Matěj BOČEK
  • 60 59:48
    Black Angels

Předvýběr.CZ Florbal MB - BLACK ANGELS 6:4
branky: 5. Filip Zakonov, 9. Milan Tomašík, 10. Jakub Gruber, 17. Jan Natov, 25. Martin Tokoš, 40. Jan Natov - 5. Jakub Boček, 13. Jakub Renčín, 14. Marek Fryš, 18. Jakub Renčín; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 3:3; využití: 0:0; diváků: 855; zásahy brankářů: Lukáš Bauer 16 - Ondřej Matiášek 34; po třetinách: 4:4, 2:0, 0:0
60:00 Komentář hostů: VIDEO: Petr Pajer a Ondřej Matiášek (Black Angels)
60:00 Komentář domácích: VIDEO: Petr Novotný a Michal Sládek (Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav)
60:00 Střely ve 3. části: 7:6
59:48 Timeout BLACK ANGELS
59:48 Vyloučen hráč #7 Matěj Boček družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost
59:48 Vyloučen hráč #82 Adam Hemerka družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za hrubost
59:48 Na závěr celkem zbytečná strkanice před brankou mladoboleslavských, po které zamíří na trestnou lavici Hemerka a Matěj Boček.
59:32 Hosté znovu odvolávají gólmana.
58:53 Punčochář od mantinelu zvoní na tyč soupeře.
58:17 Matiášek znovu drží svůj tým.
57:59 Tlak pražského týmu zatím nepřinesl větší šanci.
56:47 Necelé 4 minuty před koncem hosté zkouší hru v šesti bez brankáře.
56:06 Bratři Bočkové spolu s Burianem tráví v tuto chvíli na hřiště většinu času.
54:21 Burian posunul míček, ale tento pokus proletěl mimo branku Bauera.
53:43 Punčochář v oslabení prověřil kličkou Matiáška.
53:12 Také Bauman vypálil, Zakonov v bloku připraven.
52:44 Píchův pokus z dálky poměrně vysoko nad.
52:18 Vyloučen hráč #27 Petr Koláčný družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za držení
52:18 Koláčný v šanci zatáhl Buriana, následovat bude druhá přesilkovka pražského celku.
51:51 Domácí delší dobu v držení míčku a soustavném tlaku.
50:26 Bauer zaúřadoval v brankovišti a nenechal Doležalovi žádný prostor pro dorážku.
49:51 Domácí teď předvádějí přihlížejícím školákům své florbalové umění. Nejdřív kličky Grubera proti 3 soupeřům, následně také Tokoš a jeho stahovačka.
49:04 Matiášek se nenechal oklamat a počkal si na kličku Suchánka.
48:21 Natov přestřeluje branku v dalším pokusu navýšit vedení svého týmu.
47:38 Rychlá souhra domácích po mantinelu, následně ze středu Suchánek trefuje tyč.
47:18 Vyloučen hráč #16 Vojtěch Novotný družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře
47:18 Matiášek dokázal zachytit míček mířící jednoznačně do branky.
45:50 Korych probíhal hřištěm, ale přišlo se seknutí do jeho hokejky. Nyní hrají domácí v rámci výhody v 6.
44:59 Mladoboleslavští se ubránili a Suchánek může zpět do hry.
44:35 Bína v rohu nedovoleně proti soupeři, balónek se tedy vrátí na čepele hostí.
43:22 Hemerka zachytil krosovou nahrávku na Renčína, domácí teď budou šetřit čas v oslabení a držet míček.
42:55 Vyloučen hráč #12 Patrik Suchánek družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za blokování florbalky
42:55 Přesilovou hru si vyzkouší i hosté po akci, v které Suchánek zablokoval florbalku střílejícího Jakuba Bočka.
41:41 Korych chtěl také vyzkoušet pozornost Matiáška, ale míček se mu zamotal pod nohy.
41:12 Hemerka z dálky minul branku.
40:32 Znovu hosté v akci, Bauer zahajuje třetinu dobrým zákrokem.
