• 60 59:29
    2
    zdržování hry

Z.F.K. Petrovice - FbC Plzeň 5:9
branky: 7. Petr Horák, 31. Richard Klimek, 43. Marcel Lázók, 45. Ondřej Firda, 60. Dominik Chvastek - 12. Tomáš Němeček, 16. Matěj Vošta, 20. Ondřej Horažďovský, 21. Vojtěch Kuneš, 34. Josef Tomášek, 37. Michael Brabec, 41. Vojtěch Kuneš, 51. Matěj Vošta, 59. Josef Tomášek; rozhodčí: Tomáš Brus - Roman Sladký; vyloučení: 2 + Petr Kašpar OS:3; využití: 1:0; diváků: 88; zásahy brankářů: Petr Maláč 15 - Martin Bezděk 13; po třetinách: 1:3, 1:3, 3:3
60:00 Střely ve 3. části: 8:11
59:59 Tak je dobojováno. Plzeň byla v posledním utkání úspěšnější a postupuje od 1. ligy.
59:29 Vyloučen hráč #70 Tomáš Němeček družstva FbC Plzeň na 2 minuty za zdržování hry
59:24 GÓL Z.F.K. Petrovice! 5:9
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #18 Dominik Chvastek, asistoval #68 Daniel Flašar (5:9)
59:24 Tak alespoň ještě korekce skóre.
58:50 GÓL FbC Plzeň! 4:9
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #73 Josef Tomášek bez asistence (4:9)
58:50 Tomáškovi se to již teď povedlo.
58:05 Kuneš neúspěšný v trefování prázdné branky.
57:27 Klimek po souboji na zemi, hra přerušena.
56:28 Bezděk si přál vytřít brankoviště.
56:28 Domácí tlačí, ale bez většího střeleckého úspěchu, jakože ani netrefují zařízení.
55:33 Vošta se hlásil o výhoz Bezděka s tím, že jen uklidí míček do prázdné branky a on už tam byl mezitím Maláč.
54:52 Horké chvilky na domácí polovině, kde míček držel Kuneš, ale než se Maláč vrátil do branky, tak nesithl vystřelit přesně nebo mimo blok.
54:18 Timeout Z.F.K. Petrovice
54:18 A domácí to zkouší v 6.
54:18 Domácí berou oddechový čas a zkusí ještě něco s výsledkem udělat.
53:41 Domácí hrají v plném počtu.
51:40 Vyloučen hráč #71 Petr Kašpar družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za nesportovní chování
51:40 Vyloučen hráč #71 Petr Kašpar družstva Z.F.K. Petrovice - osobní trest
51:40 Kašparova tvrdá střela skončila s tečí od gólmana mimo. Kašpar pak reklamoval faul před touto situací a byl vlyoučen.
50:55 GÓL FbC Plzeň! 4:8
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #62 Matěj Vošta, asistoval #13 Jan Faitenhanzl (4:8)
50:55 Hostům se podařilo dostat do přečíslení 3 na 1 a poradili si se situací a zvyšují opět svůj náskok.
49:45 Buly po likvidaci míčku v domácím rohu.
49:21 Domácí hrají v plném počtu.
48:34 Střelu Taubera Maláč vyráží.
47:20 Vyloučen hráč #10 Marcel Lázók družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za sekání
47:20 Vyloučení i na straně domácích, kteří byl idost nespokojení, protože podobné fauly na druhé strraně zůstaly bez vlyoučení.
47:06 Horák v tutovce, ale míček měl o půl kroku dozadu.
46:50 Skvělý zákrok Maláče proti střele Němečka.
46:14 Nepříjemný tečovaný balon nakonec skončil v rukách Maláče.
45:35 Kašparova střela po zemi se jen odrazila od kolene Bezděka.
44:41 GÓL Z.F.K. Petrovice! 4:7
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #5 Ondřej Firda, asistoval #7 Petr Horák (4:7)
44:41 Takový nepřesilovkový gól - hosté drželi míček v rohu domácích. Domácí pak míček získali a Horák se vydal sprintem dopředu, kde pak našel nabíhajícího Firdu a ten přesně zkaončil do rožku branky.
44:13 Vyloučen hráč #39 Václav Zábran družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
44:13 A přesilovka pro domácí, i když po té první težko říct, jestli je to výhoda nebo ne...
43:43 Nota proběhl celé hřiště a zkusil to jen tak napálit backhendem po zemi, Bezděk měl s jeho střleou problémy, ale chytá.
42:54 GÓL Z.F.K. Petrovice! 3:7
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #10 Marcel Lázók, asistoval #5 Ondřej Firda (3:7)
42:54 Lázók snižuje po přihrávce od Firdy. Na těch dvou je zkrátka poznat, že spolu hrají od svých začátků a ví kde ten druhý bude.
41:20 Brabec proti Maláčovi neúspěšný.
40:11 GÓL FbC Plzeň! 2:7
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #15 Vojtěch Kuneš, asistoval #30 Michael Brabec (2:7)
40:11 Tak se nám opakuje začátek druhé třetiny.
40:00 Tak poslední dějství za chvilku vypukne, ale na nějaký obrat to ze strany domácích v průběhu druhé třetiny moc nevypadalo.
40:00 Střely ve 2. části: 5:6
39:59 V samém závěru pomohla Bezděkovi tyčka proti dorážce Chvastka.
36:50 GÓL FbC Plzeň! 2:6
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #30 Michael Brabec, asistoval #39 Václav Zábran (2:6)
36:50 Němeček střílející od poloviny prostřelil vše v cestě a zvyšuje.
