• 62 61:47
    8:9
    (Slaný)

FBC Liberec - FBC 4CLEAN Česká Lípa 8:9p
branky: 4. Prokop Ferdan, 6. Vojtěch Wiener, 7. Jakub Kárník, 18. Šimon Stránský, 37. Vojtěch Wiener, 51. Jakub Kárník, 53. Radek Valeš, 55. Šimon Stránský - 16. Jakub Jirsa, 25. Ondřej Kopič, 33. Daniel Štěrba, 40. Štěpán Slaný, 44. Radek Krajcigr, 45. Albert Kouba, 51. Jan Peška, 59. Milan Tichý, 62. Václav Vavruška; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 2:4; využití: 3:1; diváků: 370; zásahy brankářů: Daniel Műck 14 - Marek Netopilík 8; po třetinách: 4:1, 1:3, 3:4, 0:1
65:00 Střely celkem FBC Liberec: 16, FBC 4CLEAN Česká Lípa: 23.
65:00 Střely v prodloužení: 0:1
65:00 Komentáře a ohlasy domácí: zde a zde Komentáře a ohlasy hostujících: zde a zde
61:47 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 8:9
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #96 Václav Vavruška, asistoval #50 Štěpán Slaný (8:9)
60:01 Úvodní buly prodloužení pro Liberec
60:00 Střely ve 3. části: 6:5
59:45 Timeout FBC Liberec
59:40 Peška střílel, ale domácí brankář si ho pohlídal.
58:56 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 8:8
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #4 Milan Tichý, asistoval #50 Štěpán Slaný (8:8)
58:20 Česká Lípa zkouší hru bez brankáře.
57:45 Timeout FBC 4CLEAN Česká Lípa
57:00 Peška střílel z pravé strany, ale branku přestřelil.
56:06 Liberec hraje v plném počtu.
55:30 Tichý střílel po rychlé přihrávce, ale branku přestřelil.
54:25 GÓL FBC Liberec! 8:7
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #28 Šimon Stránský bez asistence (8:7)
54:25 Stránský překvapil při oslabení se vydal přes celé hřiště, oběhl branku a poté vystřelil, ale míček se odrazil před branku. Poté mezi nohama prostřelil brankáře.
54:06 Vyloučen hráč #93 Vojtěch Janeček družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
54:00 Štěrba střílel z otočky z poloviny hřiště, ale netrefil branku.
53:40 Liberec kombinuje na středu hřiště, dál ho Česká Lípa nepustí.
52:00 GÓL FBC Liberec! 7:7
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #9 Radek Valeš, asistoval #28 Šimon Stránský (7:7)
51:41 Vyloučen hráč #50 Štěpán Slaný družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání
51:20 Faksa střílel z levé strany, ale trefil pouze hráče před sebou.
50:57 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 6:7
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #3 Jan Peška, asistoval #5 Ladislav Pekárek (6:7)
50:32 GÓL FBC Liberec! 6:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #7 Jakub Kárník, asistoval #55 Prokop Ferdan (6:6)
50:32 Skóre máme znovu vyrovnané po brance Kárníka, který byl sám před brankářem a prostřelil ho.
50:00 Mádlo dostal přihrávku od Světlíka a byl sám před prázdnou brankou, ale míček do branky nedokázal poslat.
47:40 Slaný poslal přihrávku na Peška, který stál před brankou, ale ten přihrávku nezpracoval.
46:44 Třetí třetina je velmi vyhrocená a dochází k mnoha potyčkám mezi hráči.
45:44 Pekárek v rychlé protiakci prověřil domácího brankáře, ale ten chytá.
45:40 Stránský šel sám na brankáře, ale trefil pouze jeho tělo.
44:19 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 5:6
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #19 Albert Kouba, asistoval #77 Radek Krajcigr (5:6)
44:19 Karník udělat chybu na středu hřiště a na domácího brankáře šli dva hráči České Lípy, kteří si míček předali a vstřelili branku.
43:21 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 5:5
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #77 Radek Krajcigr bez asistence (5:5)
43:21 Česká Lípa vyrovnává skore brankou Krajcigra.
42:00 Začátek třetí třetiny se hraje ve vysokém tempu.
40:01 Úvodní buly pro Českou Lípu.
40:00 Střely ve 2. části: 1:10
39:51 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 5:4
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #50 Štěpán Slaný bez asistence (5:4)
39:51 Signalizovaný trest pro Stránského za sekaní se ruší vstřelením branky.
39:40 Faksa proveřil střelou z poloviny hřiště hostujícího brankáře, ale ten si střelu pohlídal.
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:40 Vavruška poslal prudkou střelu, ale domácí brankář skvělým zákrokem chytá mezi ruku a tělo.
38:10 Tichý střílel z poloviny hřiště, ale netrefil branku.
37:24 Dnešní utkání sleduje 370 diváků.
