• 45 44:49
    2:13
    (Dvořák)

SK Snipers Slavičín - Florbal Holešov 2:13
branky: 5. Jakub Tomeček, 13. Lukáš Fojtík - 5. Tomáš Müller, 19. Michal Richter, 20. Michal Richter, 21. Tomáš Müller, 33. Sebastian Vlk, 33. Tomáš Dvořák, 35. Ondřej Šiška, 41. Tomáš Müller, 41. Dominik Krejčí, 44. Tomáš Müller, 45. Sebastian Vlk, 45. Sebastian Vlk, 45. Michal Richter; rozhodčí: Anh Vu Pham - Vojtěch Bajza; vyloučení: 2:0 + Petr Tkadlčík TT + 4; využití: 0:1; zásahy brankářů: Vít Blažek ? - David Janál ?; po třetinách: 2:1, 0:3, 0:9
44:49 GÓL Florbal Holešov! 2:13
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil #17 Michal Richter, asistoval #13 Tomáš Dvořák (2:13)
44:27 GÓL Florbal Holešov! 2:12
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil #54 Sebastian Vlk, asistoval #92 Dominik Krejčí (2:12)
44:16 GÓL Florbal Holešov! 2:11
43:34 GÓL Florbal Holešov! 2:10
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil #88 Tomáš Müller, asistoval #13 Tomáš Dvořák (2:10)
40:53 GÓL Florbal Holešov! 2:9
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil #92 Dominik Krejčí, asistoval #54 Sebastian Vlk (2:9)
40:46 GÓL Florbal Holešov! 2:8
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil #88 Tomáš Müller z trestného střílení (2:8)
38:01 Vyloučen hráč #21 Jan Zielina družstva SK Snipers Slavičín na 2 minuty za hrubost
34:51 GÓL Florbal Holešov! 2:7
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil #59 Ondřej Šiška bez asistence (2:7)
32:36 GÓL Florbal Holešov! 2:6
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil #13 Tomáš Dvořák, asistoval #88 Tomáš Müller (2:6)
32:26 GÓL Florbal Holešov! 2:5
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil #54 Sebastian Vlk, asistoval #74 Jaroslav Valenta (2:5)
21:38 Vyloučen hráč #19 Petr Tkadlčík družstva Florbal Holešov na 2+2 minuty za špatné vybavení
21:38 Vyloučen hráč #19 Petr Tkadlčík družstva Florbal Holešov do konce utkání - technický trest
20:01 GÓL Florbal Holešov! 2:4
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil #88 Tomáš Müller, asistoval #74 Jaroslav Valenta (2:4)
19:03 GÓL Florbal Holešov! 2:3
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil #17 Michal Richter, asistoval #19 Petr Tkadlčík (2:3)
18:57 GÓL Florbal Holešov! 2:2
12:41 GÓL SK Snipers Slavičín! 2:1
Branku družstva SK Snipers Slavičín vstřelil #12 Lukáš Fojtík bez asistence (2:1)
04:10 GÓL SK Snipers Slavičín! 1:1
Branku družstva SK Snipers Slavičín vstřelil #10 Jakub Tomeček, asistoval #13 Michal Janšta (1:1)
04:00 GÓL Florbal Holešov! 0:1
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil #88 Tomáš Müller, asistoval #19 Petr Tkadlčík (0:1)