• 45 44:24
    6:5
    (Babiš)

1. SC TEMPISH Vítkovice B - FBC Letka Toman Finance Group 6:5
branky: 7. Ondřej Abert, 11. Richard Stuchlík, 18. Adam Zárybnický, 25. Adam Horák, 27. Ondřej Stuchlík, 34. Ondřej Stuchlík - 4. Martin Döhner, 4. Tobiáš Prasek, 19. František Pavlík, 33. Matěj Kostřica, 45. Martin Döhner; rozhodčí: Andrej Bílek - Dominik Pustówka; vyloučení: 1 + Filip Fiala TT + 4:2 + Šimon Toška 4; využití: 0:1; zásahy brankářů: Tomáš Kocián ? - Dominik Malohlava ?; po třetinách: 2:2, 3:1, 1:2
44:24 Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice B
44:24 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 6:5
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #23 Martin Döhner, asistoval #77 Luboš Babiš (6:5)
43:14 Timeout FBC Letka Toman Finance Group
38:50 Vyloučen hráč #27 Šimon Toška družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2+2 minuty za hrubost
36:53 Vyloučen hráč #5 Ondřej Stuchlík družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B na 2 minuty za hrubost
33:07 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice B! 6:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #5 Ondřej Stuchlík bez asistence (6:4)
32:40 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 5:4
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #94 Matěj Kostřica bez asistence (5:4)
26:56 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice B! 5:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #5 Ondřej Stuchlík, asistoval #73 Vojtěch Výtisk (5:3)
24:14 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice B! 4:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #89 Adam Horák bez asistence (4:3)
18:57 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 3:3
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #37 František Pavlík, asistoval #27 Šimon Toška (3:3)
17:03 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice B! 3:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #37 Adam Zárybnický, asistoval #81 Michal Gorčák (3:2)
16:15 Vyloučen hráč #94 Matěj Kostřica družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za bránění ve hře
15:01 Vyloučen hráč #35 Filip Fiala družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B na 2+2 minuty za neuvedení v sestavě
15:01 Vyloučen hráč #35 Filip Fiala družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B do konce utkání - technický trest
10:15 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice B! 2:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #16 Richard Stuchlík, asistoval #73 Vojtěch Výtisk (2:2)
06:32 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice B! 1:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #43 Ondřej Abert, asistoval #9 Vojtěch Bombač (1:2)
03:30 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 0:2
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #32 Tobiáš Prasek bez asistence (0:2)
03:00 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 0:1
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #23 Martin Döhner, asistoval #37 František Pavlík (0:1)
00:53 Vyloučen hráč #37 František Pavlík družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za sekání