34:33 A teď si poradil s Kunešem, který se dostal do úniku po naprostém nedorozumění domácích při rozehrávce volného úderu na polovině.
34:22 Maláč pohotově vykopl přihrávku přes brankoviště na volného hráče hostů.
33:18 GÓL FbC Plzeň! 2:5
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #73 Josef Tomášek, asistoval #75 Jaromír Täuber (2:5)
33:18 Zase se štěstím se míček zakutálel až do branky.
32:41 Domácí viditelně ožili. Kašpar teď po pasu od Flašara trefuje tyčku.
32:05 Pohotové rozehrání volného úderu z hole Horáka, ale Firda pak musel zpracovat místo střely z první a už se mu střela nepodařila a šla mimo.
31:45 Klimek to teď myslel dobře, ale provedení nebylo 100% a brnak usvou střleou minul
30:55 GÓL Z.F.K. Petrovice! 2:4
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #87 Richard Klimek, asistoval #5 Ondřej Firda (2:4)
30:55 Tak teď už obdobná situace vyšla a Klimek snižuje.
30:12 FLašar dával na Chvastka na brankoviště, ale ten už byl moc blízko a trefil jen Bezděka.
27:33 Přesilovka vlemi nepovedená ze strany domácích.
27:25 Hosté hrají v plném počtu.
26:25 Hostům se podařil odostat na polovinu domácích a Horažďovský zahrozil střelou, kterou Maláč tak tak zneškodnil.
25:24 Vyloučen hráč #70 Tomáš Němeček družstva FbC Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře
25:24 Němeček dost nevybíravě zstavil Češka a posedí si na trestné.
23:34 Ale konečně trochu povedený úsek hry od domácích.
23:33 Lázók si naběhl z obrany na střelu, která však Bezděkovi nečinila větší problémy.
22:46 Zábran se obětavě vrhl proti střele Horáka a vyrazil ji mimo.
22:09 Trestné střílení družstva Z.F.K. Petrovice neproměnil #46 Tomáš Hořecký.
22:09 Hořecký své nájezdové štěstíčkou vyčerpal včera a dneska mu to na Bezděka nevyšlo, i když zase tak marný pokus to nebyl.
22:09 Kašpar nahodil dalece na Češka, které pak v náběhu na střelu fauloval hráč hostů a uvidíme nájezd.
20:18 GÓL FbC Plzeň! 1:4
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #15 Vojtěch Kuneš, asistoval #81 Vít Malý (1:4)
20:18 Kunše ponechán sám, nikým nehlídán před Maláčem dostal dlouhý míček od Malého a pak měl čas si Meláče povodit a zasunout míček do brány.
20:05 Tentokrát buly pro domácí.
20:00 Střely v 1. části: 5:7
19:57 Na samém konci třetiny ještě Tomášek střílel vedle.
19:08 GÓL FbC Plzeň! 1:3
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #44 Ondřej Horažďovský, asistoval #39 Václav Zábran (1:3)
19:08 A další gól z hole hostů.
18:54 Malý se dostal do útoku a trefuje z úhlu tyčku.
16:56 Flašar si poradil s Horažďovským ne brankovišti a pinkl míček do rohu.
15:49 GÓL FbC Plzeň! 1:2
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #62 Matěj Vošta, asistoval #70 Tomáš Němeček (1:2)
15:49 Hosté otáčejí po povedené akci, kde si předchozí střelec a asistent proměnili role.
15:39 Flašarovu střelu zastavil v rozletu Zábran.
14:50 Tomášek střílel mimo.
12:32 V souboji o odražený balonek před Bezděkem využil svou váhovou převahu Malý a Flašara odstavil.
11:04 GÓL FbC Plzeň! 1:1
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #70 Tomáš Němeček, asistoval #62 Matěj Vošta (1:1)
11:04 Tak jsem to zakřikl :D Srovnává Němeček střelou po zemi, která nebyla nijak prudká, ale Maláč ji přes les nohou neviděl.
10:45 Na míčku jsou jendoznačně více hosté, měli i více šancí, ale gólově se zaítm neprosadili.
09:54 Tak Nota teď nabídl Tomáškovi tutovku, kterou od gólu dělilo jen několik centimetrů a od břevna se odrazila mimo hřiště.
09:38 Další nahrávku na nabíhajícího Kuneše trochu se štěstím přerušil Daubner.
08:13 Lázók zachytil daleký nához na Kuneše, který číhal před Maláčem.
06:28 GÓL Z.F.K. Petrovice! 1:0
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #7 Petr Horák, asistoval #87 Richard Klimek (1:0)
06:28 Lázók vyslal Klimka po mantinelu. Ten pak zkoušel najít Firdu, který však byl pokrytý a přihrávku přerušil bránící hráč Plzně, ale odražený míček se dostla k nabíhajícímu Horákovi a ten Bezděka prostřelil.
05:47 Taüber vzal v situaci 3 na 2 střelu na sebe, ale přes bránícího hráče neměl šanci uspět.
05:33 Češek získal míček na středu poloviny a pak byl faulován Malým.
04:18 Teď se k míčku zase dostlai domácí, ale opět Kašpar nepovedenou přihrávkou odevzdal hostům.
03:00 Flašar sice zachytil přihrávku na brnakovišti, ale záhy míček zahodil špantou nahrávku a jsou tak u něj hosté.
02:18 Hosté zatím vyslali tři střely, ale všechny šly mimo.
01:13 Na míčku dosud prakticky jen hosté.
00:04 Úvodní buly pro hosty.