53
  • 53 52:26
    Vinohrady

TJ Sokol Královské Vinohrady - Předvýběr.CZ Florbal MB 2:5
branky: 17. Ivan Pergler, 49. Ivan Pergler - 1. Jan Natov, 19. Martin Tokoš, 20. Jakub Gruber, 20. Matěj Pěnička, 23. Adam Hemerka; rozhodčí: Jiří Šedivý - Radek Štengl; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 105; zásahy brankářů: Roberts Blumbergs 24 - Lukáš Bauer 18; po třetinách: 1:4, 0:1, 1:0
60:00 Komentář domácích Purkrábek Miroslav (Trenér): Miroslav Purkrábek, Ivan Pergler - https://youtu.be/Vpy6_UdxwTU
60:00 Střely ve 3. části: 6:3
59:10 Probíhá poslední minuta utkání a už teď je jasné, že tři body si odvezou do Mladé Boleslavi hosté.
56:40 Plíhal v obrovské šanci na středu hřiště, pouze do golmana.
55:10 Tomašík od mantinelu střílí pouze do břicha Blumbergse.
52:26 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
52:25 Balonek končí v síti domácích, ale rozhodčí branku neuznávají kvůli sekání.
48:57 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #84 Ivan Pergler, asistoval #11 Ondřej Plíhal (2:5)
48:56 Domácí celek využívá přesilovou hru a snižuje na 2:5.
47:31 Vyloučen hráč #12 Patrik Suchánek družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání
47:30 První přesilovou hru si si teď zahrají i Vinohrady.
47:29 Domácí se tlačí dopředu, Suchánek se dopouští přestupku na středu hřiště a také si za něj jde i sednout.
45:55 Domácí úspěšně odbránili oslabení a jsou opět v plném počtu.
45:30 Zbývá 40 vteřin do konce trestu a Předvýběr se zatím nedostal do žádné šance.
43:49 Vyloučen hráč #89 Vojtěch Klápa družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za špatné střídání
43:48 Vinohrady si špatně spočítali počet hráču na hřišti, trest si jde odsedět Klápa.
41:30 Nahrávku Plíhala do středu hřiště zachytil Chroust a posouvá dopředu na nabíhajícího spoluhráče.
40:01 Na buly uspěšnější domací, kteří jsou teď na balonku a postupují dopředu.
40:00 Střely ve 2. části: 6:8
38:49 Gartnerova střela,kterou Bauer vyráží před sebe. Ostrá strkanice před golmanem, do které musí rozhodčÍ zasáhnout, ale obešla se bez vyloučení.
36:50 Pěnička střílí opět do bloku.
34:20 Zajímavá kombinace Předvýběru na jejímž konci, Bína trefuje pouze masku golmana.
32:12 Dnešní utkání sleduje 105 diváků, děkujeme!
30:01 Nepřesná rozehrávka Gartnera, která vyhnala Stuchlíka až za polovinu.
29:50 Vinohrady teď na balonku a kombinují na polovině hostí.
29:30 Domácí napadají ve dvou za bránou Natova, ten zkušeně přehazuje na Tomašíka.
27:40 Melíšek zblokoval trvdou střelu od Pěničky, balonek mimo hřiště.
26:02 Kužel se dobře uvolnil po mantinelu a zkouší pozornost Bauera, střela mu, ale sjela.
25:50 Tomášík střílí pouze do náruče domácího golmana.
23:30 Dobře se vrátil Gartner a obírá Předvýběr o balonek.
22:13 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:5
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #82 Adam Hemerka, asistoval #25 Jakub Gruber (1:5)
20:02 Ze začatku druhé třetiny mají ze hry více hosté, kombinují na balonku, nepouští Vinohrady k balonku.
20:00 Střely v 1. části: 8:18
19:59 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:4
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #41 Matěj Pěnička, asistoval #7 Milan Tomašík (1:4)
19:59 Vteřinu před koncem první třetiny využívá přesilovou hru Pěnička a přípisuje si první gol v utkání.
19:41 Vyloučen hráč #44 Radek Kužel družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře
19:40 První přesilovou hru si zahrají hosté.
19:08 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:3
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #25 Jakub Gruber bez asistence (1:3)
18:50 Boleslav dlouho neotálela, přidává dva goly a navyšuje skore na 3:1
18:33 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #20 Martin Tokoš, asistoval #66 Matyáš Krebner (1:2)
16:15 Po zajímavém uniku Plíhala po mantinelu, který následně vystřelil do golmana. Jeho střelu následně doráží Pergler a stav je teď vyrovnaný 1:1.
16:14 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:1
14:14 Do dobré šance se dostal Plíhal, ale přestřeluje bránu.
13:23 Natov špatně rozehrál a k balonku se dostal Trojáček, který posouvá na Klápu a ten střílí.
11:05 Gartner se dostal k balonku a míří na branu, střelu Baurer viděl a připisuje si další zákrok.
10:01 Sokol opět uzamčen na vlastní polovině.
07:30 Předvýběr kombinuje na polovině domácích, ale střela nakonec míří pouze do Stuchlíka.
04:30 Procházka střilí z pravého mantinule pouze do bloku, balonek letí vysoko, až za mantinel.
03:05 Střelu Tomašíka od mantinelu golman Blumbergs dobře viděl a balonek vyráží do rohu hřiště. Kde ho sbírá Procházka.
00:23 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #88 Jan Natov, asistoval #12 Patrik Suchánek (0:1)
00:22 Po rychlé rozehrávce končí balonek v brance a Předvýběr vede 1:0 už v pvní minutě utkání.
00:15 Balonek končí mimo hřistě a rozehravát budou hosté.
00:01 Úvodní buly pro domácí.
00:01 Dobrý nedělní podvečer, vítáme Vás u dalšího domácího utkání. Domácí celek dnes hostí mistry z Mladé Boleslavi Předvýber.cz.