2

2.

série

SVČ Luhačovice - FBC Slušovice 6:7pn
branky: 1. Jakub Plášek, 3. Daniel Plšek, 4. Václav Svoboda, 35. Tomáš Rapant, 35. Radim Pinďák, 44. Jan Boráň - 6. Michal Řezník, 12. Milan Sousedík, 21. Michal Řezník, 29. Lukáš Mrňka, 41. Pavel Gerža, 43. Šimon Pekař, N Jaromír Kratina; rozhodčí: Vladislav Tuček - Robert Horák; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jiří Klučka ? - Filip Tylajka ?; po třetinách: 3:2, 0:2, 3:2
Ukončena trestná střílení
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slušovice hráč #15 Milan Sousedík a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slušovice hráč #2 Jaromír Kratina a vstřelil rozhodující gól (6:7).
1 Nájezd na branku provedl z družstva SVČ Luhačovice hráč #65 Radek Holub , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva SVČ Luhačovice hráč #88 Daniel Plšek , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
43:26 GÓL SVČ Luhačovice! 6:6
Branku družstva SVČ Luhačovice vstřelil #11 Jan Boráň, asistoval #65 Radek Holub (6:6)
42:48 GÓL FBC Slušovice! 5:6
Branku družstva FBC Slušovice vstřelil #55 Šimon Pekař bez asistence (5:6)
40:32 GÓL FBC Slušovice! 5:5
Branku družstva FBC Slušovice vstřelil #87 Pavel Gerža, asistoval #36 Martin Vajďák (5:5)
39:44 Vyloučen hráč #55 Šimon Pekař družstva FBC Slušovice na 2 minuty za sekání
34:59 GÓL SVČ Luhačovice! 5:4
Branku družstva SVČ Luhačovice vstřelil #17 Radim Pinďák, asistoval #13 Jakub Plášek (5:4)
34:26 GÓL SVČ Luhačovice! 4:4
Branku družstva SVČ Luhačovice vstřelil #21 Tomáš Rapant bez asistence (4:4)
28:55 GÓL FBC Slušovice! 3:4
Branku družstva FBC Slušovice vstřelil #14 Lukáš Mrňka bez asistence (3:4)
20:32 GÓL FBC Slušovice! 3:3
Branku družstva FBC Slušovice vstřelil #9 Michal Řezník, asistoval #87 Pavel Gerža (3:3)
11:08 GÓL FBC Slušovice! 3:2
Branku družstva FBC Slušovice vstřelil #15 Milan Sousedík, asistoval #9 Michal Řezník (3:2)
05:40 GÓL FBC Slušovice! 3:1
Branku družstva FBC Slušovice vstřelil #9 Michal Řezník, asistoval #15 Milan Sousedík (3:1)
03:10 GÓL SVČ Luhačovice! 3:0
Branku družstva SVČ Luhačovice vstřelil #33 Václav Svoboda bez asistence (3:0)
02:40 GÓL SVČ Luhačovice! 2:0
Branku družstva SVČ Luhačovice vstřelil #88 Daniel Plšek, asistoval #10 Ladislav Kurtin (2:0)
02:36 Vyloučen hráč #31 Roman Mikeska družstva FBC Slušovice na 2 minuty za sekání
00:13 GÓL SVČ Luhačovice! 1:0
Branku družstva SVČ Luhačovice vstřelil #13 Jakub Plášek, asistoval #17 Radim Pinďák (1:0)