3

3.

série

Bulldogs Brno - Zlín Lions 4:5pn
branky: 1. Anna Vojáčková, 13. Aneta Neterderová, 21. Eliška Pilařová, 26. Eliška Pilařová - 9. Anna Klacková, 13. Anna Klacková, 19. Eliška Horáková, 27. Eliška Bárová, N Eliška Horáková; rozhodčí: Tomáš Kašík - Patrik Navrátil; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Šárka Šášková ? - Markéta Vahalová ?; po třetinách: 1:1, 1:2, 2:1
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva Zlín Lions hráč #71 Anna Klacková a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Zlín Lions hráč #70 Eliška Horáková a vstřelil rozhodující gól (4:5).
2 Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno hráč #54 Denisa Machálková , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Zlín Lions hráč #31 Barbora Dohnalová a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno hráč #51 Lenka Vojáčková a vstřelil gól.
30:00 Zahájena trestná střílení
30:00 Ukončení 3. části
26:39 GÓL Zlín Lions! 4:4
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #62 Eliška Bárová bez asistence (4:4)
25:52 Vyloučen hráč #22 Emma Hanyková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
25:51 GÓL Bulldogs Brno! 4:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #16 Eliška Pilařová, asistoval #29 Barbora Svobodová (4:3)
25:02 Vyloučen hráč #27 Lucie Perutková družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání
20:28 GÓL Bulldogs Brno! 3:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #16 Eliška Pilařová, asistoval #9 Anna Vojáčková (3:3)
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Ukončení 2. části
18:39 GÓL Zlín Lions! 2:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #70 Eliška Horáková z trestného střílení (2:3)
12:59 GÓL Bulldogs Brno! 2:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #97 Aneta Neterderová, asistoval #81 Barbora Loučková (2:2)
12:02 GÓL Zlín Lions! 1:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #71 Anna Klacková bez asistence (1:2)
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Ukončení 1. části
08:55 GÓL Zlín Lions! 1:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #71 Anna Klacková bez asistence (1:1)
00:19 GÓL Bulldogs Brno! 1:0
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #9 Anna Vojáčková, asistoval #12 Viktorie Čepová (1:0)