40:10 Hned po buli míček dobíhá Jakub Boček, ale Zakonov úspěšnější.
40:00 Střely ve 2. části: 14:1
39:58 Pokus hostujícího celku z dálky zachytil Bauer.
39:08 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 6:4
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #88 Jan Natov, asistoval #82 Adam Hemerka (6:4)
39:08 Hemerka se prohnal po mantinelu kolem branky, kde našel volného Natova, který se tradične z této pozice trefuje, a činí tak i teď.
38:31 Hra i nyní vyrovnaná. K vidění jsou pohledné šance na obou stranách.
37:57 Doležal v souboji čistě srazil na zem Krebnera, což střídačka BA náležitě ocenila.
37:12 Čtyři bloky pražského týmu během jedné šance zachraňují Matiáška od obdržení gólu.
36:30 Ukázkové souhře hostí teď chybělo jen málo k vyrovnání skóre.
36:20 Znovu šance domácích končící nepřesnou střelou.
35:11 Několik pokusů o trefení skákavého balónku před Matiáškem, stav stále 5:4.
34:35 Burian poslal míček na Čáslavu, jenže tomu se nepovedlo situaci včas vyřešit.
34:00 Obrana hostí si pro tuto chvíli poradila s útokem ve složení Tomašík, Šebek a Sládek.
33:13 Skákavý pokus před Bauerem reprezentační brankář chytá bez problémů.
32:51 Na kličku Natova byl připravený Novotný, který domácímu kapitánovi čistě odebral balónek.
32:14 Výborně teď Matiášek proti pokusu Punčocháře.
31:34 Neklan faulován dvěma soupeři, jeho tým tak bude pokračovat k kombinaci na míčku.
30:48 Výhoz Matiáška příliš dlouhý, rozehrávka pro domácí.
30:10 Hosté zatím výborně brání a Suchánek z jediné střely v početní převaze netrefil.
28:49 Dva ostré zákroky po době u mantinelu, za ten druhý ale míří Renčín na trestnou lavici. K vidění bude první přesilovka domácích v této sezóně.
28:40 Vyloučen hráč #99 Jakub Renčín družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost
27:59 Místo Zoufalého můžeme nyní v útoku po boku Koláčného a Tokoše vidět Korycha.
27:16 A nyní znovu šance domácích, ale Tokoš netrefuje prázdnou branku.
26:59 Další akce Bolky končí mimo tři tyče.
26:31 Hra je v tuto chvíli poměrně vyrovnaná, ani jeden z týmů nechce udělat chybu.
25:59 Matiášek vyráží ránu Tomašíka.
25:30 Míček na čepelích hostí v bílých dresech, kteří mají možnost vymyslet akci na vyrovnání stavu.
24:59 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 5:4
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #20 Martin Tokoš, asistoval #25 Jakub Gruber (5:4)
24:59 Po delší době závar před Matiáškem, a hned je z toho vedení pro domácí.
24:53 Před Bauera poskakoval další míček, ale skončil mimo.
24:01 Obdobně teď Suchánek, který ztrátou vyslal dopředu Buriana. Šance na vedení pražského týmu končí za brankou.
22:54 Mladoboleslavští zabrnkali na nervy svého brankáře, když Punčochář ztratil míček přímo na středu své poloviny.
22:10 Suchánek podržel v souboji hráče BA, následovat bude rozehrávka.
21:36 V zápětí další akce hostí, kteří nyní drží míček u mantinelů.
20:58 Punčochář nahrál nepřesně a věnoval tím šanci svým soupeřům, ani oni ale neproměňují první pokus třetiny.
20:20 Ve druhé třetině pro změnu začínají kombinovat domácí.
20:00 Střely v 1. části: 20:12
19:40 Tokoš se vzduchu odpaluje míček nepřesně.
19:02 Matěj Boček hledal na druhé straně svého bratra, k tomu ale nahrávka nedorazila a vpřed se hnal Koláčný.
17:52 Bauman zkušeně zabraňuje další šanci, když předběhl Tomašíka.
17:21 Novotný odpaluje šanci Šebka mimo, poté Sládek netrefuje odkrytou branku.
