• 60 59:34
    6:5
    ()

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - TJ Sokol Královské Vinohrady 6:5
branky: 6. Mikuláš Komárek, 8. Marek Vávra, 36. Jiří Bauer, 46. Antonín Votava, 52. Marek Vávra, 59. Marek Vávra - 1. Daniel Gärtner, 18. Ondřej Plíhal, 24. Tadeáš Melíšek, 50. Vojtěch Máca, 60. Ondřej Plíhal; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 191; zásahy brankářů: Ondřej Lupoměch 11 - Aleš Křepelka 17; po třetinách: 2:2, 1:1, 3:2
60:00 Střely ve 3. části: 8:5
59:34 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 6:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #11 Ondřej Plíhal bez asistence (6:5)
59:34 Ondřej Plíhal znovu skóruje.
58:35 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #21 Marek Vávra bez asistence (6:4)
58:03 SKV zkouší hru v 6 bez brankáře. Ta se jim bohužel nedaří a dostávají další branku.
57:47 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
57:00 Právě probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
53:30 Standardka z rohu pro Chodov.
51:20 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #21 Marek Vávra, asistoval #85 Jakub Dufek (5:4)
51:20 Na podruhé se to Chodovu podařilo a využívají přesilovku.
50:23 Vyloučen hráč #37 Štěpán Švejda družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolené vrážení
50:23 Domácí si dnes po druhé zkusí přesilovou hru.
49:15 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #78 Vojtěch Máca, asistoval #24 Petr Hartman (4:4)
45:29 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Antonín Votava, asistoval #9 Mikuláš Komárek (4:3)
45:29 Antonín Votava střílí svůj premiérový gól v Superlize a zárověn vrací vedení Chodovu.
43:12 Hra nyní velmi často přerušována.
42:54 Honza Otta, právě jeden z výše uvedených změn v sestavě, ukázkově zblokoval střelu Chodova.
41:03 Na obou stranách vidíme menší změny v sestavě.
40:00 Úvodní buly třetí třetiny vyhrál opět Chodov.
40:00 Střely ve 2. části: 7:5
39:00 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:53 Hra se trochu zklidnila po gólu domácích.
35:53 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #65 Jiří Bauer, asistoval #25 Tom Ondrušek (3:3)
35:53 Máme opět srovnáno! Chodovský obránce Jiří Bauer prostřelil zeď protihráčů před sebou a srovnává na 3:3.
31:45 Procházka právě schytal střelu od Podhárského přímo do choulostivých míst.
28:23 Ze hry má teď více tým hostů.
27:54 Ondrušek zkoušel zakončení beckhendem, ale netrefil ani bránu.
27:10 Vošta teď nekompromisně sundal svého bývalého spoluhráče Plíhala u mantinelu.
26:37 Oba týmy střídají a posílají na hřiště nové síly.
25:23 Vypadá to jakoby se Chodov trošku zalekl dnešního nasazení SKV.
23:54 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #63 Tadeáš Melíšek, asistoval #4 Tomáš Gärtner (2:3)
23:54 Melíšek střílí svůj první superligový gól a dostává svůj tým zpět do vedení.
22:30 Hra se zatím přelévá ze strany na stranu.
20:00 Úvodní buly druhé třetiny vyhrál opět Chodov.
20:00 Střely v 1. části: 8:6
19:59 První třetina nám skončila za nerozhodného stavu 2:2. Uvidíme co nám ukáže druhá třetina tohoto pražského derby.
19:00 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
17:26 Vinohrady se jen tak nevzdávají a vrací se do hry se srovnávacím gólem.
17:03 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #11 Ondřej Plíhal, asistoval #65 Ondřej Stuchlík (2:2)
14:14 TJ Sokol Vinohrady ubránil své oslabení.
12:13 Vyloučen hráč #13 Jiří Procházka družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za blokování florbalky
12:13 Uvidíme první vyloučení v tomto zápase. Chodov si zahraje přesilovku.
11:09 Horký vyslal nebezpečnou střelu, která skončila na břiše Křepelky.
07:58 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #21 Marek Vávra, asistoval #9 Mikuláš Komárek (2:1)
07:58 Komárek přesnou nahrávkou našel Vávru a Chodov se tak dostává do vedení.
06:42 Opět útočná formace Komárek, Vávra a Ondrušek, která ohrozila hostující branku.
05:24 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #9 Mikuláš Komárek, asistoval #93 David Horký (1:1)
05:24 Máme srovnáno! Komárek ztečoval střelu Davida Horkého a střílí gól.
04:13 Bauer ze středu do Křepelky, Komárek se ještě pokoušel o dorážku, oba neúspěšní.
03:14 Dufek prověřil pozornost hostujícího brankáře Křepelky.
00:55 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #74 Daniel Gärtner, asistoval #11 Ondřej Plíhal (0:1)
00:55 Hostující Gärtner využil prvního zaváhání Chodova a střílí úvodní branku dnešního uktání.
00:45 Oba týmy už stihly poprvé vystřídat.
00:01 Úvodní buly dnešního utkání vyhrál Chodov.
00:00 Krásné sobotní odpoledne z haly na Jižím Městě, kde se dnes proti sobě, v 7. kole Livesport Superligy, utkají dva celky z Prahy, domácí FATPIPE Florbal Chodov a hosté TJ Sokol Královské Vinohrady. Zápas můžete tradičně sledovat buďto přímo z tribuny, nebo si můžete z pohodlí domova pustit online video přenos a nebo můžete sledovat textový přenos. kterým Vás budu provádět dnes já.