36:33 GÓL FBC Liberec! 5:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #73 Vojtěch Wiener, asistoval #9 Radek Valeš (5:3)
36:33 Liberec využívá přesilové hry velmi rychle. Wiener střílí branku po přihrávce Valeše.
36:20 Hraje se derby a hra je velmi vyhrocená a vidíme vyloučení na straně České Lípy.
36:09 Vyloučen hráč #4 Milan Tichý družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře
34:20 Tichý střílel z poloviny hřiště, ale domácí brankář byl připraven.
32:31 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 4:3
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #66 Daniel Štěrba, asistoval #55 Jakub Jirsa (4:3)
32:31 Česká Lípa vyčkávala se střelbou na branku, ale nakonec domácího brankáře prostřelil Štěrba.
32:10 Štěrba poslal střelu na domácího brankáře, ale ten chytá.
31:00 Vyloučen hráč #27 Filip Smutný družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
31:00 Přesilovou hru si zahraje i Česká Lípa. Smutný fauloval za domácí brankou.
30:10 Jirsa chtěl prověřit domácího brankáře, ale trefil pouze hráče před sebou.
29:35 Světlík v šanci, ale přestřelil branku.
28:40 Vavruška v dobré šanci, ale brance zabránila domácí obrana.
28:00 Hra se zklidnila a Liberec je na míčku.
27:00 Janeček zabránil na poslední chvíli brance hostů, když zastavil míček před brankou.
24:50 Faksa střílel z otočky, ale hostující brankář vyráží mimo hřiště.
24:20 Stránský poslal přihrávku na Kárníka, ale ten nezpracoval.
24:01 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 4:2
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #29 Ondřej Kopič, asistoval #3 Jan Peška (4:2)
23:20 Česká Lípa kombinuje na středu hřiště, ale nemůže projít před liberecké hráče k brance.
22:10 Slaný střílel z poloviny hriště, ale domácí brankář vyráží hlavou.
21:40 Vavruška v první velké příležitosti druhé třetiny, ale domácí brankář byl připraven.
21:28 Liberec kombinuje na středu hřiště.
20:01 Úvodní buly třetiny pro Českou Lípu.
20:00 Střely v 1. části: 9:7
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny.
17:33 GÓL FBC Liberec! 4:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #28 Šimon Stránský, asistoval #94 Jakub Faksa (4:1)
17:33 Faksa našel před brankou Stránského a ten se nemílil.
17:15 Liberec kombinuje za svojí brankou a snaží se dostat do útoku.
15:50 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 3:1
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #55 Jakub Jirsa, asistoval #50 Štěpán Slaný (3:1)
15:20 Česká Lípa stupňuje svůj tlak před brankou, ale domácí brankář zatím drží čisté konto.
14:20 Peška obkroužil celou bránu, ale střela z otočky šla mimo bránu.
13:20 Kopič střílel nad branku.
13:00 Vavruška střílel z otočky, ale trefil pouze hráče před sebou.
12:20 Faksa poslal prudkou střelu z poloviny hřiště, ale pouze do těla hostujícího brankáře.
11:00 Valeš střílel, ale trefil pouze tělo hostujícího brankáře. Poté hned v zápětí z pravé strany střílel Wiener, ale brankář si jeho střelu pohlídal.
10:00 Česká Lípa se dostala do šance i při oslavení.
09:30 Česká Lípa velmi dobře brání a vyhání Liberec až za svojí branku.
08:50 Česká Lípa se snaží dorovnat stav, ale pouze fauluje.
08:27 Vyloučen hráč #96 Václav Vavruška družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře
07:50 Valeš dostal přihrávku v běhu od Wienera, ale skvělým zákrokem ho vychytal hostující brankář.
06:53 Liberec hraje velmi aktivně, a díky tomu dávají další gol.
06:52 GÓL FBC Liberec! 3:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #7 Jakub Kárník, asistoval #28 Šimon Stránský (3:0)
06:00 Mádlo poslal střelu do horního roku branky, ale brankář vyráží ramenem.
05:12 GÓL FBC Liberec! 2:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #73 Vojtěch Wiener, asistoval #28 Šimon Stránský (2:0)
05:00 Liberec si předává rychlé přihrávky před brankou, ale střela na branku žádná.
04:20 Wiener dostal skvělou přihrávku, ale trefil pouze boční síťku.
03:34 Vyloučen hráč #79 Lukáš Staněk družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání
03:09 GÓL FBC Liberec! 1:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #55 Prokop Ferdan, asistoval #28 Šimon Stránský (1:0)
01:40 Česká Lípa kombinuje před brankou domácích, ale bez střely na branku.
00:55 Smutný jako první prověřil hostujícího brankáře.
00:50 Liberec na úvod utkání hraje na míčku.
00:01 Úvodní buly pro Liberec.