7:8
    Jakub BURŠÍK
    (Šebek)

PSG PANTHERS OTROKOVICE - FbŠ Bohemians 7:8
branky: 5. Filip Hrabal, 13. Ronald Gašparík, 22. David Medek, 29. Matěj Kostka, 44. Vlastimil Červenka, 56. Matěj Kostka, 58. Jakub Grich - 1. Tomáš Trnka, 15. Ondřej Kawulok, 28. Jaroslav Petrák, 34. Jaroslav Petrák, 38. Jan Dobisík, 47. Jaroslav Petrák, 55. Martin Kisugite, 60. Jakub Buršík; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 3:1; využití: 0:2; diváků: 219; zásahy brankářů: Miroslav Steiger 21 - Tomáš Hyršl 10; po třetinách: 2:2, 2:3, 3:3
60:00 Střely ve 3. části: 6:7
59:59 Domácí ztrácí vyrovnaný stav těsně před koncem utkání a Bohemka si tak odváží všechny tři body.
59:46 GÓL FbŠ Bohemians! 7:8
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #21 Jakub Buršík, asistoval #7 Patrik Šebek (7:8)
59:38 Timeout FbŠ Bohemians
59:19 Hrabalova střela končí na zadním mantinelu.
58:40 Červenkův pokus do boční síťky.
58:01 Máme tady vyrovnaný stav a dvě minuty do konce základní části.
57:33 GÓL PSG PANTHERS OTROKOVICE! 7:7
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #97 Jakub Grich, asistoval #9 Ronald Gašparík (7:7)
57:33 A v akci uvidíme poprvé i videorozhodčího u gólu domácích.
57:15 Z tribuny se ozývají bouřlivé pokřiky jako podpora domácích.
56:05 Bohemka lehce zvolnila svoji rozehrávku a spíše si nahrávají na své polovině a vyčkávají.
55:16 Timeout PSG PANTHERS OTROKOVICE
55:16 GÓL PSG PANTHERS OTROKOVICE! 6:7
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #26 Matěj Kostka, asistoval #28 Lukáš Kubíček (6:7)
55:16 Kostkova střela od poloviny skončila až za zády Hyršla. Moc hezká.
54:33 GÓL FbŠ Bohemians! 5:7
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #5 Martin Kisugite, asistoval #77 Jaroslav Petrák (5:7)
54:33 Sovják si ani nestihl zahřát židličku na trestné a už se vrací na hřiště po bleskovém gólu hostů.
54:31 Vyloučen hráč #7 Tomáš Sovják družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání
53:55 Nehila výborně za bránou hostů, před bránou jeho přihrávka ale nikoho nenašla.
53:10 Povedená standartka hostů, ale gól z toho není.
52:30 Virga by si měl seřídit mířidla.
51:40 Sovják si teď ukousl velké sousto a nedokázal projít jako poslední přes dva hostující útočníky.
51:07 Grlickému teď nevyšel obranný zákrok, následně Šefčík nezachytil přihrávku a málem z toho byl gól do odkryté brány.
50:04 Co chvíli můžeme z obou střídaček slyšet pokřiky na požadované dvouminutové tresty.
49:50 Gašparík měl hned za sebou dvě šance, ani jednu ale nevyužil.
48:59 Po dlouhé době Panteři na míčku.
48:03 Kisugite a jeho šance. Nakonec je z toho standartka pro hosty.
47:30 Hosté rozehrávají od své brány a hned se derou do šance.
46:45 Celá hala najednou oslavovala možný gól domácích, ten však rozhodčí neuznávají.
46:20 Medek nejdříve vyzkoušel střelu z půlky, potom ještě stihl zabránit útoku hostů.
46:02 GÓL FbŠ Bohemians! 5:6
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #77 Jaroslav Petrák, asistoval #38 Jan Malič (5:6)
45:50 Další střela hostů v podání Virga.
45:20 Kisugite vyzkoušel prostřelit domácí obranu, to se mu však nepovedlo.
45:00 Steiger předvádí jistý zákrok.
44:30 Nehila byl kousek od dalšího gólu Panterů. Míček jen těsně nestihl před odkrytou bránou.
