• 52 51:16
    3:2
    ()

ACEMA Sparta Praha UNYP - 1. SC TEMPISH Vítkovice 3:2p
branky: 21. Josef Sedláček, 35. Jakub Mühlfait, 52. Jakub Mühlfait - 10. Matěj Šmerda, 39. Samuel Alter; rozhodčí: Patrik Mik - Viktor Kubala; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; diváků: 185; zásahy brankářů: Michal Norek 14 - Ondřej Glogar 19; po třetinách: 0:1, 1:0, 1:1, 1:0
55:00 Komentář domácích Thompson Oliver-James (Trenér): Rád bych v první řadě poděkoval soupeři, rozhodčím a pořadatelům za skvělý finalový zápas. Neuvěřitelná jízda tohohle mančaftu zakončená TITULEM!!!!! Velké díky patří všem hráčům a celému realizačnímu, který tu byl s námi nebo podporoval z Prahy, velké díky všem borcům, kteří s námi trénovali, hráli a tuhle jízdu jeli s náma, ale v Ostravě s námi nejsou, velké díky famozním rodičům za obrovskou podporu a skvělu fanouškovskou kulisu, díky patří všem trénérům a lidem, kteří se téhle partičce věnují už od malinka, celé Spartě za podporu, díky všem, na které jsem zapomněl. Tohle je pouze první zastávka, tenhle tým jede dál pro další tituly!!!!! První titul pro Spartu jede domů a já jsem strašně rád, že se nám to povedlo. Díky moc! MISTŘIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!
55:00 Komentář hostů Komačka Václav (Trenér): Dnes se asi rozepíšu více. I když jsme prohráli poslední zápas v sezóně, musím ji hodnotit kladně. Vetšina kluků udělala výkonnostní progres, zapracovali jsme pár hráčů v juniorce a to nám taky hodně pomohlo. V sezóně jsme protočili hodně mladých kluků. Chci poděkovat svému realizačnímu týmu za spolupráci, klukům a samozřejmě gratulujeme Spartě.
55:00 Střely v prodloužení: 5:2
55:00 Ukončení prodloužení
51:16 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 3:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #16 Jakub Mühlfait bez asistence (3:2)
45:00 Zahájení prodloužení
45:00 Střely ve 3. části: 6:6
38:20 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #22 Samuel Alter, asistoval #15 Filip Novotný (2:2)
34:53 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #16 Jakub Mühlfait, asistoval #26 Michael Wertheim (2:1)
33:55 Vyloučen hráč #67 Tomáš Rucki družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za špatné střídání
30:00 Střely ve 2. části: 9:4
20:39 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #53 Josef Sedláček, asistoval #26 Michael Wertheim (1:1)
18:41 Vyloučen hráč #13 Filip Szemla družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za zvedání florbalky
15:00 Střely v 1. části: 2:4
09:51 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #17 Matěj Šmerda, asistoval #42 Matěj Gabriel (0:1)