL ACEMA Sparta Praha! 6:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #14 Marek Zouzal, asistoval #81 Matěj Čermák (6:3)
42:39 Rychlá rozehrávka z rohu a Sparta znovu skóruje do odkryté branky.
41:34 Krbec z první od mantinelu trefuje tyčku.
40:35 Sparta hned ze začátku zahrozila.
40:01 Poslední uvodní buly pro SKV.
40:00 Střely ve 2. části: 3:6
39:57 Hartman z půlky těšně míjí branku.
39:10 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 5:3
39:10 Klápa využívá přesilovou hru a upravuje skóre.
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:21 Vyloučen hráč #69 Adam Kuchynka družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za blokování florbalky
38:21 Vinohrady budou mít šanci nám ukázat co umí v početní výhodě.
37:25 Další Blumbergsův zákrok který zneškodnil témeř jasný gól.
35:50 Pruner sám na středu netrefuje zařízení.
34:25 Vinohradský brejk nekončí brankou. Bartoš jako poslední hráč zachraňuje.
33:08 GÓL ACEMA Sparta Praha! 5:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #14 Marek Zouzal, asistoval #40 Jiří Curney (5:2)
33:08 Přesilovka využita. Sparťané rozebrali vinohradskou obranu a na Zouzalovi zbylo jen trefit prázdnou branku.
31:45 Vyloučen hráč #89 Vojtěch Klápa družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za zdržování hry
31:45 Uvidíme první přesilovku dnešního utkání. Předvede nám ji Sparta.
31:43 Sparta točí obranný blok Vinohrad.
30:17 Hra se přelévá ze strany na stranu. Vidíme gólové šance obou týmů.
29:15 Fisher nebráněný od mantinelu zkusil. Střela však letěla pouze za mantinel.
28:09 Otta teď na poslední chvíli zblokoval střelu Curneyho, která mířila do scela odkryté branky.
27:43 Domácí teď hodně chybují a nabízí hostím spoustu šancí se jim gólově přiblížit
26:03 Obrovská chyba Křenka nabídla vinohradům útok podobný nájezdu. Hejna tento pokus helmou vyráží.
24:35 Další chyba od Sparty. Vinohrady ostřelují Hejnu
23:41 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #89 Vojtěch Klápa bez asistence (4:2)
23:41 Krbcovu chybu Klápa potrestal. Freestylem zmátl Hejnu a snižuje.
22:24 Zouzal mohl navýšit skóre. Střela mu ale nesedla
21:05 Sparta klidně kombinuje a čeká na příležitost.
20:01 Úvodní buly 2.třetiny pro Spartu.
20:00 Střely v 1. části: 11:4
19:59 V první třetině už máme jasno. Týmy odejdou do šaten za stavu 4:1.
19:26 Blumbergs teď předvedl parádní přesun a zabránil tak Curneymu, aby si připsal další branku.
18:35 Krbec svým vysokým pressem znemožňuje Vinohradům rozehrát.
16:38 Kuchynka se po nahrávce od Petráně šteloval ke střele. Bohužel mu to trvalo příliš dlouho a ve střele mu bylo zabráněno.
15:54 Volný úder Sparty od hrany velkého brankoviště zvádli hosté na jedničku.
15:22 Juha v nepříjemném kontaktu s Blumbergsem. Rozhodčí přerušuje hru.
14:12 Domácí kombinují nepříjemně za Blumbergsovou brankou.
13:25 Vinohradské útočné snažení ukončil bravůrním ziskem Kuchynka.
11:55 GÓL ACEMA Sparta Praha! 4:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #6 Dominik Bartoš, asistoval #14 Marek Zouzal (4:1)
11:55 Bartoš hned v zápětí oplácí gólem do prázdné.
11:34 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #65 Ondřej Stuchlík, asistoval #24 Petr Hartman (3:1)
11:34 Vinohrady snižují! Stuchlík od půlky trefuje šibenici.
10:15 SKV se dostává do zápasu. Mají teď spoustu šancí, bohužel ale většina střel končí v blocích.
08:56 Vinohradské přečíslení 2 na 0. Hejnu zachránilo promáchnutí.
07:28 GÓL ACEMA Sparta Praha! 3:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #40 Jiří Curney, asistoval #89 Mikuláš Krbec (3:0)
07:28 Další přečíslení a další gól. Curney po zemi zvyšuje sparťanské vedení.
06:33 Obrovská šance Sparty! Bartoš vypressoval balon a nahrával Čermákovi před prázdnou bránu. Ten minul.
05:49 Juniorská lajna domácích prohání SKV po hřišti.
04:30 SKV se snaží najít skulinku, kudy se dostat na útočnou polovinu. Obranný blok domácích je ale neprostupný.
03:30 Sparta kombinuje v klidu na své obranné polovině.
02:26 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #10 Josef Juha, asistoval #89 Mikuláš Krbec (2:0)
02:26 Domácí jsou při chuti. Krbec z poza brány vzdechem na Juhu a ten trefuje přesně.
00:58 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #89 Mikuláš Krbec, asistoval #40 Jiří Curney (1:0)
00:58 Zisk v obranném pásmu a následný brejk přináší Spartě už v první minutě zápasu gól. Blumbergs se nestihl položit a Krbec dává Spartě vedení.
00:01 Úvodní buly pro hostující SKV