• 45 44:59
    11:2
    (Lázók)

Z.F.K. Petrovice B - FBC VÁLEC Český Těšín 11:2
branky: 4. Martin Schulhauser, 13. Marcel Lázók, 17. Jiří Mareš, 19. Karel Šamonil, 28. Marcel Lázók, 29. Roman Ochodek, 31. Daniel Olšák, 34. Vítězslav Růžička, 39. Karel Šamonil, 43. Vítězslav Růžička, 45. Vítězslav Růžička - 20. Adam Kašpar, 23. Pavel Karpeta; rozhodčí: Zdeněk Cholek - Vladislav Tuček; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Martin Janík -2 - Jakub Jirgl -11; po třetinách: 2:0, 4:2, 5:0
44:59 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 11:2
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #86 Vítězslav Růžička, asistoval #77 Marcel Lázók (11:2)
42:08 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 10:2
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #86 Vítězslav Růžička, asistoval #58 Martin Janík (10:2)
38:22 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 9:2
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #71 Karel Šamonil, asistoval #11 Jakub Kloza (9:2)
33:20 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 8:2
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #86 Vítězslav Růžička, asistoval #6 Jiří Mareš (8:2)
30:28 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 7:2
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #88 Daniel Olšák, asistoval #32 Roman Ochodek (7:2)
28:40 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 6:2
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #32 Roman Ochodek, asistoval #44 Martin Schulhauser (6:2)
27:08 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 5:2
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #77 Marcel Lázók, asistoval #32 Roman Ochodek (5:2)
22:11 GÓL FBC VÁLEC Český Těšín! 4:2
Branku družstva FBC VÁLEC Český Těšín vstřelil #88 Pavel Karpeta, asistoval #18 Jakub Šuťák (4:2)
19:44 GÓL FBC VÁLEC Český Těšín! 4:1
Branku družstva FBC VÁLEC Český Těšín vstřelil #77 Adam Kašpar, asistoval #33 Patrik Kolonder (4:1)
18:41 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 4:0
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #71 Karel Šamonil, asistoval #86 Vítězslav Růžička (4:0)
16:59 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 3:0
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #6 Jiří Mareš, asistoval #71 Karel Šamonil (3:0)
12:52 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 2:0
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #77 Marcel Lázók, asistoval #6 Jiří Mareš (2:0)
03:50 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 1:0
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #44 Martin Schulhauser, asistoval #32 Roman Ochodek (1:0)
01:59 Vyloučen hráč #15 Pavel Kulla družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za sekání