43:41 GÓL PSG PANTHERS OTROKOVICE! 5:5
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #6 Vlastimil Červenka bez asistence (5:5)
43:41 Červenka v úniku a míček končí za zády Hyršla. Stav je opět vyrovnaný.
43:35 Šebek nepřesně.
42:39 Bohemians neztrácí čas a napadají domácí ihned po ztrátě míčku.
42:10 Rod a Rozkovec si udělali z domácích hráčů kuželky.
41:37 Souvják si výborně poradil se dvěmi dotírajícími hráči.
41:05 Na míčku Bohemka a jejich pokus o postupný útok.
40:20 Nejprve Malič (ne)prošel obranou domácích, následně Grich vyzkoušel pozornost Hyršla střelou z půlky.
40:10 Už od začátku poslední třetiny je hra vyrovnaná.
40:00 Střely ve 2. části: 7:10
39:30 Medek na Kelemena do rohu. Akce končí střelou Gašparíka za mantinel.
39:00 Poslední minuta druhé střetiny a v držení míčku mají zatím převahu hosté.
38:40 Domací v dobré pozici rozehrají standartku. Nehilova střela pouze do bloku.
37:56 GÓL FbŠ Bohemians! 4:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #8 Jan Dobisík, asistoval #22 Patrik Rozkovec (4:5)
37:56 Dobisík poslal od mantinelu dělovku na zadní tyč, která končí za zády domácího golmana.
37:19 Gašparík se hned po opuštění trestné dostává do šance.
36:31 Domácí svojí podstivostí zatím nepouštějí hosty do dobrých šancí.
35:50 Vykopal svojí aktivitou překazil rozehru Bohemky, míček však končí v rukou Hyršla.
35:15 Hosté mají možnost další přesilovky.
35:10 Vyloučen hráč #9 Ronald Gašparík družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání
34:41 Nehila krásně prošel přes dva hráče Bohemky, jeho nahrávka už ale byla zblokována.
33:50 GÓL FbŠ Bohemians! 4:4
33:50 Další Petrákova střela už se mezi tři tyče vešla.
33:40 Za Steigerem teď zazvonila tyč.
33:10 Přesilovka zůstala nevyužita, avšak fanoušci mohli vidět pár dobrých pokusů na vstřelení gólu.
32:57 Zezulka v držení míčku pošetřil pár vteřin za otrokovickou bránou.
32:05 Panteři neztrácí čas a posílají na hostující bránu hned několik střel.
31:09 Vyloučen hráč #7 Patrik Šebek družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hrubost
31:09 Šebek poslal v rohu do mantinelu Čevenku a půjde si za hrubost odsedět trest.
30:42 Nehilova střela byla zblokovaná.
30:08 Jurčíkova střela z obrany končí mimo bránu. Následně Šefčík nedovolil únik hráčů Bohemians.
29:40 Hra je momentálně hodně vyrovnaná a bojuje se o každý kousek hřiště.
28:59 Grichovu střelu do víka si teď pohlídal Hyršl a nedovolil tak domácím odskočit o další gól.
28:04 GÓL PSG PANTHERS OTROKOVICE! 4:3
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #26 Matěj Kostka bez asistence (4:3)
28:04 Kostka posílá domácí opět do vedení svým prvním gólem po návratu do otrokovického dresu.
27:54 GÓL FbŠ Bohemians! 3:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #77 Jaroslav Petrák, asistoval #5 Martin Kisugite (3:3)
27:54 Petrákova střela končí za Steigerem.
27:10 Vykopalův únik končí nad bránou.
26:57 Bohemka se pokusí vyrovnat stav utkání v přesilové hře.
26:38 Vyloučen hráč #7 Tomáš Sovják družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hrubost
26:30 Sovják to s důrazem přehnal.
26:11 Buršík zůstává ležet před velkým brankovištěm domácích. Jeho kotník bude potřebovat ošetření.
25:29 Červenka zblokoval střelu hostů a s Nehilou se pustil do protiútoku.
24:55 Petrák a jeho pokus téměř z poloviny hřiště. Nic z toho a míček skončil v rohu hřiště.