17:03 GÓL BLACK ANGELS! 4:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Jakub Renčín, asistoval #26 Daniel Ludvík (4:4)
17:03 Dvakrát si Bauer dokázal poradit, jenže napotřetí už na balónek nedosáhl.
16:35 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 4:3
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #88 Jan Natov, asistoval #17 Jakub Bína (4:3)
15:38 Bačkovský předběhl Zakonova a stihl míček, ale nenahrál přesně.
14:43 Koláčný zkusil ostrou střelu, kterou odnesla jeho florbalka, a spěchá tedy nyní na střídačku pro novou.
14:06 Souboj obou kapitánů u mantinelu, úspěšnějším domácí Natov.
13:22 GÓL BLACK ANGELS! 3:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #9 Marek Fryš bez asistence (3:3)
13:22 Od Šebka se balónek nešťastně odrazil k Fryšovi, který posunul až do branky Bolky.
12:51 GÓL BLACK ANGELS! 3:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Jakub Renčín, asistoval #93 Radek Hanák (3:2)
12:51 Renčín snižuje náskok domácích, když překonává Bauera.
12:04 Nyní i Punčochář nedovoleně a další šance pro BA.
11:29 Krebner si přidržel soupeře, z následující rozehrávky Fryš míjí o pár centimetrů branku.
11:03 Hromada čistým zákrokem obral o balónek Bínu a dává svému týmu další možnost pro kombinování.
10:21 Po chvíli na míčku také hosté, kteří se snaží vymyslet šanci, jak překonat Bauera podruhé.
09:49 Zakonov se otáčel před Matiáška, v cestě ho ale zastavil Bačkovský.
09:24 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 3:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #25 Jakub Gruber, asistoval #39 Jan Zoufalý (3:1)
09:24 Domácí jdou do dvoubrankového náskoku po přesné ráně do horní části branky z čepele Grubera.
08:50 Bauer si podržel zachycený míček a nenechal Neklan vyrovnat.
08:14 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 2:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #7 Milan Tomašík, asistoval #58 Filip Zakonov (2:1)
08:14 Další pokus už zamířil až za záda brankáře Black Angels.
08:10 Pohledná rozehrávka úřadujících mistrů, kterou se štěstím zastavuje Matiášek.
07:12 Hemerka s Bínou nedovoleně proti Hromadovi, míček tak bude patřit hostům.
06:54 Šebek v šanci přestřeluje svatyni pražského týmu.
06:17 Šance na brejk hostí, Zakonov situaci zastavil včas.
05:37 Neklan už téměř dostihl Krebnera a obral ho o balónek, ale druhý jmenovaný si v poslední chvíli poradil.
04:57 GÓL BLACK ANGELS! 1:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #71 Jakub Boček, asistoval #18 Vilém Doležal (1:1)
04:57 Následuje rychlé vyrovnání poté, co Jakub Boček ukázkově vymetl roh boleslavské branky.
04:30 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:0
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #58 Filip Zakonov, asistoval #43 Michal Sládek (1:0)
04:30 Teď už domácí odskakují do jednobrankového vedení po trefě z čepele Zakonova.
04:05 Sládek dokázal najít před brankou volného Šebka, ale toho zablokovali hned dva soupeři.
03:12 I Bauer si už osahal míček a zapsal první dobrý zásah letošní superligové sezóny.
02:55 Po faulu Krebnera budou rozehrávat hosté.
02:29 Koláčný backhandem a Matiášek znovu zapisuje přesný zákrok.
02:09 V kombinaci na útočné půlce domácí, střela míří nad.
01:22 Sládek ještě posunul balónk před Matiáškem, ale první branka utkání z toho není.
00:23 Hráči pražského celku v bílých dresech stále na své vlastní polovině, kde čekají na chybu soupeřů.
00:02 Po úvodní buli se míčku zmocňují hosté.
00:00 Dobré dopoledne, vitáme Vás u online přenosu ze školního zápasu mezi týmy Předvýběr.cz Florbal MB a jejich dnešním soupeřem Black Angels.