• 57 56:06
    9:1
    (Krbec)

ACEMA Sparta Praha - FBC Liberec 9:1
branky: 4. Radim Křenek, 6. Jiří Curney, 12. Jiří Curney, 20. Josef Juha, 33. Dominik Bartoš, 40. Jiří Curney, 48. Jiří Curney, 51. Vojtěch Andrášek, 57. Radim Křenek - 34. Jakub Kárník; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 1 + Michal Kareš 4 + TDKU:1 + Adam Balatka 4 + TDKU; využití: 0:0; diváků: 327; zásahy brankářů: Martin Beneš 10 - Daniel Műck 29; po třetinách: 4:0, 2:1, 3:0
60:00 Střely ve 3. části: 9:2
59:59 Desátý gól Sparta už nedá, končíme. Rozhovory po utkání: Sparta, Liberec
58:53 Pinball před brankou Sparty. Míček nakonec na hokejkách právě Sparty.
57:54 Faksa nafejkoval nahrávku, ale dostal se do úzkých. Ze všeho se ale dostal.
56:49 Ferdan se vytočil zpoza branky a trefil zeď za brankou Sparty.
56:06 GÓL ACEMA Sparta Praha! 9:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #29 Radim Křenek, asistoval #89 Mikuláš Krbec (9:1)
56:06 Křenek zatáhl, vystřelil, skóroval.
54:57 Curney napálil míčkem Kárníka.
52:49 Sparta odvolává gólmana a jde do pěti proti čtyřem.
52:47 Vyloučen hráč #86 Adam Balatka družstva FBC Liberec do konce utkání
52:47 Vyloučen hráč #86 Adam Balatka družstva FBC Liberec na 2+2 minuty za hrubost
52:47 Vyloučen hráč #87 Michal Kareš družstva ACEMA Sparta Praha do konce utkání
52:47 Vyloučen hráč #87 Michal Kareš družstva ACEMA Sparta Praha na 2+2 minuty za hrubost
52:47 Bitka. Teda skoro. Ale máme tu červený kartónek. Po střele na bránu Sparty se strhla mela.
50:59 GÓL ACEMA Sparta Praha! 8:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #85 Vojtěch Andrášek, asistoval #16 Jakub Mühlfait (8:1)
50:59 Debutující Andrášek dorazil střelu debutujícího Muhlfaita. Vskutku debutující gól.
50:39 Ferdan z první na středu jen do brankové konstrukce. Míček končí za mantinelem.
49:33 Valeš z mantinelu do tyče. Liberec rozhodně nic nevzdává a bojuje jako o život.
49:00 Bitman vystihl dlouhý balónek.
47:16 GÓL ACEMA Sparta Praha! 7:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #40 Jiří Curney, asistoval #89 Mikuláš Krbec (7:1)
47:16 Krbec zpoza branky na Curneyho, který nikým nehlídaný dává z velkého brankoviště svůj čtvrtý gól. Rudý dres mu zatím velmi přeje.
46:45 Křenek jezdil tam a zpět za svojí brankou jako metro až se napadájící stáhli.
45:34 Pruner neprobil blok obránců.
44:33 Krbec vymíchal dva hráče, následně nahrál Kolstrunkovi, kterému se ale nepodařilo vstřelit gól a ještě pak naboural do branky.
44:08 Timeout FBC Liberec
43:29 Beneš kryje střelu Ferdana.
42:49 Vyloučen hráč #40 Jiří Curney družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za blokování florbalky
42:49 Curney chce být prostě u všeho, když je to jeho game. Nyní hrábl ze zadu na florbalku protihráče.
41:20 Stránsky se uvolnil v 1 na 1, ale nepodařilo se mu zakončit a ještě skončil hrudí na hrací ploše.
40:59 Kareš nakonec zkrotil horký brambor na polovině hřiště.
40:01 Úvodní buly vyhrála do třetice Sparta.
40:00 Střely ve 2. části: 14:7
39:53 GÓL ACEMA Sparta Praha! 6:1
39:53 Krbec a Curney si dvakrát vyměnili v situaci 3 na 1 balónek a Curney pak do prázdné brány dokonává svůj hattrick (již jsem vám osvětlil co je).