24:10 Sovják svým mohutným tělem zastavil protiútok hostů.
23:35 Domácí v čele s Nehilou se snaží o tlak na Bohemians a těží z toho.
22:40 Panteři nepouštějí hosty do žádné akce.
21:31 GÓL PSG PANTHERS OTROKOVICE! 3:2
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #13 David Medek, asistoval #9 Ronald Gašparík (3:2)
21:31 Medek posílá svoji střelu nad nohu Hyršla k levé tyči a posílá domácí jednobrankového rozdílu.
20:44 Hosté se snaží domácí na začátku třetiny zaskočit a kombinují na polovině domácích.
20:01 Buly pro domácí, po chvíli na míčku ale opět Bohemka.
20:00 Střely v 1. části: 4:12
19:58 Poslední střelu první třetiny z hole Kawuloka skvěle zblokoval Šefčík. První část tak skončí nerozhodně.
18:56 Dobrý obranný zákrok Kubíčka.
18:00 Hra je momentálně nahoru dolů.
17:13 Nehila hezky našel Vykopala, jeho střela byla sražena.
16:13 Steiger a jeho další povedený zákrok. Tentokrát vychytal hostujícího hráče v samostatném úniku. O minutu později předvádí další skvělý zákrok.
15:26 Bohemka se žene dopředu a snaží se prorazit domácí obranu.
14:42 GÓL FbŠ Bohemians! 2:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #11 Ondřej Kawulok, asistoval #21 Jakub Buršík (2:2)
14:42 Kawulok a Bušík si teď pohráli s domácí obranou a je z toho vyrovnávací gól.
13:58 Trkova střela končí mimo bránu domácích.
12:46 Hrabal vystihl přihrávku hostů a získává tak pro domácí zase na chvíli míček.
12:00 GÓL PSG PANTHERS OTROKOVICE! 2:1
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #9 Ronald Gašparík, asistoval #10 Samuel Kelemen (2:1)
12:00 Gašparík posílá svojí další střelou na bližší tyč domácí do vedení.
11:31 Gašparík nejprve nepřesně na Kelemena, nakonec se z toho vyklubala docela slušná šance, která míří ale za bránu.
11:00 Šebek nyní promáchl z dobré pozice u levého mantinelu.
10:30 Nehila pálí šanci z otočky.
09:45 Kostka se postaral o velmi obětavý blok a až po chvíli odchází po svých ze hřiště.
09:10 Hráči Bohemians se snaží rozehrát, ale otrokovická obrana jim teď nic moc nedovoluje.
08:20 Steiger předvádí skvělý zákrok a nyní hodně podržel svůj tým.
07:49 Panteři se ujímají míčku a snaží se něco vymyslet.
06:54 Otrokovická první lajna se staví ke standartce na polovině hostů. Střela šla pouze do bloku.
05:58 Hezká souhra Gašparíka a Gricha, na nahrávku před bránu už ale nikdo třetí nečekal.
05:05 Steiger kryje střelu od levého mantinelu. Zanedlouho se Nehila dostal do samostatného úniku, ze kterého ale bohužel pro domácí nic nebylo.
04:01 GÓL PSG PANTHERS OTROKOVICE! 1:1
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #23 Filip Hrabal, asistoval #33 Jiří Halama (1:1)
04:01 Halama krásně našel osamoceného Hrabala před bránou a ten krásným blafákem překonal hostujícího golmana.
03:56 Kisugite po pravém mantinelu a získal výhodu.
03:01 Dobrý blok domácí obrany teď překazil hostující standartku.
01:20 Ze hry mají více Bohemians, drží domácí na své polovině.
00:56 GÓL FbŠ Bohemians! 0:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #26 Tomáš Trnka, asistoval #38 Jan Malič (0:1)
00:01 Buly pro domácí. Panteři se snaží o postupný útok.
00:00 Dobrý večer, florbaloví příznivci. Vítám Vás u 1.kola mužské florbalové nejvyšší soutěže mezi domácími PSG Panthers Otrokovice a pražskými FbŠ Bohemians.