39:00 Zvoní tyč! Sedláček je autorem tohoto dělobuchu.
37:05 Sedláček neskutečně našel Curneyho, ale Muck předvedl ještě něco neskutečnějšího, když tuto šanci vychytal.
35:31 Liberec přežil málo nebezpečnou přesilovku Sparty. Největší šanci jsme viděli u branky Sparty.
34:42 Smutný sám před kasou Sparty, ale Beneš chytá.
33:31 Vyloučen hráč #88 Jakub Pařízek družstva FBC Liberec na 2 minuty za hra rukou
33:05 GÓL FBC Liberec! 5:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #7 Jakub Kárník bez asistence (5:1)
33:05 Kárník nekompromisně potrestal záváhání při rozehrávce Sparty.
32:18 GÓL ACEMA Sparta Praha! 5:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #6 Dominik Bartoš, asistoval #10 Josef Juha (5:0)
32:18 Juha dostal nahrávku přes celou šířku hřiště, jeho střelu však vyrazil Muck. Jenže to není konec příběhu. Ve správný čas na správném místě byl Bartoš, který míček v klídku uklidil do branky.
30:16 Kárník šel sám na bránu, ale ještě chtěl vymyslet nahrávku do prázdné, která mu ale absolutně nevyšla.
28:18 Juha na středu ukázal svojí sílu Stránskému, který se jen bezmocně koukal po rozhodčím.
27:51 Janeček z první ze středu těsně nad bránu Beneše.
27:08 Sedláček sám na středu před brankářem, ale na poslední chvíli před něj zaklekl obránce a zblokoval střelu Sedláčka.
26:20 I Liberec dokáže hrát na míčku, ale ten rozdíl oproti Spartě je enormní. Jako hodně velikej.
24:50 Liberec na míčku, to jsme v této třetině ještě neviděli.
23:33 Sparta opravdu ten míček Liberci nepůjčuje.
22:00 Třetí lajna Sparty pod taktovkou kapitána Prunera ždíme Liberec.
21:23 Košir vystřelil nepříjemně svým zátahem od mantinelu.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává Sparta.
20:00 Střely v 1. části: 15:2
19:22 GÓL ACEMA Sparta Praha! 4:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #10 Josef Juha, asistoval #14 Marek Zouzal (4:0)
19:22 Juha nahodil míček zpoza branky před branku a od Libereckého hráče se míček odrazil do branky.
17:51 Curney je hladovej po hattricku (to jsou tři góly). Tentokrát jen do bloku.
16:38 Stránský nám chtěl ukázat technickej florbal, ale narazil do skálopevného Bartoše.
16:02 Juha po faulu trošku vytřel podlahu za brankou Liberce.
15:18 Sparta dominuje na balónku.
13:25 Juhova střela z dobré pozice zaplachtila za mantinel.
11:54 GÓL ACEMA Sparta Praha! 3:0
11:54 Nezastavitelný Curney svým pověstným backhandem dává svůj druhý gól.
10:00 Muck se nenechal obelstít Muhlfaitovým blafákem a podržel tak svůj tým.
09:38 Mladej, dravej Andrášek málem proběhl celé hřiště. Míček ale nahrál soupeři.
08:41 Košir svým výběhem vyslal střelu, ale Muck míček zkrotil.
08:26 Smutný nezpracoval nahrávku a míček končí za mantinelem.
07:34 Kozák dostal lehkou masáž u střídačky Liberce.
05:42 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #40 Jiří Curney, asistoval #53 Josef Sedláček (2:0)
05:42 Debutující Sedláček vyvezl míček z obranného pásma jako zkušený mazák. Následně nahrál Karasovi a ten to vymetl z první.
05:04 Beneš vyčapal Balatku. Liberec rozehrává z rohu, ale nic nevymysleli.
03:27 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:0
03:27 Křenek klasicky od půlky propálil Mucka.
01:53 Andrášek trefuje jen kotník Baudische, který to zaklekl přímo před ním.
01:30 Sparta zatím kombinuje a je na míčku, ale jen podél mantinelů značky Swerink.
00:35 Sedláček zkusil ohrozit bránu od levého mantinelu, ale střela byla zblokována.
00:01 Úvodní buly vyhrála Sparta.